Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Reklamy w NE?!

Re: Reklamy w NE?!

Postprzez fantasia88 » piątek, 15 cze 2012, 14:44

Trafiłam w sieci na reklamę http://www.navi.pkt.pl, orientujecie się czy cena 60zł to opłata roczna, miesięczna oraz czy dotyczy jednego punktu?
jak myślicie, warto zainwestować w taką formę reklamy?
fantasia88
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Marian » piątek, 15 cze 2012, 15:29

Na chwilę obecną jest to coś nowego. Skoro jesteś zainteresowana, to napisz na podany tam adres i podziel się z nami uzyskaną informacją.
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez KasiaD » wtorek, 19 cze 2012, 12:46

Reklama, o którą pyta fantasia to dodanie swojego punktu POI do naszej bazy. Punkt taki ma wówczas swoje logo i obszerny opis. Można uzupełnić go o numer kontaktowy, email, czy adres strony www. Punkt jest wyszukiwany po określonych słowach kluczowych. Cena zależy od ilości punków, które chciałoby się dodać. NE jest wówczas dodatkowym kanałem informacji o punkcie.

Fantasia88, skontaktuj się z przedstawicielami pkt, uzyskasz bardziej szczegółową informację.
...in space no one can hear your scream...
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Samsung S9

Postprzez fantasia88 » piątek, 22 cze 2012, 08:28

Niestety kontakt z PKT wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych co w praktyce oznacza wydzwaniających konsultantów z ofertą "zamieść stronę w pkt"... brrr mam na nich uczulenie..
Postanowiłam wysłać formularz ze strony naviexpert ale niestety wystąpił błąd i nie udało się wysłać...ja się łatwo nie poddaję, więc zadzwoniłam do dh.. usłyszałam niemiłą Panią, która nie odpowiedziała na pytanie, zbyła mnie mówiąc, że mam wysłać formularz - kiedy poinformowałam Panią, że niestety ten nie działa - stwierdziła, że to nie jej problem i się rozłączyła...

Więc może ktoś w reszcie odpowie mi na pytanie jak wyglądają ceny za usługę?
60zł/pkt. POI czy dodatkowo za logo, jakiś komunikat głosowy - jakie są opcje?
fantasia88

Postprzez KasiaD » piątek, 22 cze 2012, 08:38

fantasia88, wyślij do mnie proszę PW z dokładnym zapytaniem, przekażę go osobiście do odpowiednich osób.

kdz.
KasiaD

Postprzez rgr » piątek, 22 cze 2012, 21:58

reklamę rozumiem. ale umieszczanie reklam w "ostatnio używanych" to już przesada.
rgr
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: ZTE Blade

Postprzez lchmiel » sobota, 23 cze 2012, 00:49

Raczej nie w "ostatnio używanych", ale dopiero wtedy, gdy się kliknie w obiekt na liście wyników wyszukiwania albo w ikonę POI na mapie. Reklama to po prostu informacja o danym POI, tym, który się samemu wybrało. Żadnej nachalnej reklamy tego, czego się nie chce. Tak przynajmniej jest obecnie.
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Postprzez lchmiel » sobota, 23 cze 2012, 23:07

Byłem naiwny.

To, co napiszę, jest jednocześnie zgłoszeniem konkretnego błędu wyszukiwania adresów, który był już zgłaszany nie wiem ile razy.

Jestem w Lesznie, na ul. Warszawskiej 1. Wpisuję w okienku wyszukiwania "Warszawska 1" i co dostaję:

SC20120623-135624.png
SC20120623-135624.png (103.47 KiB) Przeglądane 1354 razy

Reklama owszem, na pierwszym miejscu, nie wiadomo po co, bo szukam Warszawskiej 1. A Warszawska w Lesznie, gdzie właśnie stoję, pominięta. Zresztą, tak NE jak i emapi pokazuje ten adres na drugim końcu ulicy. Błąd.

Szczęściem, kościół którego szukaliśmy był widoczny z daleka.

Leszno.jpg
Leszno.jpg (72.5 KiB) Przeglądane 1354 razy
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Postprzez KasiaD » poniedziałek, 25 cze 2012, 13:41

lchemil, błąd jest nie związany z rekomendowanym POI. Lecz z sortowaniem wyników.

Bardzo Cię proszę o przesłanie do mnie na PW informacji o numerze ID używanym w trakcie tej podróży oraz o przybliżonej godzinie, w której to nastąpiło. Sprawdzimy jaka dokładnie informacja o wyszukiwaniu przyszła do serwera oraz przede wszystkim jaką informację o Twojej aktualnej pozycji otrzymał wówczas serwer. Znajdziemy błąd, potrzebujemy jedynie więcej szczegółów.
KasiaD

Postprzez pwlsrs » czwartek, 28 cze 2012, 23:01

niestety po upływie 6 miesięcy muszę z przykrością stwierdzić że problem który zgłaszałem pomimo zapowiedzi jego rozwiązania wystepuje nadal.
Wpisuję Wrocław a dostaję na pierwszym miejscu reklamę fyrmy z Rudy Śląskiej mieszczącej się na ulicy Wrocławskiej. Czy to naprawdę taki problem aby odróżnić zapytanie "Wrocław" od "wrocławcośtamdalej"?
screenshot-1340920583461.png
screenshot-1340920583461.png (40.72 KiB) Przeglądane 1300 razy
pwlsrs

Telefon: LG G2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne