Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 8.0 Beta

Re: NaviExpert 8.0 Beta

Postprzez mentos11 » wtorek, 29 maja 2012, 08:26

Chłopaki dzięki za zgłoszenia ale pamiętajcie że to beta i ocena i porównywanie do wersji 7 NE nie ma sensu na tym etapie.
Co do map i błędów zapewniam was że w Emapie się starają jak mogą ale wszystko zajmuje trochę czasu, może właśnie dlatego w wersji NE 8.0 jest funkcja zgłaszania błędów z linkiem do korkosfery ;)
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez RadekK » wtorek, 29 maja 2012, 13:28

Parę postów wcześniej informowałem o usuwaniu postów nie na temat. Proszę o pilnowanie się i nie tworzenie offtopica w tym temacie.
Do offtopica macie temat topic834.html

@ ALEX i brunet wasze posty poleciały do offtopa.
RadekK
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4

Postprzez gietpe » wtorek, 29 maja 2012, 16:45

Wyznaczyłem dziś trasę przez punkt pośredni,po dojechaniu wyskakują mikroskopijne ikonki(wiem wiem)ale obcina podpisy widac tylko wierzchołki .I chyba już pisałem:nie wiem czym to jest spowodowane ale pomimo wyłączenia dźwięku -gada;wyciszam telefon dalej gada,ale nie zawsze się tak dzieje.
gietpe
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Xperia SP

Postprzez purchawa » wtorek, 29 maja 2012, 17:09

Być może to sprawa bety i docelowo tak nie będzie, ale APR działa tylko na wybranych ciągach komunikacyjnych. Na przykład nie działa na wielopasowym ciągu Al. Jerozolimskich w Warszawie oraz na S8 w Warszawie.
purchawa

Telefon: HTC One M7

Postprzez ALEX » wtorek, 29 maja 2012, 19:08

Sugeruję wprowadzić możliwość zastąpienia na ekranie startowym "często odwiedzanych adresów" "ostatnio odwiedzonymi adresami" gdyż przy tej drugiej opcji przynajmniej wiadomo czego się spodziewać. Po dłuższym użytkowaniu "często odwiedzanych" z przykrością stwierdzam, ze funkcja ta działa źle. W moim wypadku podpowiedzi są ostatnimi czasy wręcz absurdalne. Przegięcie nastąpiło dzisiaj gdy około 11-tej postanowiłem pojechać do pracy tyle, że nie z domu: praca była na przedostatniej pozycji...
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez Krolik » wtorek, 29 maja 2012, 21:08

Widziałem kilka postów odnośnie nabijania zbyt dużego przejechanego dystansu w komputerze pokładowym i dzisiaj udało mi się do tego dojść.

Pomimo, że prędkość aktualna wynosi 0 kilometry cały czas się nabijają. Wolno bo wolno ale nabijają się. A ja się dziwiłem co tak dużo :D Do poprawy
Krolik

Telefon: HTC Desire

Postprzez SoLar » wtorek, 29 maja 2012, 21:09

Uprzejmie donoszę, że jest 7-ka. Jednak potwierdza się. Na NE trzeba się wydrzeć, bez tego nic nie zrobią. Dziś umiarkowanie jadowicie zapytałem co z kolejną betą - i jest :-)

ALEX napisał(a):(...) Przegięcie nastąpiło dzisiaj gdy około 11-tej postanowiłem pojechać do pracy tyle, że nie z domu: praca była na przedostatniej pozycji...

To nawet zdrowe podejście ;-) NE nawigacją dla hedonistów ?

Potwierdzam Twoje obserwacje, punkty są w przypadkowej kolejności. Bardzo wysoko mam np. stadiony w Pzn i Wrc - oba użyte ze dwa razy w B4, a miejsca, które wykorzystuję w symulacjach naście razy dziennie gdzieś u progu Hadesu.

Co do B7. Jakieś kosmetyczne zmiany w grafice Menu. Z funkcjonalności jest możliwość wyłączenia Ulubionych - chyba nie było w niższych betach ?
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Postprzez bodogo2 » wtorek, 29 maja 2012, 21:41

NE8 beta 7

Uwagi/błędy:
1. Komputer pokładowy nadal nalicza kilometry mimo stania w miejscu.
2. W trybie pionowym po ukryciu ikonek, ikona kompasu nie znajduje się na samym dole lecz jest o jedną pozycję wyżej pozostawiając przez to puste miejsce.

Propozycja:
W menu 'Ustawienia trasy', przy wyborze typu trasy ECO, można by dodać ustawienia parametrów spalania w tym miejscu zamiast oddzielnego menu 'Parametry spalania'. Podobnie jak w ustawieniach 'Komunikacji miejskiej'.
bodogo2

Telefon: Samsung i9001

Postprzez Radut » wtorek, 29 maja 2012, 22:39

I nadal trzyma się kurczowo wyszukiwania według odległości od jakiegoś bliżej nieznanego punktu w Warszawie... jeden wielki bałagan w wynikach wyszukiwania. A to podstawowa sprawa, ludzie :!:
Radut

Telefon: LG G3

Postprzez SoLar » wtorek, 29 maja 2012, 22:42

Podsumowanie wybranej trasy nie pokazuje Kontroli pochodzących z CB. Na trasie z WAW na południe GOP są teraz 2 takie POI-e i 1 Kontrola bez CB - i tylko ona jest wymieniona w podsumowaniu.
Szkoda, że B7 pojawiła się tak późno, zdążyłem wciągnąć płynnego Bažanta i nici z testu w naszpikowanej patrolami stolicy.
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert