Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wave 3 GT-S8600

Re: Wave 3 GT-S8600

Postprzez Azawakh » środa, 16 maja 2012, 06:59

Miałem podobny problem z NE na badowym Wave 2. Aplikacja raz działała a drugi raz nie. Też dzwoniłem do firmy na infolinię i dostałem taką samą odpowiedź co moc uznać, iż firma wycofuje się ze wspierania tego systemu nie tylko na S8600 ale i pozostałych Wave opartych o Badę 2.0 (na 1.2 NaviExpert działał znakomicie).
Azawakh
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: SE K800i, Nokia E51, HTC Artem

Postprzez Damian36 » środa, 13 cze 2012, 16:31

Ja właśnie dostałem taką odpowiedź
System Bada 2.0. posiada maszynę wirtualną Javy pozbawioną wielu funkcjonalności.
To główna przyczyna faktu, że aplikacja NaviExpert (napisana w języku Java) nie jest prawidłowo obsługiwana przez telefony z tym systemem.
Prace nad wersją NaviExperta na telefony z wersją 2.0 nie będą kontynuowane. Pragniemy jednocześnie poinformować iż NaviExpert działa prawidłowo na telefonach z poprzednimi wersjami Bada. W celu umożliwienia działania NaviExperta na swoim telefonie zalecamy instalację jednej z wcześniejszych wersji tego systemu operacyjnego.

Pragniemy jednocześnie poinformować, że niezależnie otrzymujemy zgłoszenia od naszych klientów, że NaviExpert działa na telefonach Wave III z wersją aplikacji przeznaczoną dla modelu Wave II. Nie znajdujemy jednak zależności, które decydują
o poprawności działania. Nasze telefony Samsung Wave III i przeprowadzane na nich zaawansowane testy nie pozwalają nam na razie na wydanie oficjalnej wersji.
Telefon jest dobry fajny, ale co z tego jak nie ma innej navigacji i naviexpert by tutaj miał pole do popisu
Damian36

Postprzez j63 » piątek, 24 sie 2012, 19:20

Witam wszystkich! Tak się kończy nie zaglądanie na forum, nie było mnie tu 1,5 roku bo na moim wave 8500 Naviexpert śmigał znakomicie. Właśnie zamówiłem Wave 8600 i się dowiaduję, że kupa :evil: Naprawdę jest tak źle? Mam abonament jeszcze na 1,5 roku i psu w d... Niech mnie kurde ktoś pocieszy ;)
j63
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Wave 8600

Postprzez mentos11 » piątek, 24 sie 2012, 22:20

Z tego co sie dowiedziałem to jeszcze walczą nad wersją NE dla Bada 2.0. Samsung rzuca kłody pod nogi i takie są efekty.
Trzeba zaglądać na forum, a co Cię zachęciło do zakupu Wave 3, bo poza ceną to nie widzę zalet ;)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez j63 » sobota, 25 sie 2012, 15:22

W zasadzie nic specjalnego, używam Wave1 i jestem bardzo zadowolony, spełnia moje wszystkie oczekiwania. Napaliłem się trochę na Galaxy S3 ale cenowo poza zasięgiem (rozsądek nie pozwala mi wydać takich pieniędzy na telefon), więc owczym pędem padło na Wave3, są w domu dwa samsungi, będzie trzeci - mniej ładowarek po szufladach ;) . Przeważyła cena (jak słusznie zauważyłeś) i Super Amoled, ilekroć spoglądam na ekran - gęba się uśmiecha. Nie przyszło mi nawet do głowy, że Navi może na nim nie działać.
j63

Postprzez mentos11 » sobota, 25 sie 2012, 16:29

Sam telefon sprzętowo jest bardzo dobry za tą cenę ale Samsung jak widać wolał skupić się na Androidzie a nie na Bada, utrzymuje ten system przy życiu chyba jako rezerwę ale po sukcesie serii galaxy może porzucić zupełnie Bada i przejść na Tizen, na wikipedi ładnie to opisali ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Tizen
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez ALEX » sobota, 25 sie 2012, 17:38

j63 napisał(a):mniej ładowarek po szufladach

A czy nie są wszystkie na mikro USB? Taki standard wprowadziła Unia Europejska jakiś czas temu.
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez j63 » niedziela, 26 sie 2012, 14:20

Wszystkie mają takie samo złącze, dlatego wystarczy jedna ładowarka, resztę można schować.
j63

Postprzez j63 » czwartek, 30 sie 2012, 20:13

Witam, dla zainteresowanych: Wave 3 właśnie dotarł. Sam aparat OK! ale navi faktycznie nie działa :evil: Zainstalowała się jako "niepodpisana", w oczy razi niedopasowanie ikonek do wielkości ekranu, są malutkie, a dolne przyciski funkcyjne w połowie chowają się za ekranem. To bym jeszcze przebolał ale aplikacja nie łączy się z GPS, cały czas mieli na ekranie komunikat "błąd łączenia", a próba aktualizacji mapy kończy się na Marszałkowskiej w Warszawie - mieszkam w Skierniewicach więc to trochę za duży błąd ;) Cóż, wakacje minęły, do roboty trafię bez navi, może coś się zmieni. Dobranoc.
j63

Postprzez GanjaFighter » czwartek, 30 sie 2012, 21:41

U mnie wszystko działa, tylko podczas przewijania w menu się trochę ciachało (wersja 7.1.3).
W wersji 8.01 Beta jak na razie jest wszystko OK.
Jeżeli masz brandowane oprogramowanie z T-Mobile to problemy są właśnie dlatego. Wgranie czystego softu powinno rozwiązać problemy.
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telefony