Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert 1.4 edycja Windows Phone

NaviExpert 1.4 edycja Windows Phone

Postprzez mlos » czwartek, 29 lis 2012, 10:14

Witam!
Do marketplace weszła nowa wersja NE na Windows Phone 7, wasze telefony powinny zgłosić aktualizację w przeciągu najbliższych dni/godzin.

W najnowszej wersji, oprócz poprawek błędów i stabilności, znajdują się następujące 3 duże nowości:
- asystent pasa ruchu,
- planner trasy - zupełnie nowe podejście do planowania tras, jesteśmy ciekawi waszych uwag odnośnie jego ergonomii i intuicyjności,
- wybór typów tras

Oprócz tego wiele pomniejszych zmian, m.in.:
- zmiany w sposobie wyświetlania dróg,
- zwiększony maksymalny zoom (widać jak na dłoni ile autostrad jest u Nas i na zachodzie europy ; >),
- zmniejszone nieco zużycie pamięci.

Zapraszam do aktualizacji i komentarzy : ).
mlos
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: NaviExpert 1.4 edycja Windows Phone

Postprzez MariuszHD » czwartek, 29 lis 2012, 22:46

Na plus. Możliwość planowania trasy, wybór trybu trasy, zgłaszanie remontów. To tak na szybko, jak przetestuję, to napiszę więcej :-)
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC One A9s

Postprzez kaminskimich » sobota, 1 gru 2012, 20:27

Nowości super. Mnie się podobają. Zgłaszania remontów nie widzę :(. A według mnie powinno być. Tak poza tematem mam pytanie. Skąd biorą się różnice między nawigacją a korkosferą i jaki jest czas reakcji przy zgłaszaniu uwag do tras za pośrednictwem korkosfery.
kaminskimich
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 800

Postprzez MariuszHD » sobota, 1 gru 2012, 22:00

Może spróbuj przeinstalować aplikację. Ja u siebie mam możliwość zgłaszania remontów :)
MariuszHD

Postprzez jogi1984 » poniedziałek, 3 gru 2012, 14:17

To dziwne co piszesz bo też mam Lumie 610 i u mnie nie ma, jest fotoradar, kontrola, wypadek, niebezpieczne miejsce ale remontów nie ma.
jogi1984

Telefon: HTC 8S

Postprzez MariuszHD » poniedziałek, 3 gru 2012, 17:20

Zrobiłbym wam zrzut ekranu, ale nie mam odblokowanego WP. Może ktoś z pracowników NE powie nam co jest grane ;)
MariuszHD

Postprzez kaminskimich » poniedziałek, 3 gru 2012, 21:04

MariuszHD napisał(a):Zrobiłbym wam zrzut ekranu, ale nie mam odblokowanego WP. Może ktoś z pracowników NE powie nam co jest grane ;)

W sobotę napisałem post, w niedzielę przed południem ikona "remont" pokazała się w CB ale po południu zniknęła i już jej nie ma :( Przeinstalowanie nie pomogło.
A poza tematem mam pytanie o poprawki w korkosferze. Ile razy trzeba zgłosić to samo by poprawka została wprowadzona? Dlaczego POI oraz natężenie ruchu w korkosferze nie pokrywa się z nawigacją? I ostatnia sprawa - niedziela, południe, centrum Łodzi, pusto, wiatr hula po ulicach a nawigacja pokazuje ruch jak w środku tygodnia w szczycie... Trochę niefajnie wyglądają dane z piątku w niedzielę szczególnie jeśli program jest reklamowany jako mający trafic on-line.
kaminskimich

Postprzez jas342 » poniedziałek, 3 gru 2012, 21:14

Ogólnie wszystko na plus. Nie miałem okazji na dłuższy test, ale aplikacja rozwija się w bardzo dobrym kierunku :D.

Na mojej Lumi 610 też nie ma możliwości zgłaszania remontów.
jas342

Telefon: SE C702, N5800, Nokia LUMIA800

Postprzez ALEX » poniedziałek, 3 gru 2012, 22:20

kaminskimich napisał(a):I ostatnia sprawa - niedziela, południe, centrum Łodzi, pusto, wiatr hula po ulicach a nawigacja pokazuje ruch jak w środku tygodnia w szczycie... Trochę niefajnie wyglądają dane z piątku w niedzielę szczególnie jeśli program jest reklamowany jako mający trafic on-line.

Ile kilometrów miała trasa i jaka była różnica pomiędzy szacunkowym a rzeczywistym czasem przejazdu?
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez kaminskimich » wtorek, 4 gru 2012, 23:50

ALEX napisał(a):
kaminskimich napisał(a):I ostatnia sprawa - niedziela, południe, centrum Łodzi, pusto, wiatr hula po ulicach a nawigacja pokazuje ruch jak w środku tygodnia w szczycie... Trochę niefajnie wyglądają dane z piątku w niedzielę szczególnie jeśli program jest reklamowany jako mający trafic on-line.

Ile kilometrów miała trasa i jaka była różnica pomiędzy szacunkowym a rzeczywistym czasem przejazdu?

Trasa miała ok. 10 km. Różnic pomiędzy czasami nie było ale mnie nie chodzi o różnice tylko o fakt że jadąc ulicami bez jakichkolwiek utrudnień, korków etc na mapie mam pokazane duże natężenie ruchu i kolor czerwony sugerujący niską czy bardzo niską prędkość mimo iż jadę 60 - 80 km/h. Niestety zdarza się że działa to również w drugą stronę - nawigacja pokazuje kolor zielony czy błękitny a ja poruszam się 10 na godzinę w 2-kilometrowym korku.
Remontów dalej nie ma w CB :(
kaminskimich

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert