Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

OFF-TOPIC

Re: NaviExpert już dostępny w App Store!

Postprzez mlos » poniedziałek, 17 gru 2012, 11:09

To ja też wtrącę swoje 3 grosze ; ) - Java czy nie Java to sprawa drugorzędna, bardziej jest to kwestia wieloplatformowości Androida jeśli już. Gdyby język miał znaczenie, aplikacje na iOS byłyby straszne, bo Objective C jest po prostu dziwny o0..
; )
mlos
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez mentos11 » poniedziałek, 17 gru 2012, 13:35

To ja odbiegne od tematu ale muszę odpowiedzieć, trochę próbowałem poznać java aby strony www pisac i po przejrzeniu księgi o Java zalamalem się jak doszedłem do działu w którym opisano problem z dzieleniem i reszta, oczywiscie każdy jezyk ma swoje wyjątki ale na studiach miałem zajęcia w C++ i o wiele bardziej był ten język dla mnie logiczny i czytelniejszy.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez mlos » poniedziałek, 17 gru 2012, 13:47

Odbiegając trochę od sedna poruszanych tu treści ( ; D ), jaki problem z dzieleniem i resztą ma Java, jakiego nie ma C++, bo z tego co się orientuję to są identyczne, albo przynajmniej podobne : ).
mlos
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez mentos11 » poniedziałek, 17 gru 2012, 15:14

Troche się może zagalopowalem z ta awersja do java, pewnie gdybym trochę nad nia posiedział to bym miał przychylniejsze zdanie, nie jestem programistą i na pierwszy rzut oka nie spodobala mi się choć jest podobna do C.
Kończę ta dyskusje i przerzucam wątek do offtop
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne