Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Konkurencja nie śpi

Re: Konkurencja nie śpi

Postprzez adamus » czwartek, 6 cze 2019, 06:58

Stalo si, Google Maps wprowadził dodawanie wypadków suszarek itp
Y już pewnie ma pełne majtyObrazek

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
-------------------
Prowadzi Naviexpert Lifetime | Ostrzega Y. | Nagrywa Vicovation TF2 EZ
adamus
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Note 3

Postprzez maruda » czwartek, 6 cze 2019, 07:19

Jest i aktualna prędkość :Obrazek

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
maruda

Postprzez pawelll » poniedziałek, 17 cze 2019, 10:18

Niestety nie wprowadzili tego jeszcze do AndroidAuto ale to pewnie tylko kwestia czasu. Radary też już zaczynają się pojawiać.

Coraz więcej nawigacji pojawia się na Apple CarPlay- ostatnio TomTom. AutoMapa juz jest.
Na razie Google chyba nie jest chętny do wpuszczania na AA ale też w końcu zmiękną.

A NE???
pawelll

Postprzez Miro0412PL » wtorek, 23 lip 2019, 16:23

Wcześniej byłem fanem tej nawigacji ale gdy pojeździłem z Nią faktycznie zawodowo jakiś czas temu i po tym co wyprawiała to bardzo się zawiodłem.
Na a4 na Śląsku kilka razy kazała zjeżdżać na równoległy pas za barierkami aby za chwilę wrócić. Inny przykład, omijać jakąś część drogi krajowej, jakimiś wioskami chodź główna droga normalny ruch. Kolejne, zmiana trasy automatycznie na 1 min szybszą mimo, że na pierwotnej zero ruchu. Typ trasy zawsze : Rekomendowana
Oczywiście zawsze nie było tam żadnych utrudnień w momencie przejazdu. Nie wiem dlaczego ale z czasem mam coraz mniejszą ochotę z tego korzystać. Także uważam, że dla przejazdów z punktu A do B może i spoko ale w dłuższym użytkowaniu słabo.
Nie piszę tego jako pracownik konkurencji ale jako zwykły użytkownik od 2016 roku.
Nadal uważam, że do omijania korków sprawdza się dobrze mimo jednak sporych wpadek ale na dłuższe trasy już nie.
Dodawanie nowych dróg jak najbardziej na plus.
Nie ma nawigacji idealnej ale jednak coraz bardziej przekonuję się do Google Maps, a wcześniej nie brałem tej aplikacji na poważnie do jazdy, bo aktualizacja map leżała, czy to zamknięcie dróg ale tam rzeczywiście robią postępy w aktualizacji mapy, czy też zamknięte drogi na bieżąco.
Podsumowując nie wiem co Naviexpert musiał by zrobić abym zaczął z chęcią korzystać ponownie ale jednak dla osób jeżdżących zawodowo na nowych trasach jest mocno przeciętnie. Sprawdzam czasami z ciekawości wyznaczanie tras do miejsc gdzie znam doskonale i jest czasem dziwne, bo albo karze omijać jakieś skrzyżowanie albo nie widzi takiej drogi do wyznaczenie, mimo, że w GM jest normalnie. Jedną z wad w Google Maps dla mnie jest późne wyznaczanie objazdu przez korek na autostradzie ale to też różnie bywa.
Miro0412PL

Postprzez doc26 » wtorek, 20 sie 2019, 08:00

pawelll napisał(a):Niestety nie wprowadzili tego jeszcze do AndroidAuto ale to pewnie tylko kwestia czasu. Radary też już zaczynają się pojawiać.

Coraz więcej nawigacji pojawia się na Apple CarPlay- ostatnio TomTom. AutoMapa juz jest.
Na razie Google chyba nie jest chętny do wpuszczania na AA ale też w końcu zmiękną.

A NE???
Jeśli jest problem wprowadzić wsparcie dla Android Auto, to może chociaż MirrorLink....

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
doc26

Postprzez Michal1983 » piątek, 30 sie 2019, 05:56

Podczas gdy z poziomu AM można korygować ograniczenia prędkości użytkownicy NE dalej muszą uruchamiać dodatkowo Ryśka aby skorygować dane ograniczenie.
https://antyapps.pl/automapa-autoradar-ios/
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez algi » piątek, 30 sie 2019, 09:54

Oj tak to absurd. Mam z 20 złych ograniczeń po drodze do pracy i z NE nie mogę ich szybko i wygodnie skorygować. Więc ograniczenia są trefne i mozna je sobie w NE wsadzić ;-)

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4

NE v11.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE / 10+
algi

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez RoboD » środa, 11 wrz 2019, 22:17

algi napisał(a):ograniczenia są trefne i mozna je sobie w NE wsadzić ;-)

A ja wiem... Są pomyłki, ale ogólnie większość ograniczeń jest prezentowana poprawnie. Z tego co zauważyłem, to najczęściej NE zaniża prędkość. Pokazuje np. 50 km/h, gdzie faktycznie jest 70 lub 90.
RoboD

Telefon: Xiaomi Redmi Note 4

Postprzez Sosnaone » wtorek, 29 paź 2019, 16:35

Kolego, nie wiem czy wiesz ale GM bierze zamknięcia z Waze. Sami nie ogarniają tematu. Jeśli chodzi o dodawanie nowych dróg GM dalej wącha klej w tym temacie. Po dłuższej przerwie przejechałem kilkaset km z NE i nie mam nic do zarzucenia. Wpadki o nie prowadzenia zdarzają się w każdej mapie. Ograniczenia prędkości również mogę pochwalić chodź kilka niedociągnięć widziałem.

Pozdrawiam

Miro0412PL napisał(a):Wcześniej byłem fanem tej nawigacji ale gdy pojeździłem z Nią faktycznie zawodowo jakiś czas temu i po tym co wyprawiała to bardzo się zawiodłem.
Na a4 na Śląsku kilka razy kazała zjeżdżać na równoległy pas za barierkami aby za chwilę wrócić. Inny przykład, omijać jakąś część drogi krajowej, jakimiś wioskami chodź główna droga normalny ruch. Kolejne, zmiana trasy automatycznie na 1 min szybszą mimo, że na pierwotnej zero ruchu. Typ trasy zawsze : Rekomendowana
Oczywiście zawsze nie było tam żadnych utrudnień w momencie przejazdu. Nie wiem dlaczego ale z czasem mam coraz mniejszą ochotę z tego korzystać. Także uważam, że dla przejazdów z punktu A do B może i spoko ale w dłuższym użytkowaniu słabo.
Nie piszę tego jako pracownik konkurencji ale jako zwykły użytkownik od 2016 roku.
Nadal uważam, że do omijania korków sprawdza się dobrze mimo jednak sporych wpadek ale na dłuższe trasy już nie.
Dodawanie nowych dróg jak najbardziej na plus.
Nie ma nawigacji idealnej ale jednak coraz bardziej przekonuję się do Google Maps, a wcześniej nie brałem tej aplikacji na poważnie do jazdy, bo aktualizacja map leżała, czy to zamknięcie dróg ale tam rzeczywiście robią postępy w aktualizacji mapy, czy też zamknięte drogi na bieżąco.
Podsumowując nie wiem co Naviexpert musiał by zrobić abym zaczął z chęcią korzystać ponownie ale jednak dla osób jeżdżących zawodowo na nowych trasach jest mocno przeciętnie. Sprawdzam czasami z ciekawości wyznaczanie tras do miejsc gdzie znam doskonale i jest czasem dziwne, bo albo karze omijać jakieś skrzyżowanie albo nie widzi takiej drogi do wyznaczenie, mimo, że w GM jest normalnie. Jedną z wad w Google Maps dla mnie jest późne wyznaczanie objazdu przez korek na autostradzie ale to też różnie bywa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
---
pozdrawiam,
Sławek
Sosnaone

Telefon: Nexus 5

Postprzez adamus » środa, 30 paź 2019, 15:16

Auutomape na listopad za darmo daja, widocznie sprzedaż marna...

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
-------------------
Prowadzi Naviexpert Lifetime | Ostrzega Y. | Nagrywa Vicovation TF2 EZ
adamus

Telefon: Note 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne