Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wave 3 GT-S8600

Re: Wave 3 GT-S8600

Postprzez j63 » środa, 5 wrz 2012, 16:03

No odbieranie w naszym Wavie to nie mistrzostwo świata. Jak na razie mam 70% skuteczności. Trzeba poćwiczyć chwyt i wyjmowanie z pokrowca ;)
j63
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Wave 8600

Postprzez krokodyl » środa, 12 wrz 2012, 09:43

Nurtuje mnie pewne pytanie. Co powoduje, że wybraliście Badę, a nie Andorida?
krokodyl

Telefon: HTC Sensation

Postprzez j63 » czwartek, 13 wrz 2012, 20:01

Drogi krokodylu, czuję w Twoim pytaniu podtekst ironiczno - sarkastyczny ;) Ale spoko, w moim przypadku nie było żadnego wybierania, spodobał mi się Samsung Wave1 i już. Chodziło o telefon, a nie o system. Potem dowiedziałem się co to jest Bada, Android itd. Wave1 służył mi 1,5 roku z takim skutkiem, że przesiadłem się na Wave3. Bada po prostu mi nie przeszkadza. Dzwoni, esemesuje, robi zdjęcia, nawiguje (nie czuje, że rymuje :D ). Tyle mi potrzeba, bada mi to daje i tyle. Pozdrowienia dla Androidowców :)
j63

Postprzez j63 » sobota, 15 wrz 2012, 14:48

Nie ma takiej potrzeby, Samsung odpuszcza sobie Badę. Wave3 jest prawdopodobnie ostatnim fonem z tym systemem. Tak, że to ja za jakiś czas przesiądę się na andka ;) Byle Naviexpert działał i obyśmy zdrowi byli, pozdro :D
j63

Postprzez cezarys@onet.eu » czwartek, 18 paź 2012, 10:45

Stanowisko Naviexperta jest dla mnie niezrozumiałe.
I ja i inni (bezpośrednio do Naviexperta lub na tym forum) piszą o tym , że NAVIEXPERT działa poprawnie i stabilnie na BADA 2,0 (u mnie o wiele lepiej niż na 1.2).
Naviexpert z uporem maniaka twierdzi że nie działa!
Chłop Swoje - Baba swoje.
Nie mam już pomysłu jak ich przekonać że ich produkt działa. Wygląda na to że jest u nich lobby Androida (który jest wspaniałym systemem i do niego nic nie mam) i na nim skupili swoją uwagę. Innych użytkowników mają gdzieś bardzo daleko, choć oczywiście ich pieniądze już im nie śmierdzą.
To było zaletą Naviexperta - czyli uniwersalność - mogłem zmienić telefon i nawigacja przechodziła ze mną. Teraz musiałbym kupować specjalny telefon lub działać na starym oprogramowaniu.
Jeszcze raz pytam Naviexperta czy macie użytkowników którzy zainstalowali wasz program na Badę 2.0 za IDIOTÓW i zamierzacie im wmawiać że używają codziennie nawigacji która nie działa, a mimo to przy jej użyciu docierają do celu.
A może uważacie że to konkurencja próbuje wam wmówić że Wasz system działa i wszystkie te informacje to kłamstwa?
Obudźcie się.
Jak nie wierzycie, ze Wasz system działa na Bada 2.0 to poproście użytkowników, a na pewno ktoś Wam udostępni swój telefon.
Wgrałem wersje 8.1 i też działa tyle że muszę korzystać z wersji niepodpisanej bo nie mogę ściągnąć podpisanej z getne na telefon bo blokujecie Badę 2.0.
Tylko k... po co.
Pozdrawiam...
cezarys@onet.eu

Telefon: Samsung GT8500

Postprzez RadekK » czwartek, 18 paź 2012, 11:19

Cezary, proponuje odwiedzić stronę getne.pl. Wraz z wydaniem wersji na telefony z symbianem i badą zaczęliśmy wspierać bade 2.0.
W tym temacie masz info topic901.html
KasiaD napisał(a):Drodzy forumowicze, pod adresem getne.pl jest dostępna oficjalna wersja 8.0 dla Symbiana i Bady

Numer nadany wersji to dokładnie 8.1. Powód: ujednolicenie numeracji z wersją Androidową.

Najważniejsze zmiany:
- funkcja CB radia
- asystent pasa ruchu
- stabilizacja połączenia
- informacja o miejscowości na pasku adresowym, tej w której jesteśmy oraz następnej na trasie
- poprawa nazw miejscowości i ulic na mapie, likwidacja znikania nazw
- dodane pole szukaj w głównym menu aplikacji

Aktualizacja objęła telefony:
Bada
S8500 Wave
S8530 Wave II
S8600 Wave 3
Nokia
500, 5230, 5800, C7, E7, N8, X7
RadekK

Telefon: Samsung Galaxy S4

Postprzez cezarys@onet.eu » czwartek, 18 paź 2012, 22:22

Ok!
Ale na waszej stronie jest ciągle informacja
"Nawigacja na telefon
Samsung Wave S8500
Telefon obsługiwany przez NaviExpert w wersji 7.0
Wersja dla systemu Bada 1.2 i niższych."

Poza tym mogę pobrać NE w wersji 8.1 na komputer i zainstalować na telefon, ale nie mogę go pobrać na telefon bezpośrednio z getne bo wtedy wyrzuca mi błąd.
Niestety wersja pobierana przez komputer jest niepodpisana i muszę się bawić w potakiwanie użycia GPS i 3G.
Pozdrawiam.
cezarys@onet.eu

Telefon: Samsung GT8500

Postprzez MariuszHD » czwartek, 18 paź 2012, 22:44

Może z twoim oprogramowaniem w telefonie jest coś nie tak lub masz jakieś operatorskie oprogramowania. Inni jakoś mogą pobrać NE na telefon bezpośrednio z getne.pl ;)
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: HTC One A9s

Poprzednia strona

Powrót do Telefony