Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Jakich nowych funkcjonalności oczekujesz od kolejnych wersji

Jakich nowych fukcjonalności oczekujesz od kolejnych wersji NE

adresy łamane i z literkami (ul. Fiołkowa 16/18a) – zmora dużych miast
15
7%
asystent pasa ruchu
37
18%
informacja wizualna na ekranie o kolejnym manewrze, mniejsza ikonka obok lub pod główną ikonką o manewrze
18
9%
dodanie w trybie nawigacji opcjonalnego okienka o numerze słupka kilometrażowego
15
7%
możliwość zapisu i eksportu śladu GPS
15
7%
możliwość znajdowania rogu dwóch ulic, która byłaby formą adresu w przypadku słabości mapy
6
3%
tuż po wyznaczeniu trasy podgląd 2D najbliższego otoczenia w celu ułatwienia orientacji dokąd jechać
14
7%
wprowadzenie jednoczesnego podglądu na mapie kilku, wybranych przez użytkownika, typów tras
19
9%
wyszukiwanie POI wzdłuż trasy, najlepiej z możliwością ustawienia szerokości pasa wyszukiwania
33
16%
zgłaszanie uciążliwości drogowych (policja, ITD, wypadek) bezpośrednio z programu i prezentacja ich w trybie on-line
30
15%

Liczba głosów : 202

Re: Jakich nowych funkcjonalności oczekujesz od kolejnych we

Postprzez SoLar » piątek, 23 mar 2012, 09:50

A kiedy Becie będzie można przytulić ? Za tydzień, miesiąc, kwartał - o rok wolę nawet nie pytać.
SoLar
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: SE W 200 i

Postprzez Hakari » piątek, 23 mar 2012, 11:16

Betatesty są planowane w kwietniu :) uprzedzając pytanie nie znam dokładniej daty, które zapewne zależy tutaj od wielu czynników.
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: i9001

Postprzez SoLar » piątek, 23 mar 2012, 11:30

Dziękuję, zdaję sobie sprawę, że większa precyzja w tej kwestii może być obiektywnie niemożliwa.

Jeśli planowany w najbliższej wersji jest system on-line zgłaszania i prezentacji uciążliwości na drogach to czy będzie jakiś system motywacyjny, jakieś punkty, ranking, podstrona, nagrody ... ;)
Czy NE opracowuje coś takiego, jakie są założenia ? Może nim ujrzy światło dzienne moglibyśmy o tym pogadać na forum ?
SoLar

Postprzez Hakari » poniedziałek, 26 mar 2012, 09:42

Na chwilę obecną nie znam dokładnych planowanych zmian w nowej wersji :) ale kwiecień już tuż tuż :)
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari

Telefon: i9001

Postprzez Michal1983 » piątek, 30 mar 2012, 06:38

Tak się zastanawiam, czy oby te zgłaszanie "uciążliwość drogowych" nie będzie zbyt uciążliwe i od prawidłowo jeżdżącego kierowcy nie będzie wymagało aż zatrzymania się na poboczu aby dokładnie określić typ tej uciążliwości. Pamiętam jakby to było wczoraj jak tuż przed manewrew wyskoczyła mi prośba o potwierdzenie fotoradaru. Musiałem się zatrzymać aby coś wybrać zamiast płynnie wykonać ten manewr. :/
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez SoLar » piątek, 30 mar 2012, 12:46

Coś Ty ?
Mnie zdarza się jeździć z trzema nawigacjami na raz: NE, Y, Waze.
Piersza nawiguje a w dwu pozostałych punktuję: dwa kliknięcia i zgłoszenie wysłane, z paska otworzyć kolejną i znów dwa kliknięcia. W sumie gdyby nie to, to usnąłbym za kółkiem. :D
SoLar

Postprzez konrad » sobota, 31 mar 2012, 00:06

SoLar napisał(a):Coś Ty ?
Mnie zdarza się jeździć z trzema nawigacjami na raz: NE, Y, Waze.
Piersza nawiguje a w dwu pozostałych punktuję: dwa kliknięcia i zgłoszenie wysłane, z paska otworzyć kolejną i znów dwa kliknięcia. W sumie gdyby nie to, to usnąłbym za kółkiem. :D

No bardzo śmieszne!!! to ile uwagi poświęcasz na prowadzenie auta?? i może jeszcze w międzyczasie obsługujesz CBradio, malujesz się i może nawet robisz sam sobie loda, a samochód sam się prowadzi - w końcu masz trzy nawigacje to muszą same jeździć - jesteś niebezpieczny na drodze
Szóstym zmysłem człowieka jest chęć zaspokojenia pięciu pozostałych
konrad

Telefon: HTC Desire HD

Postprzez SoLar » sobota, 31 mar 2012, 09:19

konrad napisał(a): i może nawet robisz sam sobie loda
- czy jest na Forum lekarz ? :shock: :mrgreen:

Czy przypadkiem przenoszenie swoich zachowań i frustracji na innych nie zdradza problemów z "ego" ? ;)

A tak swoją drogą, to ciekawe fantazje ( takie samodzielne ) masz w piątkowo-sobotnią noc :twisted:

konrad napisał(a): jesteś niebezpieczny na drodze
- i pisze to taki, który post wcześniej przyznaje się, że:
konrad napisał(a): wyskoczyła mi prośba o potwierdzenie fotoradaru. Musiałem się zatrzymać
:lol: :lol: - czy ktoś normalny ma takie problemy ?
SoLar

Postprzez intimo » sobota, 31 mar 2012, 11:51

Nie wiem w czym problem. Używam NE, Y i czasem waze. A CB zawsze włączone. Na NE patrzę, Y słucham a w waze nagrywam trasę plus czasem słucham jakiś komunikatów. CB raczej słucham choć czasem odpowiadam jak dłużej jest cisza po zadaniu przez kogoś pytania. Gdyby NE miał to co Y i waze to była by tylko jedna aplikacja i CB.
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez ogromny » sobota, 31 mar 2012, 23:53

A ja znowu po marudze: 1. następna wersja bedzie darmowa nie tylko beta, chodz wersja finalna jest i tak zbliżona do bety i to mocno.
2. bedzie poprawnie działać wskaż kierunek(ostatnio potrzebowalem tej funkcji lecz jej dzialanie pozostawia wiele do życzenia i musialem inaczej sobie poradzic) 3. przywrucic telefony, które zostaly przy wersji 6 moj telefon chodzi tak samo z najnowsza wersja jak i ta poprzednia choc niby nie obsluguje 7. Ktoś sobie jaja robi
ogromny

Telefon: avila gps

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert