Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert - google play

Re: NaviExpert w google play :)

Postprzez ALEX » wtorek, 18 gru 2012, 20:40

ruphert napisał(a):
ALEX napisał(a):Nie rozumiem...

Domyślam się :)

Domyśl się jeszcze o jakim produkcie napisałem.
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Postprzez ruphert » środa, 19 gru 2012, 14:41

A, no to zwracam honor - skróty są czasami nieczytelne :) Czyli to potwierdzona że można NE używać na wielu urządzeniach - NE nie robi z tym problemu?

W sumie NE mogłoby zrobić tak jak robi TomTom, nawigacja za darmo, ale trasy z uwzględnieniem danych o natężeniu ruchu płatne w abonamencie.
ruphert

Telefon: HTC Magic

Postprzez spinnek » piątek, 28 gru 2012, 20:42

Potwierdzam, da się przenieść usługę (ja przeniosłem usługę roczną) NE pomiędzy różnymi urządzeniami w ramach tego samego konta Android, ale nie dzieje się to automatycznie - wymaga to kontaktu z supportem. Usługi terminowe (np. roczne) w ramach aplikacji są zdaje się zarządzane (!) spoza Google Play (podobnie ma Automapa Android) - nie mylić z płatnościami za usługi, te wykonywane są z poziomu aplikacji i w ramach Google Play.
By nie było wątpliwości - cały czas mowa o NE z Google Play, zarówno źródłowym (skąd "zabrałem" usługę roczną) jak i docelowym, dokąd przeniosłem usługę roczną.

Czyli - można przenosić usługi (np. roczną) pomiędzy urządzeniami w obrębie tego samego konta, ale charakter tych przenosin wymusza użytkowanie tej usługi na tylko jednym urządzeniu naraz. Nie, żeby mi to przeszkadzało. :)
spinnek

Telefon: Sams. Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Postprzez gothrid » czwartek, 10 sty 2013, 21:48

Co za lipa! Od 3 miesięcy miałem abonament na Europę i Polske z myślą, że jak teraz kupię telefon z androidem to przeniosę konto, a tu taki numer? Telefon kupiony, a do tego konto testowe.... Co firma w takim razie oferuje w ramach rekompensaty? Przecież to absurd żeby kupować dwa abonamenty na jedną usługę!!
gothrid

Telefon: GoClever FONE 500

Postprzez lchmiel » czwartek, 10 sty 2013, 22:17

A nie możesz ściągnąć instalki z getne.pl? Rejestrujesz ją na swój numer użytkownika i masz ciągłość abonamentu.

A ten rodzaj lipy jest skutkiem polityki licencyjnej Google. Wiele osób naciskało, żeby NE było dostępne najpierw w Android Market, a potem w Google Play, i słusznie, powinno tam być, jak każdy solidny program na Androida. Tyle jeśli chodzi o promocję. Ale dla użytkownika bardziej korzystne jest używanie starej dobrej wersji z getne. Zajrzyj tutaj i w dalszych postach.
Ostatnio edytowano czwartek, 10 sty 2013, 22:33 przez lchmiel, łącznie edytowano 1 raz
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez piowolt » czwartek, 10 sty 2013, 22:30

gothrid napisał(a):Co za lipa! Od 3 miesięcy miałem abonament na Europę i Polske z myślą, że jak teraz kupię telefon z androidem to przeniosę konto, a tu taki numer? Telefon kupiony, a do tego konto testowe.... Co firma w takim razie oferuje w ramach rekompensaty? Przecież to absurd żeby kupować dwa abonamenty na jedną usługę!!

A w czym problem? Kupujesz telefon, instalujesz NE z getne.pl, menu: narzędzia/moje konto/przeniesienie konta, wpisujesz ID, hasło i masz NE na nowym telefonie.
Pozdrawiam
Piotr W.
piowolt

Telefon: HTC Desire

Re: NaviExpert - google play

Postprzez mentos11 » wtorek, 12 lut 2013, 01:44

Pojawiła się nowa wersja NE 8.2

W tej wersji:
- dodanie nowego typu ostrzeżeń CB- odcinkowy pomiar prędkości
- dostosowanie grafiki do telefonów o rozdzielczości HD
- zwiększania głośności komunikatów głosowych, przy wykorzystaniu opcji zgłaśniania wraz z prędkością
- poprawa stabilności aplikacji
- optymalizacja zużycia pamięci na starszych androidach
Załączniki
Screenshot_2013-02-12-08-47-36.png
Screenshot_2013-02-12-08-47-36.png (98.48 KiB) Przeglądane 4957 razy
Screenshot_2013-02-12-08-33-18.png
Screenshot_2013-02-12-08-33-18.png (78.82 KiB) Przeglądane 4957 razy
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: moto g

Postprzez Qbek » wtorek, 12 lut 2013, 11:47

mentos11 napisał(a):Pojawiła się nowa wersja NE 8.2

W tej wersji:
- dodanie nowego typu ostrzeżeń CB- odcinkowy pomiar prędkości
[...]

No to będzie się działo... Na bank będą zgłaszane bramownice viaTOLL jako odcinkowe pomiary prędkości Obrazek
Nawiasem mówiąc, po co to dodawać pod CB? Przecież te odcinki mają status stałych lokalizacji, a nie mobilnych lub tymczasowych.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez jotde » wtorek, 12 lut 2013, 13:14

Ten sam problem jest z stałymi lokalizacjami fotoradarów - wyłączyłem przez to potwierdzanie ostrzeżeń, bo wkurzało mnie wyświetlanie prośby o potwierdzenie lokalizacji dla każdego słupa. Przecież to kompletnie bez sensu. Ale jak grochem o ścianę. Nawet komentarza nie było dlaczego to zostało w ten sposób zrobione. Raczej nie ma nadziei na szybkie rozwiązanie.
jotde
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung GT-i8160

Postprzez piowolt » wtorek, 12 lut 2013, 13:42

jotde napisał(a):Ten sam problem jest z stałymi lokalizacjami fotoradarów - wyłączyłem przez to potwierdzanie ostrzeżeń, bo wkurzało mnie wyświetlanie prośby o potwierdzenie lokalizacji dla każdego słupa. Przecież to kompletnie bez sensu. Ale jak grochem o ścianę. Nawet komentarza nie było dlaczego to zostało w ten sposób zrobione. Raczej nie ma nadziei na szybkie rozwiązanie.

Wkurza, ale jest po to żeby nie wkurzać czymś czego nie ma.
Jesteś pewien że fotoradar który stoi w miejscu X będzie tam stał za 2 - dni, tygodnie, miesiące, lata -?
Jak kilku ludzi potwierdzi że go nie ma to zniknie z bazy i komunikaty przestana się pojawiać a tym samym wkurzać.
Po to jest opcja wyłączenia potwierdzeń, żeby nie wkurzało tych których wkurza:)
Pozdrawiam
Piotr W.
piowolt

Telefon: HTC Desire

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Android, Wp, iPhone