Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Konkurencja nie śpi

Re: Konkurencja nie śpi

Postprzez maruda » środa, 27 mar 2019, 11:41

https://play.google.com/store/apps/deta ... omapa.beta

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
maruda
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Michal1983 » czwartek, 28 mar 2019, 06:57

Jednak jeżeli nie aktualizują mapy na bieżąco tylko dalej co kwartał to znów można się natknąć na różne kwiatki jak ja kiedyś jadąc na standardowej aplikacji z aktualną mapą błądziłem po przebudowywanej Dk8. Nawigacja mówi prostu a nakaz skrętu stoi jak wół.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez pawelll » niedziela, 31 mar 2019, 11:25

Z niejakim żalem chyba pożegnam się z NE - przynajmniej jako nawigacją. Wczoraj skończył mi się abonament, mam jeszcze ok. 200 godzin bonusa. Chyba nie wykupię nowego (promocja do jutra). Szkoda, że NE zupełnie ignoruje istnienie samochodowych platform (typu AA czy AppleCar) i nawet nie ma ochoty powiedzieć czy w ogóle myśli o jakimkolwiek zaistnieniu na tych platformach. Już nie wspomnę o mirrorlinku bo to chyba powoli już przeszłość.
Pozostaje mi używać AA z GM lub Waze i Ryśkiem w tle. Przynajmniej do czasu kiedy w GM pojawią się ostrzeżenia i ograniczenia prędkości (a już sa zapowiedzi).
pawelll

Postprzez maruda » niedziela, 31 mar 2019, 11:28

AA jest na razie zarezerwowane dla kilku deweloperów stąd nie ma ani Y ani NE na tej platformie. Więc to nie wina NE

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
maruda

Postprzez pawelll » niedziela, 31 mar 2019, 15:42

Niby masz rację. Ale NE nie wykazuje żadnej aktywności (zapowiedzi) w tym zakresie. A sytuacja jest taka, że to NE powinien zabiegać o AA a nie odwrotnie. Za kilka lat może być za późno. Praktycznie wszyscy moi znajomi nawet jeśli używali kiedyś jakichś nawigacji (w tym NE) już od dawna używa tylko GM (nawet bez AA). I raczej trend będzie się pogłębiał.
pawelll

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 1 kwi 2019, 05:51

Ja tam jeżdżę zbyt ubogo wyposażonymi samochodami żeby odczuć brak tej funkcji. Dlatego będę korzystał mimo to.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
Michal1983

Postprzez Michal1983 » piątek, 5 kwi 2019, 04:44

Ciekawe czy NE będzie na KaiOS?
Michal1983

Postprzez Miras » piątek, 5 kwi 2019, 09:33

Niestety wygląda na to, że jeżeli chodzi o nawigacje to Google wykorzystuje swój status monopolisty i blokuje inne aplikacje. Z podobnym problemem boryka się aplikacja Sygic. Pozostaje masowe wysyłanie zapytań do Google kiedy dana aplikacja będzie dostępna w AA, skordynowana z prośbą i NE o możliwość wypuszczenia aplikacji obsługującej AA.

https://www.sygic.com/pl/blog/2016/sygi ... e-car-play

https://support.google.com/androidauto/ ... 7918?hl=en
Miras

Telefon: HTC Desire S

Postprzez pawelll » niedziela, 14 kwi 2019, 12:18

Ok. Ale jak widać Sygic wykazuje w temacie jakąś aktywność i coś działa. Pomijając już to że jest wersja na mirror link. A NE nic w temacie nie robi.
pawelll

Postprzez Borg » czwartek, 18 kwi 2019, 06:39

Auto Mapa wprowadziła możliwość komunikacji ala CB - testował ktoś to - dużo jest użytkowników?

Wysłane z mojego Huawei P30 przy użyciu Tapatalka
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/S8/HTC U11/Huawei P30
Borg

Telefon: S7

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne