Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Wisła Kraków - Standard Liege = bedą korki ;)

Wisła Kraków - Standard Liege = bedą korki ;)

Postprzez liderc4 » wtorek, 14 lut 2012, 08:52

Cześć.
Wczoraj byłem po bilety, kolejki jak nie wiem, biletów już praktycznie nie ma.
Ostatnio jak jechałem na mecz z Fulham (mecz był 20 października o godz. 19:00 ) przejazd kilku kilometrów alejami zajmował 1,5 godziny (spóźniłem się na mecz):(.
Proponuję NE aby w czwartek około tej godziny dla Krakowa wgrać dane z zeszłego roku. Tym bardziej że jest już oddany cały stadion i będzie kilka tysięcy ludzi więcej.

pozdrawiam
Wojtek
Bo nie prędkość zabija tylko jej gwałtowna utrata
Obrazek
liderc4
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Wave S8500

Re: Wisła Kraków - Standard Liege = bedą korki ;)

Postprzez SoLar » wtorek, 14 lut 2012, 12:38

Szkoda, że nie grają na Narodowym.

Nie byłoby korków, bo nie byłoby meczu :lol:
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Postprzez SoLar » wtorek, 28 lut 2012, 13:01

Jak powiedziała "pani ministro" od sportu, Stadiona Narodowa jest gotowa więc dufam, że NE przygotowuje się do jutrzejszych utrudnień związanych z meczem:

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,zakazy-zamkniecia-wylaczenia-stadion-szykuje-sie-na-mecz,36662.html
SoLar

Postprzez algi » wtorek, 28 lut 2012, 19:34

Tak sobie myślę że na razie NE nie jest przygotowany na czasowe zamknięcia poniżej 1 dnia co najmniej.
I myślę że na czas Euro, meczy i koncertów które będą na Narodowym to ...... taka funkcjonalność w nawigacji on-line jest MUST HAVE.

[ewentualnie na przylot prezydenta pewnego państwa, który się odgrażał że przyleci na otwarcie muzeum co to budują na Muranowie bo wtedy znowu pół miasta nie wiadomo po co zamkną... ;-)]

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez Marian » środa, 29 lut 2012, 10:20

algi napisał(a):Tak sobie myślę że na razie NE nie jest przygotowany na czasowe zamknięcia poniżej 1 dnia co najmniej.
I myślę że na czas Euro, meczy i koncertów które będą na Narodowym to ...... taka funkcjonalność w nawigacji on-line jest MUST HAVE.
Zgadza się. I to NIE TYLKO na czas Euro.
A tak przy okazji: czy z faktu, że na pewnym odcinku zazwyczaj ruchliwej drogi nie jedzie aktualnie NIC (a przed nim i po nim ruch JEST) nie można wykoncypować, że z przejezdnością drogi na tym odcinku jest coś nie w porządku? To typowa sytuacja dla NIEPLANOWANYCH zdarzeń drogowych, np. wypadków.
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez SoLar » środa, 29 lut 2012, 12:40

Oczywiście, że utrudnienia nie powinny wisieć na mapie przez cały dzień skoro trwają kilka godzin.

Jeśli nawet technicznie jest to kwantyfikowane na min 1 dzień to przecież można wprowadzić na mapę ( rękami np. Kamila ) taki POI w chwili faktycznego zamknięcia ulicy i zdjąć go z mapy gdy blokada zostaje zniesiona - konkretne godziny znane są z wielodniowym wyprzedzeniem z mediów czy w wydziałach urzędów miast.

Mam wrażenie, że tak właśnie jest i co lepsze dotyczy także zdarzeń nieplanowanych jak powyższe.

W piątek rano ( czy przed południem, zależy jak kto wstaje ) na mapie korkosfery - zakładam, że i w NE - był zaznaczony wypadek w okolicy Młodocina pod Radomiem.
W jego parametrach rzeczywiście było, że obowiązuje od 24.02 do 24.02. - czyli cały dzień. Ale koło południa już go nie było.
SoLar

Powrót do Archiwum 2012