Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Konkurencja nie śpi

Re: Konkurencja nie śpi

Postprzez Michal1983 » niedziela, 9 wrz 2018, 06:05

Prace nad modernizacją DK8 w okolicy Nadarzyna i przebieg dróg są tak zaskakujące, że AM z mapami z czerwca kompletnie się pogubiła i nawigowała pod prąd do zamkniętej drogi. Pozornie prosta droga okazała się najdłuższa z możliwych. Raczej kupowanie urządzeń nawigacyjnych przy tak burzliwych rozbudowach dróg nie ma sensu, bo można uprzykrzyć sobie każdą podróż.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Tom » niedziela, 14 paź 2018, 22:40

Wrzucam to aby zachęcić was do dalszego rozwoju aplikacji. Może warto rozszerzyć wskazania danych trafficu na mapie oraz organizacji ruchu ?
Podczas dnia codziennego uważam że nawigacja spisuje się bardzo dobrze ale przy imprezach masowych rożnie bywa.
Tak jak tutaj po meczu Polska- Włochy ok godziny 23:30 porównanie jak okolice stadionu pokazuje GM oraz NE.
Szczególnie wskaże osiedle tysiąclecia jako białą plamę na mapie. Podczas imprez często jest zamykane dla przyjezdnych co wskazuje GM. Z kolei NE pozwala na stronie przejechać. Być może w aplikacji jest inaczej podczas jazdy niż to co mapa wskazuje.

1.
Obrazek

2.
Obrazek
Tom
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Asus ZenFone 4

Postprzez Michal1983 » niedziela, 28 paź 2018, 09:09

Nie wierzę, że NE reklamuje się w tak dręczący sposób prezentując swoją ofertę jako przerywnik filmów na fb. Raczej tą drogą nie zyskuje się wielu klientów, a starzy zaczynają rozważać inne oferty.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez pawelll » piątek, 16 lis 2018, 22:23

AutoMapa będzie działać pod CarPlay. http://www.automapa.pl/pl/biuro-prasowe ... z-carplay/
Być może pojawi się pod Android Auto a może MirrorLinkiem?
Co na to NaviExpert?
pawelll

Postprzez stefan443 » wtorek, 4 gru 2018, 08:09

Tak to już mamy że konkurencja nigdy nie śpi. Non stop trzeba się rozwijać.
stefan443

Postprzez soplowatosc » czwartek, 6 gru 2018, 00:38

Android Auto.... Jeśli NE sie na to nie załapie to umrze. Tyle w temacie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
soplowatosc

Postprzez Michal1983 » czwartek, 6 gru 2018, 06:07

W moim przypadku przejście na inny program nawigacyjny tylko dlatego, że oferuje jakaś tam funkcję jest nie realne. Dla mnie główną funkcją jest wyznaczanie trasy omijającej korki. Jeżeli jakiś innowacyjny produkt z super funkcją będzie mnie ładował w korki i nie potrafił dobrze wyliczyć godziny przyjazdu to raczej nie będzie konkurencyjny wobec NE. Też ubolewam nieprzerwanie za brakiem demonstracji nawigacji ale mimo tego nie rzuciłem w kąt tego produktu, bo widzę jak konkurencja, która ma tryb demo wyznacza trasy i mnie te trasy niezadowalają.
Michal1983

Postprzez soplowatosc » piątek, 7 gru 2018, 00:07

Michal1983. Tu nie chodzi o tryb demo czy jakieś super hiper wodotryski. Świat idzie w stronę Android Auto (na ajfonach się nie znam ale mają swój odpowiednik) ktore pozwala na korzystanie z apek z telefonu na wyświetlaczu samochodu. NE nie da się odpalić w ten sposób. Nie wiem dlaczego i po czyjej stronie jest wina.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
soplowatosc

Postprzez Michal1983 » piątek, 7 gru 2018, 06:07

Najwyraźniej tak jak nie wiedzą jak przywrócić tryb demonstracji tak samo nie potrafią dodać ten funkcjonalności. Wbrew pozorom demonstracja byla przydatna. pozwalał pokazać błędy w nawigacji bez konieczności robienia rzutów ekranu podczas jazdy. W domowym zaciszu można było otworzyć przebytą trasę i zrobić rzut ekranu momentu w którym nawigacja wprowadziła w błąd. Również pozwalała się zapoznać ze sposobem nawigacji przez newralgiczne miejsca takie jak rozbudowane skrzyżowania.
Michal1983

Postprzez pawelll » niedziela, 9 gru 2018, 22:08

Nie wiem jaka jest polityka Google jeśli chodzi o możliwość zaistnienia jakiejś aplikacji w AA. Jest sporo aplikacji (poza nawigacjami) które pod AA działają, jeśli chodzi o nawigacje to być może Google zależy aby korzystać z GM (lub Waze) ale nie sądzę, żeby nie było możliwości dogadania się. Pewnie jak zwykle chodzi o pieniądze - za jakiś rodzaj licencji do API no i koszty opracowania. Ale jeśli NE przegapi odpowiedni (ostatni) moment to będzie już tylko równia pochyła - oczywiście w dół.
pawelll

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne