Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Punkty POI w NE

Re: Punkty POI w NE

Postprzez sdsi » piątek, 14 lis 2014, 22:01

Moje trzy grosze - POI w NE to porażka; niestety.... A to nie po prawej stronie tylko po lewej stronie drogi; a to nie przy drodze tylko w głąb terenu; a to kilkaset metrów dalej lub wcześniej... Itd, itp...

Nie można im ufać i w zasadzie - prócz kilku kategorii (np. stacje paliw) - wprowadzają w błąd.

Czy macie jakiś pomysł na kompleksową zmianę w tym zakresie?

Pozdrowienia.
sdsi
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez feodor » środa, 19 lis 2014, 14:25

Potrafię zrozumieć, że aplikacja może wyświetlić błędny, bądź w ogóle nie znaleźć punku POI, ale do irytacji doprowadza mnie brak możliwości znalezienia dokładnego adresu w wielu mniejszych miastach.

Szukam w Wieliczce adresu zaczynającego się od ul. G. Narutowicza... Aplikacja nie wskaże mi dojazdu do konkretnego budynku. Coś czuję, że to problem dostawcy map.
feodor
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SE MT11i

Postprzez lps » piątek, 21 lis 2014, 11:47

Nie raz narzekałem na POI-e w NE - do tej pory nie poprawiono błędnej lokalizacji np. Reala przy Mszczonowskiej 3, która ukazuje się po wpisaniu "real warszawa". (może Madryt trzeba ? :mrgreen: )
Od 3 lat NE twardo utrzymuje, że to w Warszawie ( przy Reducie i Decathlonie ) a faktycznie jest w Jankach przy Leroyu :-)

No ale z tym Narutowiczem w Wieliczce to nie potwierdzam, sprawdziłem wyrywkowo w aplikacji kilka numerów wpisując: "wieliczka narutowicza NN" i wszystkie zostały identycznie pokazane jak w targeo.
Nie wiem, może był akurat "błąd sieci", literówka w którymś ze słów albo ... już poprawione na mapie ?
lps

Telefon: Moto XT1068; Lumia520; SG Tab2

Postprzez rosjak » sobota, 22 lis 2014, 10:45

Nie wyszukuje ul. Partyzantów w Raszynie.
Prawidłową lokalizację podają mapy targe i googl
rosjak

Telefon: SGSII

Postprzez Qbek » niedziela, 23 lis 2014, 21:23

Z POI jest BARDZO DUŻY PROBLEM, bo jest ich bardzo dużo... A dlaczego tak jest? Otóż kiedyś przy zmianie map, czy jakoś tak, POI się wykrzaczyły i stąd te problemy. Tak naprawdę, to trzeba by zainwestować w nową bazę i ją od nowa zaaplikować, a nie zmieniać stare.
Qbek

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez rgr » środa, 26 lis 2014, 14:31

sdsi napisał(a):Moje trzy grosze - POI w NE to porażka; niestety.... [...] Czy macie jakiś pomysł na kompleksową zmianę w tym zakresie?

"Miplo.pl" by Naviexpert?
rgr

Telefon: ZTE Blade

Poprzednia strona

Powrót do Ogólne