Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Nowy ekran startowy?

Re: Nowy ekran startowy?

Postprzez algi » czwartek, 3 lis 2011, 22:07

Ja o tym ekranie dowiedziałem się z forum.
Generalnie zazwyczaj włączam NE po włożeniu telefonu w uchwyt (żeby miał czas na złapanie fixa) a następnie zapinam pasy, kluczyk, słuchaweczka bluetooth... generalnie nie patrzę na ekran telefonu a jak już spojrzę to mam menu....

Tak więc mi to rybka czy tam będzie reklama, pogoda czy cytat dnia.....

Dla mnie to takie zamieszanie z niczego... ot żeby się przyczepić.... zrozumiałbym całe zamieszanie gdyby tam non stop pojawiały się reklamy a to podpasek a to proszku do prania ... wtedy navi powinna być darmowa (jak aplikacje z Andoid Market - coś za coś...)...

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez potworny » piątek, 4 lis 2011, 11:16

A ja przewijam reklamy w nagranych programach tv, blokuję na większości polskich stron w Internecie i mam ogromny reklamowstręt, więc uważam, że na to, co potrafię, to i tak byłem bardzo uprzejmy i kochany w momencie, gdy ktoś mi wepchnął śmieci w program, za który już zapłaciłem.
potworny

Postprzez bartek » piątek, 4 lis 2011, 11:50

potworny przesadzasz i to potwornie.

Programy i działania partnerskie na pewno będą się zdarzać w przyszłości. Są one formą zarówno promocji obu podmiotów ale służą też w zamyśle jakiejś idei: np. promowaniu bezpiecznej jazdy.

inna sprawa że specyfikacja usług geolokalizacyjnych jest taka, że przyszłość reklamy to własnie reklama oparta na golokalizacji. Ale to już temat na inna dyskusję, którą można kontynuować w innym wątku. Temat zamykam.
bartek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne