Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 8.0 Beta - OFF TOPIC

Re: NaviExpert 8.0 Beta

Postprzez GanjaFighter » piątek, 11 maja 2012, 17:49

Nawigacji na bada jest sporo: NDrive, Sygic Mobile Maps, Navitel, Navmii (istnieje domowy sposób na dogranie mapy polski), BadaNav, Don't Panic, Route 66 razem z TomTom (preinstalowana w Wave). Problemem są mapy Polski i omijanie korków dlatego nie uważam ich za konkurencję dla NE.
Testowałem wszystkie za wyjątkiem Don't Panic, opinie o niej nie są zachwycające (mapy Emapy, więc z czasem wdrażania poprawek z NE pewnie będzie lepiej).

A tak w ogóle cytat ze strony NE:
Bada to oprogramowanie do telefonów komórkowych stworzone przez Samsunga. Łatwość obsługi oraz duża ilość dostępnych aplikacji sprawia, że popularność tego systemu operacyjnego stale rośnie. Telefony z systemem Bada dzięki dużemu ekranowi, szybkiemu działaniu i odbiornikowi GPS doskonale współpracują z nawigacją NaviExpert. System dostępny jest w telefonach z Samsung Wave.
Opel Astra H Kombi 1.9 CDTI
Obrazek
GanjaFighter
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4 GT-I9505

Postprzez ogromny » piątek, 11 maja 2012, 22:58

KasiaD napisał(a):Wersje na inne systemy telefonów i starsze modele....

Pracujemy nad pozostałymi systemami, nie podam Wam jeszcze dokładnie daty, kiedy będzie beta. Robimy co możemy, aby przenieść z Androida jak najwięcej funkcjonalności, nie wszystko się da zrobić.

Rynek telefonów komórkowych rozwija się w bardzo szybkim tempie. W ciągu niecałych dwóch lat przeszliśmy z HTC Dream (528MHz) przez jednordzeniowego Samsunga Galaxy S (1GHz) do czterordzeniowego HTC One X (rewelacyjny telefon) oraz oczekiwanego Samsunga Galaxy S3. Chcemy wykorzystać możliwości nowych telefonów, jakość ich ekranów, moc obliczeniową. Nie możemy jednocześnie tworzyć nowych, wypasionych funkcjonalności i trzymać się przeszłości... ciągnąc za sobą Avilę. Producenci gier komputerowych mają podobny orzech do zgryzienia. Sami odpowiedzcie sobie na pytanie, czy taki UbiSoft na przykład, tworząc zapowiadanego Far Cry 3 (http://www.youtube.com/watch?v=CCUmIdofiQU) przejmuje się, że detali graficznych nie uciągną laptopy sprzed dwóch lat?... My... robimy co możemy... naprawdę.

Tak na pewno lepiej pierdzieć w stołek i brać pieniądze tez tak lubię :mrgreen:
ogromny
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: avila gps

Postprzez wKar » piątek, 11 maja 2012, 23:18

ogromny napisał(a):Tak na pewno lepiej pierdzieć w stołek i brać pieniądze tez tak lubię :mrgreen:

No nie zgodzę się... Widać, że ekipa pracuje i stara się utrzymać na jak najwyższym poziomie. Możesz moim zdaniem krytykować politykę nie wspierania starszych i słabszych słuchawkę, ale wydaje mi się, że to dobry kierunek. Na starszych też działa, wiesz co kupujesz płacąc abonament skoro masz okres próbny i sam widzisz jakie funkcjonalności oferuje Twoja wersja. Rok abonamentu to na tyle krótki okres, że sluchawka się nie zestarzeje a Ty będziesz miał możliwość wyboru...
wKar

Telefon: Xperia Z

Postprzez GanjaFighter » sobota, 12 maja 2012, 06:38

Tylko, że nigdzie nie ma informacji co nie działa. Np. obsługa multitouch i kompasu w poprzednich wersjach. Było to wymieniane jako zmiany, a dopiero po dociekaniach na forum okazało się, że to tylko na androidach.
Obrazek
GanjaFighter

Postprzez potworny » sobota, 12 maja 2012, 07:06

Ogromny i GanjaBadaFighter, zamiast narzekać i rykutać, kupcie sobie lepsze słuchawki. Pisanie o NE, że siedzi i nic nie robi jest, delikatnie mówiąc, idiotyczne. Gołym okiem widać, że mają mnóstwo roboty i dają nam świetną nawigację. Kasia i inne stworzenia NE bardzo rzeczowo i dokładnie odpowiadają na wszystkie nasze sugestie i pytania. Jest świetnie!

Bada to jakiś nietrafiony wynalazek. Android i iOS to klasa, która ma miażdżącą przewagę na rynku i da pieniądze na inwestycje w niszowe i zazwyczaj pomijane telefony... Stanowisko NE jest w tej kwestii bardzo rozsądne.

Ogromny, jesteś kiepskim trollem. Postaraj się bardziej na przyszłość.
potworny

Postprzez GanjaFighter » sobota, 12 maja 2012, 07:21

Sam sobie kup lepszy telefon. Mój na pewno jest lepszy niż Twoje Żywy i9000. Ty uważasz Androida za lepszy system, a ja badę. Nawet NE na swojej stronie zachwala badę jako doskonały system do NE, cytat kilka postów wyżej.
Obrazek
GanjaFighter

Postprzez SoLar » sobota, 12 maja 2012, 07:45

Sądzę, że Potworny pisząc "lepsze" nie miał na myśli jako takie parametry techniczne ale komtatybilność ze światem.

Ja też kiedyś zainwestowałem w symbian UIQ. Bardzo fajny, "telefoniczny" SO, słuchawka miła w obsłudze - ale co z tego jak nie bardzo było co wgrać ?
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Postprzez potworny » sobota, 12 maja 2012, 08:09

Trudno się nie zgodzić z SoLarem. Mam teraz SGS II. Kupując ten telefon, kierowałem się jego możliwościami, popularnością, a przede wszystkim Androidem. Doskonale na tym wychodzę. NE zachowuje sie lepiej niż dedykowana nawigacja. :-)
potworny

Postprzez Michal1983 » niedziela, 13 maja 2012, 04:50

KasiaD napisał(a):
@Michał
Nie lepiej było poczekać z betą ąż będzie dostępna na wszystkie systemy, a nie dawać na określone grupy użytkowników? - Tak, ponieważ już może aplikację przetestować najliczniejsza grupa użytkowników

Błąd. Najliczniejszą grupą są posiadacze telefonów z javą. Po za tym jeżeli coś działa w javie na nienajlepszym telefonie to z pewnością zadziała też w zaawansowanym systemie w mocnym urządzeniu. Taki kierunek jest najróżsadniejszy jeżeli chodzi o testy beta. Jeżeli ktoś zaś robi jak Wy można podejrzewać jakiś cichy układ.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez potworny » niedziela, 13 maja 2012, 09:02

Michal1983 napisał(a):Błąd. Najliczniejszą grupą są posiadacze telefonów z javą. Po za tym jeżeli coś działa w javie na nienajlepszym telefonie to z pewnością zadziała też w zaawansowanym systemie w mocnym urządzeniu. Taki kierunek jest najróżsadniejszy jeżeli chodzi o testy beta. Jeżeli ktoś zaś robi jak Wy można podejrzewać jakiś cichy układ.

Kocham te momenty, kiedy spływa na mnie wiedza. Zupełnie się tego o 10:01 nie spodziewałem.
Michal1983, to już nie te czasy. Teraz Android, iOS i cała reszta.
potworny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert