Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Opcje, opcje, opcje...

Opcje, opcje, opcje...

Postprzez ALEX » środa, 19 gru 2012, 20:17

Jestem zwolennikiem dużo większej możliwości parametryzowania ustawień programu (lchmiel widzę, że mnie popiera). Pomyślałem sobie, że warto było by wypisać co Waszym zdaniem powinno dać się ustawiać w stopniu większym niż obecnie. Wymyśliłem dzisiaj, że skoro NE chce aby program był prosty, to ustawień można by dokonywać przez stronę - program włączając się odczyta sobie konfigurację. Wszyscy będą szczęśliwi: "amatorzy" dostaną prosty program, zaawansowani dostosują go do siebie jak chcą...
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Re: Opcje, opcje, opcje...

Postprzez Tukan » środa, 19 gru 2012, 22:00

Brawo ALEX! Świetny pomysł. To dużo lepsze, niż zapisywanie ustawień do pliku w telefonie, której to opcji nie ma do tej pory.
Może w wersji 10 doczekamy się wdrożenia Twojego pomysłu :D
Tukan
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SGS4 I9505

Re: Opcje, opcje, opcje...

Postprzez Marian » środa, 19 gru 2012, 23:27

Pomysł bardzo dobry. Ale najpierw musiałaby być strona. I oczywiście opcje. Zapewne dopiero w wersji 10. ;)
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Powrót do Archiwum 2012