Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Reklamy w NE?!

Re: Reklamy w NE?!

Postprzez KasiaD » środa, 12 wrz 2012, 13:55

W związku z rozpoczęciem współpracy z pkt wysyłaliśmy oficjalną notatkę. Ponadto w jednym z początkowych postów pisaliśmy nawet jak można uzyskać oferowaną przez pkt usługę.

Przypominam, że głównym tematem tego wątku jest nieprawidłowe wyświetlanie punktów Rekomendowanych. Zajęliśmy się tym, ale ponieważ mechanizm wyszukiwania jest delikatny, a ilość danych bardzo duża musiało to niestety trochę potrwać. Cały czas doskonalimy rozwiązanie. Wspomniane błędy związane z ulicą Warszawską 1 w Lesznie, Apteką wyszukiwaną w Żelechowie oraz hotelami w Szczecinie (duplikatami i brakiem poprawnych wyników) nie powinny się już powtórzyć. Zainteresowanych jak najbardziej prosimy o weryfikację i info zwrotne.

Jeżeli zauważycie jakiekolwiek nieścisłości na liście wyników wyszukiwania, prośba o informację.
...in space no one can hear your scream...
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S9

Postprzez Edek Łomiarz » czwartek, 27 wrz 2012, 13:12

1. Zgłaszany przeze mnie kwiatek "Greenen Nobile" oddalony o jakieś 80km wrócił do rekomendowanych... przepraszam... sponsorowanych przy wyszukiwaniu frazy "PKO". Nie powiem kiedy dokładnie wrócił, bo ostatnio prawie w ogóle nie używam NE. Zauważyłem jakoś przedwczoraj.
2. Kiedy można spodziewać się zmiany nazwy "Rekomendowane" aby nikogo nie wprowadzała w błąd?
Edek Łomiarz

Postprzez Edek Łomiarz » wtorek, 9 paź 2012, 07:18

HAAAALOOOO!!!

Pobudka!

Nie spać!

KIEDY DO CHOL... Z REKOMENDACJI ZNIKNĄ REKLAMY !?!
Edek Łomiarz

Postprzez mentos11 » wtorek, 9 paź 2012, 08:09

Edek reklam się nie pozbędziemy ale rzeczywiście rekomendacja punktów oddalonych 80km to "lekka" przesada ;)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez MariuszHD » wtorek, 9 paź 2012, 09:49

Edku, a możesz pisać trochę grzeczniej. Bez krzyku i przekleństw. Nie każdy ma ochotę, to czytać.
MariuszHD

Telefon: HTC One A9s

Postprzez Edek Łomiarz » wtorek, 9 paź 2012, 10:02

To nie czytaj ;)

Niestety - jak widać grzeczne posty są całkowicie olewane przez obsługę NE, więc sam widzisz - nie mam innego wyboru.
Miej pretensję do nich że wypracowali sobie taki a nie inny sposób kontaktu z nimi.
Edek Łomiarz

Postprzez mentos11 » wtorek, 9 paź 2012, 10:16

Jak zaczniecie wrzeszczeć mi tu na forum to zacznę was uciszać 8-)
Pewien poziom kultury trzeba zachować :!:
Ciekawe czy face to face też byście tak wrzeszczeli na ekipę NE ;)
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez MariuszHD » wtorek, 9 paź 2012, 10:19

Edku. Ja mam całkiem inne zdanie na ten temat, ale nie będę o tym z Tobą dyskutował, bo to nie miejsce na to ;)
MariuszHD

Telefon: HTC One A9s

Postprzez Edek Łomiarz » wtorek, 9 paź 2012, 10:39

Mentosie, w rozmowie "face to face" nie byłoby im tak łatwo zbyć rozmówcę milczeniem licząc że zaraz zapomni i sprawę będzie można spokojnie zamieść pod dywan.
Niestety realia są takie, że w rozmowach internetowych trzeba czasem jakoś zwrócić uwagę rozmówcy, jeśli ten nie reaguje na zwykłe, kulturalne pytania (jak te, które zadałem przed swoim "krzyczącym" postem).
Edek Łomiarz

Postprzez sztaba » niedziela, 14 paź 2012, 05:34

jestem w Słupsku (18 km od Bałtyku). Wpisałem do ułożenia trasy „Kraków”. Jaki otrzymałem rekomendowany wynik? SERWIS MARIUSZ KRAKOWSKI w ... BYDGOSZCZY. Proszę o wytłumaczenie: dlaczego NE rekomendował mi serwis oddalony jakieś 250 km?
sztaba
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne