Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Nowości na getne.pl

Re: Nowości na getne.pl

Postprzez RadekK » wtorek, 18 gru 2012, 11:22

@ up: Jeśli telefon trafi do nas na testy i przejdzie je pozytywnie to będzie widoczny na getne.pl. Ale kiedy go dostaniemy tego nie wiem.
RadekK
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy S4

Postprzez mindzik » piątek, 11 sty 2013, 14:33

mentos11 napisał(a):Kasiu a kiedy zrobicie wersję na Nexus 7 :)
Bardzo fajny tablecik 1280x800 pix.
Korkosfera śmiga więc NE też powinien.

Nie wiem czy jest to wersja dedykowana dla Nexus 7, ale zainstalowałem NE z Google Play.
mindzik
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia N8

Postprzez Mario010 » wtorek, 9 lip 2013, 23:52

Mario010 napisał(a):Witam, a czy w najbliższym (lub chociaż niezbyt mocno odległym) czasie planowana jest wersja NE na Nokię 808 PureView ? Na razie zainstalowałem 8.1 na Nokię N8. Ten telefon wskazałem z listy, bo 808 nie jest automatycznie rozpoznawana. Program niby działał, ale po ok. 20-30 minutach zaczął szukać sygnału gps i nie mógł go złapać. Po restarcie sytuacja się powtórzyła (na nawigacji nokiowskiej śmiga normalnie). Przeinstalowałem NE i chwilowo jest ok, ale czekam na wersję pod ten model :?

O braku wersji NE na Nokię 808 PureView pisałem jak widać w grudniu ubiegłego roku. Niestety mimo upływu ponad pół roku nadal nic :( Używam NE prawie od początku istnienia tego programu i chyba z żalem przesiądę się na typowe urządzenie do nawigacji z Automapą, bo nie mam zamiaru zmieniać telefonu. Wersja z N8 która jest w tej chwili wgrana po kilku-kilkunastu minutach zaczyna szukać sygnału gps i nie może go złapać. Rozumiem że użytkowników androida jest w tej chwili zdecydowana większość, ale symbian wciąż jest obecny na wielu urządzeniach. Pozostaje jeszcze cicha nadzieja, że może wersja 8.3 będzie wspierać mój telefon...
Mario010

Telefon: Galaxy S7

Postprzez kbla » środa, 10 lip 2013, 10:09

do: Mario010 - mam podobny problem z Nokią 700 (instalowałem wersję dla N500, ale to chyba ta sama wersja). Znalazłem sposób:
Uruchamiam nawigację Nokii (Autem / Po prostu jedź - żeby czytała GPS i nie dawała żadnych komunikatów), wracam do menu i uruchamiam Naviexpert - wtedy nie gubi zasięgu nawet na długich trasach w trudnych warunkach, ale ceną jest większe zużycie prądu i telefon bardzo się grzeje (ostatecznie obsługuje dwie spore nawigacje jednocześnie).
Myślę, że problem nie leży w braku wersji dedykowanej, ale sposobie współpracy z odbiornikiem GPS w nowszym Symbianie.
pozdrawiam Krzysztof
kbla

Telefon: Nokia 700

Postprzez algi » środa, 10 lip 2013, 13:39

A nie ma pod Symbiana jakiejś małej apki typu Gps Status która by w tle chodziła aby aż tak prądu nie ciągnęło ?

NE v3.x - NOKIA 6300 + LD-3W
NE v4.x /5.x - LG GT 505
NE v6.x /7.x - SAMSUNG GALAXY S / S PLUS
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S PLUS / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
algi

Telefon: Galaxy Note 4 SM-910C

Postprzez xux84 » wtorek, 16 lip 2013, 14:02

Kiedy można sie spodziewać na getne.pl Samsunga Galaxy S4?
xux84

Telefon: Samsung Galaxy S4

Poprzednia strona

Powrót do Telefony