Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 8.0 Beta - OFF TOPIC

Re: NaviExpert 8.0 Beta

Postprzez ALEX » środa, 30 maja 2012, 15:10

luksoft napisał(a):Ewentualnie może jednak wydzielić czynne fotoradary - wtedy zgłaszałoby się błyskające akurat słupy i urządzenia przenośne...

Nie ma takiej opcji. Jakim cudem chcesz stwierdzić bez antyradaru, że słup jest aktywny? W dzień jeszcze to jakoś (nie we wszystkich) widać. W nocy, w stojących tyłem czy po drugiej stronie ulicy już nie. Zgłoszenie może jedynie dotyczyć obecności słupa. I tyle.
Ostatnio edytowano środa, 30 maja 2012, 15:32 przez ALEX, łącznie edytowano 1 raz
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Re: NaviExpert 8.0 Beta - OFF TOPIC

Postprzez Michal1983 » środa, 30 maja 2012, 15:53

KasiaD napisał(a):hmmm... przy ostatniej umowie z operatorem wymieniłam nokię e66 na LG P970 za 1zł :/

Telefon za 1zł, ale abonament to kilkadziesiąt złotych co miesiąc. Dla osoby, która przegląda codziennie kilka strony internetowych i prawie wcale nie dzwoni i nie pisze SMS'ów abonament to strata pieniędzy w porównaniu z ceną telefonu pozbawionego sim-lock'a w zwykłym sklepie.

ALEX napisał(a):Napisz proszę ile.
Prawdopodobnie błąd polega na tym, ze każdy inaczej rozumie "niemało".

Może jak rozłoży się to na miesiące to nie jest to taka duża liczba, ale jednorazowo to trochę drogo. Mimo wszystko jest to duży wydatek. Samą nawigacją człowiek nie żyje i naprawdę trudno jest ot tak jak zrobił to NE wprowadzając betę dla ograniczonej grupy telefonów bez wzdychań i jęków zawodu po prostu iść i zakupić telefon, w którym będzie można uruchomić ten program.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez bczyzowski » środa, 30 maja 2012, 18:18

Kiedy zostanie wprowadzona numeracja budynków bezpośrednio na mapie?
bczyzowski

Telefon: Samsung Galaxy Note 2

Postprzez luksoft » środa, 30 maja 2012, 18:49

ALEX napisał(a):
luksoft napisał(a):Ewentualnie może jednak wydzielić czynne fotoradary - wtedy zgłaszałoby się błyskające akurat słupy i urządzenia przenośne...

Nie ma takiej opcji. Jakim cudem chcesz stwierdzić bez antyradaru, że słup jest aktywny? W dzień jeszcze to jakoś (nie we wszystkich) widać. W nocy, w stojących tyłem czy po drugiej stronie ulicy już nie. Zgłoszenie może jedynie dotyczyć obecności słupa. I tyle.

Jak nie wiesz - nie potwierdzasz. Jak wiesz - potwierdzasz. Przenośne fotoradary też nie zawsze widzisz jak mijasz. Ale jak widzisz, to wiesz, że jest aktywny. Lepsze potwierdzenia o słupach i czasami o aktywnych słupach niż tylko informacja, że jest słup. Nie jest idealnie, ale jak dostaniesz info, że jest aktywny, to zwolnisz. Tak jak jest teraz - pewnie nie.
luksoft
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Galaxy SII

Postprzez ALEX » środa, 30 maja 2012, 20:03

Zaskoczę Cię, gdy nie ma fotoradaru też staram się jechać przepisowo.
ALEX

Postprzez Radut » środa, 30 maja 2012, 20:37

To jest w ogóle jakiś poroniony pomysł żeby zaznaczać tylko fotoradary aktywne, czyli z urządzeniem w środku. Wiadomo że nie ma możliwości aby to sprawdzać w mijanych 'puszkach', więc wprowadzanie takiej kategorii to jest robienie jakiegoś zbędnego zamieszania. Powinny być oznaczone stojące słupy i tyle, czy problemem jest profilaktycznie zdjąć nogę z gazu na te kilkaset metrów w okolicy słupa?
Radut

Telefon: LG G3

Postprzez mlodzian » czwartek, 31 maja 2012, 07:46

Ostatnio narzekałem m.in. na brak możliwości zgłaszania poprawek do mapy z NE... teraz niby jest "remont/błąd mapy" no i w swojej naiwności wczoraj i przed wczoraj wyklikałem kilkanaście błędów naszej najwspanialszej mapy (najwięcej omijanych wysepek na skrzyżowaniach, tzn. klasyczny błąd: zamiast jechać prosto słyszę: "skręć wprawo potem ostro w lewo" albo nawet zawróć). No i niestety nic się nie dzieje... skąd dostawca map ma wiedzieć co ja miałem na myśli, czy to remont czy błąd... jakieś szczegóły?

Pozdrawiam,
Mlodzian
mlodzian

Telefon: sm-n90005

Postprzez ALEX » czwartek, 31 maja 2012, 08:30

Funkcjonalność została obecnie wyłączona. Działa ona na zasadzie przesłania linku do korkosfery gdzie możesz dokonać szczegółowego zgłoszenia.
ALEX

Postprzez intimo » czwartek, 31 maja 2012, 08:40

Kasiu czy był gdzieś wpis co nowego niesie beta 7?

Ogólnie po trasie ok 100km to nic nowego się nie pojawiło.
Przeliczanie trasy dalej za wolno, mapa dalej na północ, strzałka skacze bardziej niż w b6.
Co do skakania strzałki to mam teorię taką że dzieje się to wtedy kiedy mapa nie przesunie nie w dół a program chce pokazać gdzie jesteśmy wtedy przesuwa strzałkę co było normalne w wersjach 7 i niższych, raz przesuwała się mapa a raz strzałka.

to co mnie najbardziej wkurza to "skręć" ;)
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez brunet » czwartek, 31 maja 2012, 08:44

wciąż nie można bety 7 ściągnąć, może już beta 8 niedługo wyjdzie ;)
brunet

Telefon: Samsung Galaxy S2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert