Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Pakiety Europejskie - pokrywanie się okresów abonamntów

Pakiety Europejskie - pokrywanie się okresów abonamntów

Postprzez luksoft » środa, 4 sty 2012, 09:50

Witam

Zacznę od tego, że mimo pewnych niedoróbek i braków jestem zadowolonym użytkownikiem NaviExperta. Na tyle zadowolonym, że już kilka osób korzysta z tej nawigacji z mojego polecenia. Jest wśród poleconych mój tata, który od początku wykupuje długie abonamenty - roczne lub dwuletnie. W tej chwili jest w połowie (albo nawet nie) abonamentu 2-letniego na Polskę (tak, jak kupował, to nie było jeszcze pakietu Polska i Europa przy zakupie na 2 lata).

Teraz tata wybiera się za granicę i chciałby używać po drodze nawigacji. Zdecydował się na to, mimo cen transmisji w roamingu, które w plusie nie są małe (są wysokie, nawet bardzo). I teraz nie bardzo może zrozumieć dlaczego w moim pakiecie, który kosztował tyle samo, kupowany w podobnym czasie jest Europa, a jego nie. Jest w stanie to jednak przyjąć i kupić sobie kolejny dwuletni abonament, który będzie w zapasie. Okazuje się jednak, że jak wykupi dwuletni abonament obejmujący Polskę i Europę, to jak wyznaczy trasę Europejską, to od tego momentu zużywane będą JEDNOCZEŚNIE oba abonamenty (stary, który jest jeszcze na przeszło rok na Polskę i nowy na dwa lata na Polskę i Europę) i nie da się tego zatrzymać. Tego nawet ja nie jestem w stanie zrozumieć.
luksoft
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Galaxy SII

Re: Pakiety Europejskie - pokrywanie się okresów abonamntów

Postprzez Hakari » środa, 4 sty 2012, 10:43

W tej sytuacji jeśli jest to jednorazowy wyjazd za granicę to chyba najlepszą opcją będzie wykupienie abonamentu na Polskę i Europę na okres jednego miesiąca, wtedy uniknie się równoległego działania dwuletnich abonamentów...
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: i9001

Postprzez luksoft » środa, 4 sty 2012, 11:32

Zgadza się, natomiast problem pozostaje, tylko w innej skali, a dodatkowo abonament miesięczny jest mało opłacalny (tym bardziej jak na wyznaczenie 2 tras).
luksoft
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Galaxy SII

Postprzez bartek » środa, 4 sty 2012, 15:12

Luksoft dzięki za zgłoszenia takiej sytuacji, rzeczywiście zmiana planu nie jest możliwa, ale wydaje się, ze byłaby ciekawym rozwiązaniem. Istnieją zapewne powody że obecnie nie występuje taka możliwość ale być może w przyszłości takie rozwiązanie powstanie.
bartek

Postprzez 1st » środa, 4 sty 2012, 18:29

Możesz na czas podróży przerzucić aktywację na jego urządzenie (opcja w menu ustawienia, moje konto, przeniesienie konta), on na twoje. Po powrocie zamiana z powrotem.
--
.:aRt:.
1st
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Xperia Z3Compact

Powrót do Ogólne