Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 8.0 Beta - OFF TOPIC

Re: NaviExpert 8.0 Beta

Postprzez ko777 » czwartek, 10 maja 2012, 16:10

GanjaFighter napisał(a):Wszyscy płaca takie same abonamenty czy mają telefon z Androidem czy nie, ale tylko androidowcy mogą liczyć na coś co ma niby zrekompensować mapy prowadzące po nieistniejących drogach, lasach, brukach na, których samochód ledwo mieści się na szerokość czy po schodach. Zadeklarujcie, że robicie tylko nawigację na Androida jakoś przepękam prawie półtora roku, który mi został z wersją 7.1.3 z kiepskimi mapami, a w między czasie zacznę się rozglądać za czymś innym. Zrobię to niechętnie, ale chyba nie będę miał wyboru.

Jakość obecnych map ułatwi Ci wybór, a właściwie wyboru nie pozostawi, che, che. :D
Dobrze podsumowałeś, abonenci bez andka zostali z bezużytecznymi mapami i starą wersją nawigacji. Na pociechę: Ci z androidem mają co prawda zabawę z nowymi funkcjonalnościami, ale te same mapy do kitu, czyli w sumie też nie mają nawigacji. :D :D :D
Ja telefon na smartfon wymienię za rok w styczniu, ale wcześniej we wrześniu skończy się abonament NE i niekoniecznie będę szukał takiego z andkiem, bo przecież do NE już mi się nie przyda...na to się zanosi. Nowe mapy: STRZAŁ W KOLANO, NE.
ko777
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Sony Xperia M2

Postprzez WoofeR » czwartek, 10 maja 2012, 17:02

Nie wiem jak Wy, ale ja przejrzałem całą korespondencję z NE odnośnie moich wcześniejszych zgłoszeń i wysłałem je ponownie. Wszystkie poprawki zostały naniesione z powrotem na mapy oraz zostało zgłoszonych kilka zmian do producenta map.
WoofeR

Telefon: HTC One X, iPhone 5

Postprzez Michal1983 » czwartek, 10 maja 2012, 17:53

kdzwonek napisał(a):Wersja na Symbiana będzie później. Udostępnimy tu jak najwięcej rzeczy, które możemy przenieść z Androida, ale nie wszystko jest możliwe. Oczywiście podstawowych funkcjonalności jak APR, czy CB nie odpuścimy.

Wersja dedykowana na Badę... nie wykluczamy jej. Nic więcej na razie nie jestem w tanie powiedzieć.

Nie lepiej było poczekać z betą ąż będzie dostępna na wszystkie systemy, a nie dawać na określone grupy użytkowników? Czy użytkownicy innych systemów operacyjnych doczekają się na wersję dla siebie przed końcem testów beta?
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez algi » czwartek, 10 maja 2012, 18:28

SoLar napisał(a):A kiedy wreszcie zmienicie dostawcę POI do mapy ? Najlepiej na ... nas, użytkowników - coś a'la miplo.

Muszę powiedzieć, że to o czym pisałem, czyli Real ( coś z założenia o powierzchni min ćwierć hektara pod dachem ) na Mszczonowskiej w Warszawie to bambol nadający się do Teleexpresu

Coś z tymi Realami jest na rzeczy bo właśnie jechałem z centrum do tego na Puławskiej i bym sobie pojechał tak z 2km dalej Puławską na południe w mega korku od prawidłowej lokalizacji

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x - SAMSUNG GALAXY S
NE v7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4

NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez SoLar » czwartek, 10 maja 2012, 20:33

Na stronie tego genialnego źródła od POI, tj. E-sieci, zostawiłem adekwatny komentarz w tej sprawie.
Ale mam dziwne wrażenie, że go nie opublikują ;-)
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Postprzez roman_tp » czwartek, 10 maja 2012, 21:15

a mam pytanie alabanda, czy bukowska na mapach jest pozbawiona lewoskrętu od grochowskiej/szpitalnej w kierunku centrum, czy jednak prowadzi tak, aby łamać przepisy?

dla niezorientowanych - bukowska w ostatnich dniach została zmodernizowana, powstał tzw. bus-pas i tym samym nie ma lewoskrętu - panie, panowie, uważajcie ;)
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: CAT B15

Postprzez alabanda » czwartek, 10 maja 2012, 22:10

roman_tp napisał(a):a mam pytanie alabanda, czy bukowska na mapach jest pozbawiona lewoskrętu od grochowskiej/szpitalnej w kierunku centrum, czy jednak prowadzi tak, aby łamać przepisy?

Nie sprawdzałem w realu, ale na kokosferze kręciło w lewo, więc była to jedna z rzeczy, które dzisiaj zgłosiłem.
alabanda

Telefon: Nexus 6P

Postprzez KasiaD » piątek, 11 maja 2012, 07:36

Bukowska poprawiona.

kdz.
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S2

Postprzez kodens79 » piątek, 11 maja 2012, 10:55

Mnie Beta dziś dwa razy zawiodła mianowicie raz kazała zawrócić w nie dozwolonym miejscu a drugi raz kazała przejechać skrzyżowanie na w prostu zamiast skręcić w lewo po czym za skrzyżowaniem zawrócić i na tym samym skrzyżowaniu dopiero skręcić w prawo .
1 . błąd Katowice ulica Pukowca zaznaczona 1 w tym miejscu jest ciągła podwójna linia i nie wolno zawracać w lewo z ulicy Pukowca w strone Bocheńskiego
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

2.Błąd Katowice wyjazd ze stacji i wybrałem kierunek na Częstochowę w punkcie numer 1 . Ne powinna skierować mnie na skrzyżowaniu w lewo ale kazała mi jechać tak jak pokazują strzałki :(
Obrazek

Ford Focus Kombi 1,8 TDCI
kodens79

Telefon: Sony Xperia Z3

Postprzez kodens79 » piątek, 11 maja 2012, 11:10

Mysłowice ulica Bończyka dla czego zrezygnowano z tych dróg w koło hali sportowej , zaznaczone drogi w kwadracie .
Obrazek

Katowice ulica Hodowców jak strzałka pokazuje w poprzedniej wersji było dobrze bo w tym miejscu nie istnieje droga a teraz jest pokazana na brązowo czyli błąd do poprawy.
Obrazek

Ford Focus Kombi 1,8 TDCI
kodens79

Telefon: Sony Xperia Z3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert