Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NE na Windows Phone 7

Re: NE na Windows Phone 7

Postprzez mentos11 » czwartek, 24 maja 2012, 09:48

Wersje na WP i iOS są zupełnie inne niż obecna wersja NE.
Należy je traktować jako oddzielne aplikacje.
Obecnie mają mniejszą funkcjonalność niż NE 7 czy 8 ale będą rozwijane :D
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez ivan » czwartek, 24 maja 2012, 09:56

Pierwsae wrażenia:
- kafelki :)
- program nie poprosił o ID użytkownika i hasło, w ustawieniach również nigdzie nie znalazłem opcji do ich wpisania, a tym samym nie mam dostępu do swoich punktów i usług z NE7, ale jest możliwość wykupienia usług przez SMS...
- nie znalazłem możliwości dodania punktu bezpośrednio z mapy,
Jak na razie, to tyle spostrzeżeń. Po południu przetestuję w trasie.
...
ivan
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC One S

Postprzez tomusr » czwartek, 24 maja 2012, 10:02

po pierwsze super
po drugie widać że wersja jest okrojona w stosunku do NE7 lub 8, ale to nic. Byle dobrze nawigowało :)

po południu będzie test przez poznań (idealny sprawdzian w tym zakorkowanym mieście :D )

ivan napisał(a):- program nie poprosił o ID użytkownika i hasło, w ustawieniach również nigdzie nie znalazłem opcji do ich wpisania, a tym samym nie mam dostępu do swoich punktów i usług z NE7, ale jest możliwość wykupienia usług przez SMS...

wpisane jest na sztywno jakieś testowe ID, pewnie w wersji nie beta będzie można używać swojego :)
tomusr

Telefon: Nokia Lumia 920

Postprzez ivan » czwartek, 24 maja 2012, 12:14

W regulaminie w rozdziale VI. Rejestracja w punkcie 12. jest napisane coś takiego: ...Warunkiem prawidłowego przeniesienia rejestracji jest wprowadzenie w "nowym urządzeniu mobilnym" tego samego Windows Live ID co w "starym urządzeniu mobilnym". Jeśli w "starym urządzeniu mobilnym" nie wprowadzono Windows Live ID przeniesienie uprawnień na inne urządzenie jest możliwe dopiero po wprowadzeniu Windows Live ID na "starym urządzeniu mobilnym"... Starego urządzenia mobilnego już nie mam. Może ktoś podpowie metodą łopatologiczną - krok po kroku - jak to zrobić?

Informacja uzyskana w infolinii NaviExpert (+48 693 331 723): Nie można przenieść rejestracji z innego urządzenia pracującego pod innym systemem niż WP...

Ale lipa! :shock:
...
ivan

Telefon: HTC One S

Postprzez lukaszs » piątek, 25 maja 2012, 20:55

lukaszs

Telefon: Xperia S

Poprzednia strona