Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert wchodzi na Mango i iOS

NaviExpert wchodzi na Mango i iOS

Postprzez Hakari » poniedziałek, 13 lut 2012, 16:09

Coś na co wielu użytkowników czekało już od dawna: NaviExpert wchodzi na Mango i iOS

"Paweł Kozłowski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży NaviExpert, zdradził nam, że jego nawigacja do końca pierwszego półrocza bieżącego roku zainstnieje na kolejnych dwóch platformach: Windows Phone 7 oraz iOS. W ciągu najbliższych godzin opublikujemy cały wywiad z przestawicielem NaviExperta."

http://gsmonline.pl/portal/news/news.js ... ango,i,iOS
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: i9001

Re: NaviExpert wchodzi na Mango i iOS

Postprzez mentos11 » poniedziałek, 13 lut 2012, 16:32

NOooo to Roman będzie zadowolony :D
W końcu doczeka się wersji na Windows tylko że Phone :lol:
Ciekawe jakie ceny będą?
Aaaa to kiedy w Android Market zobaczymy NE? :|
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez algi » poniedziałek, 13 lut 2012, 21:26

O... od jakiegoś czasu kilka osób pyta mnie o NE na iPhone'y .... tak więc dobre wieści :)

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez roman_tp » poniedziałek, 13 lut 2012, 21:38

w tym miejscu należy zadać pytanie:
- dlaczego tak późno?

jeśli chodzi o system iOS - czy NE będzie bezpośrednio odpowiedzialny za sprzedaż aplikacji, czy powierzy to firmie zewnętrznej?
pytam, bo w przypadku AM [co mi się nie podoba], mogę mieć wykupioną licencję na WM, ale nie jest ona ważna w przypadku systemu iOS. do tego ceny wyrażone w euro nie są adekwatne do tego, co oferowane jest na inny system.

życzyłbym sobie, aby NE nie popełniał podobnego błędu i aby użytkownik nie musiał kupować aplikacji pod iOS, w przypadku posiadania ważnego abonamentu na "tradycyjnej" aplikacji.
roman_tp

Telefon: CAT B15

Postprzez kmis » poniedziałek, 13 lut 2012, 21:48

A kiedy dla Blackberry dla innych sieci niż Orange? Z racji tego że mam telefon w Plusie muszę posiadać dwa telefony, w tym jeden specjalnie żeby uruchomić Naviexperta. Może ktoś zna sposób jak obejść i uruchomić Naviexperta na BB9780 w sieci Plus.
kmis

Telefon: E72

Postprzez potworny » poniedziałek, 13 lut 2012, 23:12

Rany. Zawsze chciałem spotkać kogoś, kto używa Blackberry. Masz jeszcze czarno-biały telewizor?
potworny

Postprzez mentos11 » wtorek, 14 lut 2012, 10:06

Widzę ze newsy sa dawkowane na razie napisali tyle:
aweł Kozłowski, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży NaviExpert, zdradził nam aktualne dane dotyczące popularności platfony nawigacyjnej swojej firmy. W 2011 roku z NaviExpert (oraz Nawigacja Orange) skorzystało: 1 009 346 użytkowników. W 2012 było to jak do tej pory 413 007 użytkowników. Suma wszystkich zarejestrowanych użytkowników przekroczyła już 1 500 000. Zdecydowana większość naszych klientów korzysta z NaviExpert dość regularnie. W czwartek z Naviexpert skorzystało 137 209 osób. Tygodniowo jest to około 250 000- 300 000 użytkowników. Ponad 50 000 to są użytkownicy, którzy z NaviExpert korzystają codziennie.

To teraz już wiecie ile osób korzysta z NE dziennie :)
A co do iPhona to myślę ze może być problem bo regulamin zabrania używania wewnętrznych opłat typu abonament, więc pewnie będzie tak ze za jakaś kwotę kupujesz NE v. X.x i z niej korzystasz do woli lub z jakimś ograniczeniem czasowym, a potem kolejna wersja.
Ale nie wiem więc tak być nie musi, zobaczymy jak wydadzą :)
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez SoLar » wtorek, 14 lut 2012, 10:33

potworny napisał(a):Rany. Zawsze chciałem spotkać kogoś, kto używa Blackberry. Masz jeszcze czarno-biały telewizor?

:D :lol: :P

Ponad 50 000 to są użytkownicy, którzy z NaviExpert korzystają codziennie.

No to wprowadzajcie jak najszybciej system zgłoszeń/powiadomień "on-line", z Rozbójnikiem jeździ zaledwie kilka tysięcy dziennie a i to wystarczyło w ostatni piątek by uchronić mnie przed mandatem, kretyni na CB akurat rozprawiali o "kulturze języka" w eterze ;)
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Postprzez jackobar » wtorek, 14 lut 2012, 13:50

Do kmisa.... Możesz spróbować wysłać email do Obsługi Technicznej Blackberry w Orange - adres : blackberry.blackberry@centertel.pl , zwracając się z prośbą o przesłanie pliku instalacyjnego Naviexperta oraz dopiskiem że licencję będziesz wykupywał samodzielnie (już w Naviexpercie). Ostatnio dosłali mi wersję 7.0 ale chyba na tym koniec.
Do telefonów które mają obecnie sprzedaży aktualizacje będą wchodzić automatycznie w Nawigacji Orange i zaprzestaną wysyłać pliki z aktualizacjami. Czas pomyśleć o zmianie fona albo operatora. Ostatecznie mógłbym korzystać z Nawigacji w Orange, mieć aktualizacje "powiedzmy" na bieżąco ale taryfy (brak darmowej mapy) i ceny, wzięli chyba z kosmosu.
P.S. Zespól Naviexpert mógłby wreszcie pomyśleć o użytkownikach smartfonów Blackberry, bo życie "tylko w Orange" dla nich już dobiega końca. Nie są to telefony jak ktoś kiedyś napisał "czarno-białe" ale smartfony które poradzą sobie z wieloma aplikacjami o których potworny nie może mieć pojęcia bo nigdy nie miał jeżynki :)
jackobar

Telefon: BlackBerry 9520 Storm 2

Postprzez SoLar » wtorek, 14 lut 2012, 14:27

co się dziwić, kto by chciał mieć curve w domu ? :lol:
Bez względu na to co ona może zrobić ;)

Przychodzę do domu.
Żona pyta podejrzliwie: coś taki uradowany ?
Ja na to: A nic, wydałem 1000 złotych na curve.

No i czym to może się skończyć w normalnym ( w miarę ) polskim domu ?
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Następna strona

Powrót do Archiwum 2012