Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

CB radio - i co dalej?

Re: CB radio - i co dalej?

Postprzez sorier » wtorek, 6 wrz 2016, 11:22

Joanna Welke napisał(a):Sorier, ustosunkowując się do Twoich spostrzeżeń:

Na dziś ekrany potwierdzania / zaprzeczania są dostosowane do prędkości jazdy w danym miejscu i dobieraliśmy to na podstawie eksperymentów.
Czy możesz nam podać przykładowe miejsca, w których wg Ciebie znikanie / odwoływanie następuje zbyt szybko?

Niedziela 4 września ok godz. 16. Droga DK1 Wojkowice Kościelne. Stoi tam fotoradar łapiący jadących na północ. Jechałem w przeciwnym kierunku, czyli na południe. Dostaje ostrzeżenie że za x metrów fotoradar (co już samo w sobie jest bzdurą bo to przeciwny kierunek, ale mniejsza z tym), zanim zdążyłem dojechać do istniejącego fotoradaru ostrzeżenia już nie było.

Kilometr dalej na południe zwężka do jednego pasa pod wiecznie nienaprawionym wiaduktem. Dostaje ostrzeżenie o kontroli (nie wiem czy faktyczna kontrola czy MCK bo nie rozróżniam). Sytuacja sie powtarza. Ale już ostrzeżenia o niebezpieczeństwie dostaje dwa, na początku i na końcu zwężki.

PS. Zwężka pod tym wiaduktem w DG powinna być na mapie, tak długo juz jest, a jej likwidacja sie nie zapowiada.
sorier
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Michal1983 » piątek, 28 paź 2016, 15:42

Bez problemów, podjeżdżania pod blokady wjazdu i nagrywania czegokolwiek udało mi się zgłosić dzisiaj zamknięcie części ulicy Kolektorskiej w Waze. Szkoda, że w NE nie jest tak prosto.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Sosnaone » piątek, 28 paź 2016, 19:42

Michał, ale blokada działa dopiero w momencie kiedy ktoś ją potwierdzi.

pozdrawiam,
Sławek
---
pozdrawiam,
Sławek
Sosnaone

Telefon: Nexus 5

Postprzez Rudyk82 » czwartek, 8 gru 2016, 10:35

No dokładnie. W innym wypadku nie hula, też to sprawdziłem.
Rudyk82

Postprzez andrus75 » piątek, 24 lut 2017, 19:47

Jasne że tak. Też jeździłem na Waze. Łatwo się zgłasza i blokuje i edytuje. Ale zawsze niestety są błędy, wprowadzane przez użytkowników, czasem przez nieuwagę czasem brak doświadczenia. Sam tam edytowany, może nie dużo ale 2lvl mam. Też nie jest bez wad.

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
andrus75

Postprzez sztaba » niedziela, 18 mar 2018, 18:50

Tydzień temu jechałem na trasie Słupsk - Poznań - Słupsk, w ten weekend na tej samej trasie była moja żona. NaviExpert ani razu nie poinformował o kontrolach drogowych (a było ich trochę). W miniony piątek nie poinformował też o blokadzie drogi między Chodzieżą a Budzyniem i koniecznością objazdu.
Dlaczego?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne