Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert już dostępny w App Store!

NaviExpert już dostępny w App Store!

Postprzez KasiaP » niedziela, 16 gru 2012, 12:02

Kochani, jest nam niezmiernie miło Was poinformować, że NaviExpert jest już dostępny na urządzenia firmy Apple! Możecie go pobrać z App Store i testować przez tydzień za darmo! W związku z wejściem na iOS, NaviExpert jest już obecny na wszystkich platformach mobilnych – więc mamy dziś podwójny powód do świętowania :)

https://itunes.apple.com/pl/app/naviexp ... 17224?mt=8
KasiaP
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S

Re: NaviExpert już dostępny w App Store!

Postprzez Prosek » niedziela, 16 gru 2012, 15:10

Wczoraj ściągnąłem tę wersję z App Store, ale to jakaś porażka nie ma nawet 10 % funkcjonalności dotychczasowych wersji.
Brak możliwoći konfiguracji czegokolwiek, brak ustawienia punktów pośrednich itd..... nie ma możliwiości przeniesienia abonamentu.
Nie ma zakładki na id użytkownika.
Ta nawigacja to taka trochę lepsza korkosfera. Naviexperta używam od samego poczatku i to co firma opublikowała w AppStore to nie jest nawigacja a raczej
wyszukiwarka POI.
To jakaś wersja preBeta Lite. za 24,99 Euro!!!!!
Prosek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: iphone

Postprzez simon_wlb » niedziela, 16 gru 2012, 19:31

Przykro to stwierdzić, ale zgadzam się z poprzednikiem.

Możliwości konfiguracyjne aplikacji właściwie zerowe. Co z tego, że ładnie to wygląda, jak daje możliwości zbliżone do bezpłatnych map Google, które ostatnio zostały wydane. Jeśli nie widać więc różnicy to po co przepłacać ?

Ta wersja NE nie różni się niczym od wersji, którą otrzymaliśmy do testowania, zatem wypuszczono do AppStore wersję beta - to samo zrobiła Automapa debiutując na iOS i zebrała za to bardzo negatywne opinie. Szkoda, że nie odrobiliście tej lekcji. Jeśli już zwlekaliście tyle czasu z wydaniem wersji na iOS, trzeba było dopracować nawigację i wydać porządny produkt.

Przyznam, że liczyłem na jakieś WOW, a zawiodłem się ma maksa.
simon_wlb

Telefon: iPhone 4

Postprzez jas342 » niedziela, 16 gru 2012, 19:44

Wersja Windows Phone też miała trudne początki, obecnie przybywa funkcji i działa bardzo przyjemnie. Widzę tu podobieństwo, aplikację trzeba tworzyć od początku, gdzie pozostałe wersje już są daleko w przodzie. Cierpliwości z kolejnymi aktualizacjami będzie lepiej :).
jas342
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SE C702, N5800, Nokia LUMIA800

Postprzez Prosek » niedziela, 16 gru 2012, 20:52

Dzisiaj już jechałem z nowa nawigacją do pozytywów należy bardzo dobra płynność mapy oraz błyskawiczne jej przeliczanie podczas jazdy.
Niestety całkowita porażka to że nawigacja nie współpracuje z odtwarzaczem Iphona /w tym telefonie muzyka to podstawa/ Wszystkie inne nawigacje TomTom czy Navigon odtwarzaja muzykę w taki sposób że na moment komunikatu z nawigacji muzyka zostaje wyciszona potem znów wraca do ustalonego poziomu. W naviexspercie muzyka całkowicie zagłusza komunikat
Po zatym przy starcie nawigacja przełacza odtwarzacz na pauzę. potem trzeba na chwilę przejść do odtwarzacza i zapodać play.
Oprócz tego przy próbie nadania opisu dla ostatnio wybranych adresów program się zawiesza.
Ciekawe jak Naviexpert poradzi sobie z migracja abonamentu bo póki co to ustawienia i-cloud nie widzą aplikacji.
Prosek

Telefon: iphone

Postprzez KasiaD » poniedziałek, 17 gru 2012, 09:13

Panowie, w tej chwili jesteśmy w trakcie przygotowywania aktualizacji. Chcemy ja opublikować jak najszybciej.

Obecnie dostępne funkcjonalności w wersji iPhone są szersze niż w pierwszej udostępnionej wersji na WindowsPhone. Poza tym wersja ta jako pierwsza wersja NE ma płynną grafikę.
Funkcje:
- nawigacja samochodowa: graficzna i głosowa
- trasa rekomendowana, omijająca korki i utrudnienia
- udział w Community Traffic
- automatyczne przeliczanie trasy przy zjechaniu oraz na podstawie zmiany sytuacji drogowej
- planowanie trasy z dowolnego punktu
- możliwość zmiany daty i godziny rozpoczęcia podróży
- szacowanie czasu dojazdu do celu
- opcja omijania odcinków płatnych
- Asystent Pasa Ruchu
- ostrzeżenia CB, informacje o utrudnieniach na trasie i w okolicy, możliwość zgłaszania ostrzeżeń (wypadki, fotoradary, kontrole, inspekcje, zagrożenia, remonty)
- szybki dostęp do nawigowania do ostatnio używanych i ulubionych punktów
- przeglądanie mapy i lokalizacja pozycji
- wizualizacja na mapie danych o natężeniu ruchu drogowego
- wyszukiwanie punktów i adresów, również po kategoriach
- tryb dzienny i nocny
- widok mapy w 3D i 2D
- predykcja pozycji GPS, płynne przesuwanie mapy

W przygotowaniu:
- układanie trasy z punktami pośrednimi
- dodatkowe typy tras
KasiaD

Telefon: Samsung S2

Postprzez predki » poniedziałek, 17 gru 2012, 09:19

Jak znam życie, migracji nie będzie. Podobnie jest z wersją NE dostępną w Google Play. Tylko na Androidzie mamy wybór, a na iOS wyboru już nie ma.
Potestowałem sobie trochę wersję beta, a teraz przynajmniej do sierpnia o niej zapomnę, bo wtedy kończy mi się abonament na Androidzie. Będzie trzeba się zdecydować, czy przedłużać tamten abonament, czy wykupić na iOS'a.

Tyle, że mam nadzieję, że na iOS abonament jest przypisany do konta i mogę go sobie używać na wszystkich swoich urządzeniach.
Czekam też na wersję na iPad'a.

Mimo ograniczonej funkcjonalności względem Androida, nie porównujmy NE dla iOS z Google Maps. Mimo wszystko mamy tu Community Traffic, aktualne mapy i inne zalety, które decydują o wyższości NE nad innymi nawigacjami. Więcej funkcji pojawi się w nowych wersjach.

I tak jest dobrze, bo kiedyś jeden z założycieli NE pytany o wersję dla iPhone odpowiadał, że będzie gotowa, jak na iPhonie będzie Java. Rynek zweryfikował ten pogląd. :D
predki

Telefon: iPhone 5s, Xperia Z

Postprzez KasiaD » poniedziałek, 17 gru 2012, 09:50

A propo migracji - będziemy próbowali. Certyfikacja aplikacji w Apple jest bardzo skrupulatna. Apki sprawdzane są pod każdym możliwym względem, przede wszystkim prób sprzedaży abonamentów i usług poza marketem. Nie wiemy jak zareagują na umożliwienie przenoszenia konta w aplikacji, Apple po prostu może jej nie przepuścić. Ale... będziemy próbować.
KasiaD

Telefon: Samsung S2

Postprzez Michal1983 » poniedziałek, 17 gru 2012, 14:50

Tu tak samo jak w przypadku systemu Android wydano nie w pełni funkcjonalną wersję za pełną cenę. Trudno powiedzieć czemu mają służyć takie wydania. Najlepiej byłoby trochę poczekać i opracować wszystko do końca. Po co teraz wydawać 101 wersji poprawkowych, które będą dodawały kolejne funkcje. Co nagle to po diable. Użytkownicy tyle czekali to poczekają jeszcze trochę.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez piotrstelmaszyk » piątek, 21 gru 2012, 19:04

Cieszę się bardzo, że udało się wypuścić wersję w tym właśnie terminie, gdy korki przedświąteczne sięgają zenitu. Z przyjemnością zapłacę za to, że przed wyjściem z pracy zamiast sprawdzać korkosferę odpalam aplikację, która prowadzi mnie optymalną w tych warunkach drogą do domu (choć trasę i wszystkie warianty znam na pamięć, nie mam pojęcia który z nich akurat dziś jest najlepszy).

Na liście moich priorytetów do najbliższych wydań:
  • wyłączenie dźwięku (żeby nie przerywać audiobooka komunikatami)
  • naprawienie baga, w którym stojąc w korku strzałka jest skierowana w kierunku przeciwnym niż trasa którą jadę
  • wybór typu trasy (głównymi, najszybsza, rekomendowana)
  • Pokazywanie następnego manewru
  • naprawienie baga, prezentującego czas dojazdu w 12h zegarze (zamiast 24h)
  • usprawnienie współpracy z ipodem
piotrstelmaszyk

Telefon: iPhone 4

Następna strona

Powrót do Wersje NaviExpert