Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Przekraczanie prędkości- Ankieta

Jak często przekraczasz prędkość

Nigdy, boję się mandatów
0
Brak głosów
Nigdy, kiepsko prowadzę
0
Brak głosów
Nigdy, bo limity WSZĘDZIE są właściwe
1
3%
Sporadycznie
11
34%
Często
8
25%
Bardzo często
6
19%
Praktycznie cały czas.
6
19%

Liczba głosów : 32

Re: Przekraczanie prędkości- Ankieta

Postprzez driveman82 » środa, 25 sty 2012, 09:38

No i widzisz może by i to coś wtedy dało ale przy kolizji zapewne uszkodziłby się te reflektory, światła te nie są aż takie rażące (sprawdzałem z innym samochodem) są praktycznie przy samej ziemi i skierowane bardzo w dół i na boki. Ale nie jeżdżę na nich aż tak długo i często tylko w sytuacjach kryzysowych gdy już serio nic nie widzę. A co do świateł taki mały off topic zrobię mówiąc historyjkę z BMW e34 z Ringami na lampach, policja złapała mnie w takim samochodzie bo miałem spalonego jednego ringa, przy czym światła mijania włączone, i pan policjant chciał mi wlepić mandat za "brak światła pozycyjnego" tj. ten spalony Ring... Został wyśmiany i dokształcony przeze mnie co to jest światło pozycyjne a co to Ring na lampie :). Więc czy by wiedział jeśli bym miał włączone przeciwmgłowe to jakie te światła są ?:)
driveman82
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: HTC Sensation

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum 2012