Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

ETA - czyli szacowane czasy przejazdów

Re: ETA - czyli szacowane czasy przejazdów

Postprzez Laputa » poniedziałek, 23 wrz 2013, 14:50

Sprawdzimy, co mogło spowodować takie zachowanie. Możemy poprosić o dokładne informacje, kiedy była wyznaczana trasa? O której godzinie, skąd i dokąd?
Laputa
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Edek » środa, 25 wrz 2013, 06:57

Przepraszam za opóźnienie, ale zajęty nieco ostatnio bywam...

Trasa: http://korkosfera.pl?ts=p&tp=54.1775667 ... =54.177566, 19.423146;Huta Żuławska, pow. elbląski, woj. Warmińsko-Mazurskie, Polska;
Czas: sobota, 21.09.2013, ok. 11:40 (wyznaczenie trasy i rozpoczęcie podróży)
Edek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez lps » wtorek, 1 paź 2013, 11:40

Aktualnie trialuję tą nawigacje na windowsphonie porównując z AutoMapą i Yanosikiem zainstalowanymi na tablecie.

No i szału nie ma.

Już przynajmniej 2 razy, w różnych miejscach, zdarzyła mi się sytuacja, że Nawiekspert wyznaczał trasę dłuższą w kilometrach i w czasie ETA o 15-20 minut późniejszą niż ww. konkurenci.
Co oczywiste zignorowałem wskazówki N. Aplikacja jeszcze na 2-3 skrzyżowaniach chciała jechać po swojemu (czyli dłużej i dalej) ale w końcu dała sobie spokój i wyznaczyła trasę bardzo podobną do konkurentów.

Pytam więc, po jaką cholerę nawiekspert chciał mnie przeciągnąć dłuższą i bardziej czasochłonną trasą po jakiś wertepach gdy jego traffic wiedział o sytuacji na głównej drodze ?
Skoro potrafił przyzwoicie oszacować ETA tuż po olaniu jego trasy.
lps
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Moto XT1068; Lumia520; SG Tab2

Postprzez Marian » wtorek, 1 paź 2013, 15:59

lps napisał(a):Aplikacja jeszcze na 2-3 skrzyżowaniach chciała jechać po swojemu (czyli dłużej i dalej)...
Pytam więc, po jaką cholerę nawiekspert chciał mnie przeciągnąć dłuższą i bardziej czasochłonną trasą ... Skoro potrafił przyzwoicie oszacować ETA tuż po olaniu jego trasy.
To są właśnie uroki gwiazdy Naviexperta, czyli trasy Rekomendowanej.... :lol:
Marian
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung Galaxy A3

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne