Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Konkurencja nie śpi

Re: Konkurencja nie śpi

Postprzez Marian » niedziela, 8 sty 2012, 22:03

mops napisał(a):Navmax już jest.Po wstępnym oglądzie : interface....cóż,biedny.
A to ciekawe. Na forum pdaclub.pl interfejs jest oceniany b. dobrze. Navmax posiada m.in. asystenta pasa ruchu, treści drogowskazów oraz pasek postępu przy zbliżaniu się do skrzyżowania
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 sty 2012, 11:22 przez bartek, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunąłem link
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Postprzez intimo » poniedziałek, 9 sty 2012, 11:04

Navatar coraz bardziej się rozwija. Korzysta z OSM. w wersjach nie darmowych ma korzystać z "Informacje z publicznych źródeł (GDDKiA) ".
Robi się coraz ciekawiej.
intimo
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S8+

Postprzez SoLar » środa, 11 sty 2012, 17:25

intimo napisał(a):Navatar coraz bardziej się rozwija. Korzysta z OSM. w wersjach nie darmowych ma korzystać z "Informacje z publicznych źródeł (GDDKiA) ".
Robi się coraz ciekawiej.

Zainstalowałem parę dni temu ale zniechęcam się.
Muszę przyznać, że miejscami mapa jest diabelnie dobra (Warszawa) ale w innych miejscach nie ma nawet nazw ulic (miejscowości gminne). I jak dla mnie mapa jest bardziej estetyczna niż w NE.

Ale sama funkcjonalność to masakra, przynajmniej w wersji darmowej. Trasę wyznacza tylko z punktu wyznaczonego przez GPS, tylko do celu (bez żadnych pośrednich) i tylko na chwilę obecną. Acha, tylko widok 2D. Żadnych ustawień: na ekranie ustawień jest tylko logowanie. W sumie nawet nie wiem do jakiego typu zakwalifikować wyznaczane trasy: szyka, optymalna, krótka?
Nie wiem, była w ogóle jakaś stara wersja NE, która tylko tyle oferowala?

Komunikatów mCB bardzo mało, chyba i tak tylko Wa-wa - ale może dlatego, że podaje tylko z jakiegoś obszaru wokół mnie.
SoLar

Telefon: SE W 200 i

Postprzez mops » czwartek, 12 sty 2012, 19:55

Jako iż mam płatną wersję i nieco potestowałem:

-widok mapy ok. nie jest przeładowana,jak dla mnie grafika a szczególnie przybliżenia realizowane fajnie.I żadna żaba nie skacze po ekranie.Asystent pasa jest lecz jedynie graficzny i dość malutki.Od biedy ujdzie.Przeliczanie trasy szybsze niż NE.
Nie wiem co instalował Kolega Solar,lecz trial posiada wszystkie funkcjonalności,łącznie z trafficem ,punktami pośrednimi itp.
Widok jest i 3D i 2D.Niektóre funkcje są niedostępne jeśli GPS nie działa.
mops

Postprzez SoLar » piątek, 13 sty 2012, 08:57

mops napisał(a):Jako iż mam płatną wersję i nieco potestowałem:

-widok mapy ok. nie jest przeładowana,jak dla mnie grafika a szczególnie przybliżenia realizowane fajnie.I żadna żaba nie skacze po ekranie.Asystent pasa jest lecz jedynie graficzny i dość malutki.Od biedy ujdzie.Przeliczanie trasy szybsze niż NE.
Nie wiem co instalował Kolega Solar,lecz trial posiada wszystkie funkcjonalności,łącznie z trafficem ,punktami pośrednimi itp.
Widok jest i 3D i 2D.Niektóre funkcje są niedostępne jeśli GPS nie działa.

Mam wersję andronową 1.3.12429 "Tobago" ściągniętą z AM na który przekierowała mnie strona oficjalna.
A propos AM, to szału nie ma z oceną: 3.1, tamże na screenach nie widzę funkcji o których piszesz, zresztą między bogiem a prawdą to w opisie też ich nie ma.
Fix GPS mam.

A przypadkiem to nie miałeś trialu dla nadgryzionego jabłka ?
SoLar

Postprzez mops » piątek, 13 sty 2012, 10:42

Moja płatna wersja wzięła się z tego faktu : http://smartos.pl/2011/12/23/wygraj-roc ... e-navmaxa/

Aplikacja pobrana ze strony Navmaxa,wersja to : 3.3.3.14355.
Asystent pasa ukazuje się w lewym dolnym rogu,ustawienia 2d 3d są w prawym górnym ,jak i ustawienia głosu.Ocena ? to zawsze będzie subiektywne.
mops

Postprzez SoLar » piątek, 13 sty 2012, 11:28

mops napisał(a):Moja płatna wersja wzięła się z tego faktu : http://smartos.pl/2011/12/23/wygraj-roc ... e-navmaxa/

Aplikacja pobrana ze strony Navmaxa,wersja to : 3.3.3.14355.
Asystent pasa ukazuje się w lewym dolnym rogu,ustawienia 2d 3d są w prawym górnym ,jak i ustawienia głosu.Ocena ? to zawsze będzie subiektywne.

Ale Navmax to nie Navatar. O tym pierwszym pisaliśmy, z resztą też bez zachwytu, trochę wyżej w tym wątku.
SoLar

Postprzez maruda » piątek, 13 sty 2012, 17:53

jest juz kns beta dla androida :P
maruda

Postprzez Andrzej Stachurski » piątek, 13 sty 2012, 21:51

Dziś pojawiła się dostępna do publicznych testów AutoMapa dla Androida. Chyba czas się wziąć żwawiej do roboty NE:)
Andrzej Stachurski
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC Desire

Postprzez potworny » piątek, 13 sty 2012, 22:13

Żarty się skończyły. AM na Andka. Uuuuuhuhu..
potworny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne