Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NaviExpert - WindowsPhone

Re: NaviExpert - WindowsPhone

Postprzez ipos » sobota, 6 wrz 2014, 16:30

Dodam jeszcze kolejny punkt:

3) Byłoby fajnie, gdyby aplikacja zapamiętywała podstawowe ustawienia, jak np. włącz/wyłącz dźwięk, pokaż legendę. Obecnie trzeba ustawienia definiować każdorazowo po uruchomieniu, co jest irytujące, jeśli NE używa się na co dzień.

Pozdrawiam
Policja do fotoradarów, straż miejska - do psich kup!
ipos
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 520

Postprzez thenewph » piątek, 19 wrz 2014, 13:07

patrząc na postępy prac nad kolejnymi wersjami, przypomina mi się informacja, która mimo zmian na rynku smartfonów jest najwyraźniej nadal aktualna, że priorytetem dla ne jest android, źródło: http://android.com.pl/artykuly/2407-nawigacja-naviexpert-test/
użytkownicy wp mogą chyba liczyć na sporadyczne aktualizacje, wprowadzające niewielkie zmiany w aplikacji. nie spodziewam się raczej, że aplikacja na wp zbliży się funkcjonalnością aplikacji na androida. chyba lepiej dla wizerunku ne byłoby to, gdyby zupełnie porzucili ten system. po co ta cała ściema? pzdr
thenewph
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Wilk108 » poniedziałek, 22 wrz 2014, 21:48

Testowałem kilka nawigacji na WP jeżdżąc po Warszawie i NE najlepiej wyznaczał trasy. Wyliczone czasy przejazdu najbliższe realnym. Więc mimo uboższej funkcjonalności wersji na ten system warto jest go jednak używać.
Wilk108
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: SG S4 Mini

Postprzez Spychacz » poniedziałek, 22 wrz 2014, 22:11

Typ trasy: rekomendowana? ja jeżdzę na eko bo wyznacza sensowniej
Spychacz

Telefon: Nokia Lumia 720

Postprzez thenewph » wtorek, 23 wrz 2014, 18:24

Wilk108 napisał(a):Testowałem kilka nawigacji na WP jeżdżąc po Warszawie i NE najlepiej wyznaczał trasy. Wyliczone czasy przejazdu najbliższe realnym. Więc mimo uboższej funkcjonalności wersji na ten system warto jest go jednak używać.

to prawda, wyznacza najlepiej. tylko mimo uboższej funkcjonalności wersji na ten system płacisz więcej. użytkownicy andruta mają promocje, a my nie. to jest w porządku?
thenewph

Postprzez MariuszHD » wtorek, 23 wrz 2014, 20:14

Kody na Antka działają na WP, więc śmiało można je kupować :)
MariuszHD
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: HTC One A9s

Postprzez Lukasz NE » środa, 24 wrz 2014, 12:43

thenewph napisał(a):
Wilk108 napisał(a):Testowałem kilka nawigacji na WP jeżdżąc po Warszawie i NE najlepiej wyznaczał trasy. Wyliczone czasy przejazdu najbliższe realnym. Więc mimo uboższej funkcjonalności wersji na ten system warto jest go jednak używać.

to prawda, wyznacza najlepiej. tylko mimo uboższej funkcjonalności wersji na ten system płacisz więcej. użytkownicy andruta mają promocje, a my nie. to jest w porządku?

thenewph, robimy także promocje na Windows Phone :) Polecam zapisać się na nasz newsletter http://www.naviexpert.pl/newsletter.html tam znajdziesz najświeższe informacje na temat promocji :)
Lukasz NE
Site Admin
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert

Telefon: Nexus 5

Postprzez Wilk108 » środa, 24 wrz 2014, 22:18

Propozycja zmiany chyba nieskomplikowanej: zmniejszyć wysokość paska z tekstem "moje miejsca". Przy poziomym układzie zajmuje 1/3 wysokości ekranu i na kafelki z tymi miejscami zostaje tylko połowa ekranu. Widać w całości 3 kafelki. Przy układzie pionowym widać 2x2 kafelki. Ja bym wolał mniejszy tytuł i więcej mniejszych kafelków: 2x4 w układzie poziomym i 3x3 w pionowym.
Wilk108

Postprzez Wilk108 » piątek, 10 paź 2014, 22:45

A dziś miałem okazję przetestować przyczyny nagłego zamykania. Wszystko wskazuje że przyczyną tego mogą być problemy z wyświetlaniem map. Wjechałem w taki obszar, że przez 10 minut ciągle NE wywalał się. Potem sprawdziłem przeglądając mapę. Jak tylko przemieszczałem się (palcem po mapie) do tego obszaru to program się zamykał. Po ustawieniu większej skali mapa była prezentowana już dobrze ale po zmniejszeniu skali, znowu wywrotka.
Wilk108

Postprzez marek7001 » piątek, 27 lut 2015, 11:03

Wilk108 napisał(a):Propozycja zmiany chyba nieskomplikowanej: zmniejszyć wysokość paska z tekstem "moje miejsca". Przy poziomym układzie zajmuje 1/3 wysokości ekranu i na kafelki z tymi miejscami zostaje tylko połowa ekranu. Widać w całości 3 kafelki. Przy układzie pionowym widać 2x2 kafelki. Ja bym wolał mniejszy tytuł i więcej mniejszych kafelków: 2x4 w układzie poziomym i 3x3 w pionowym.

Dokładnie, Panowie może trochę mniejsza wysokość paska "moje miejsca" i kafelki można także troszkę zmniejszyć.
A kiedy nowa wersja?
Pozdrawiam
marek7001

Telefon: Lumia 920

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Android, Wp, iPhone