Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Awaria

Awaria

Postprzez KasiaP » piątek, 15 lut 2013, 18:05

Witam, mieliśmy dziś chwilową awarię na serwerze. Wszystkie osoby, które doświadczyły problemów podczas korzystania z aplikacji związanych z rejestracją bardzo przepraszamy. W ramach rekompensaty przedłużymy tym osobom dostęp do usługi o 1 miesiąc. Będziemy się z nimi kontaktować drogą mailową. Przepraszamy za utrudnienia, a w razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta pod adresem: obsluga@naviexpert.pl
Pozdrawiam
KP
KasiaP
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S

Re: Awaria

Postprzez mentos11 » piątek, 15 lut 2013, 18:42

Akurat dzisiaj siedziałem w domu cały dzień.
Ale skoro awaria była poważna to zapewne kilka tysiecy naviexperciarzy się zirytowalo :/
Na szczęście rskie awarie sa rzadkie, ostatnio chyba była pół roku temu.
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: moto g

Postprzez Edek » piątek, 15 lut 2013, 20:01

Nie wiem, jak u Was, ale ja mam wrażenie że różnego rodzaju awarie zdarzają się dużo częściej niż co pół roku. Ostatnio co kilka dni zdarza mi się że po uruchomieniu nawigacji i wyznaczeniu trasy dobre kilka minut jadę bez wyznaczonej trasy - po prostu z samą mapą. Nie wiem czy po jakimś czasie trasa sama wskakuje, bo nie czekam (nie mam na to czasu ani nie zamierzam jechać "gdzie mnie oczy poniosą") - najczęściej wyłączam i włączam program, po czym ponownie wyznaczam trasę - najczęściej pomaga.

Za takie awarie też dajecie bonusy? :D
Edek

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez spinnek » piątek, 15 lut 2013, 21:11

Ja się niestety załapałem na awarię... Tak przed 17.00 mój NE poinformował mnie po ok. godzinie nawigowania w trakcie 3,5 godzinnej trasy, iż mój roczny abonament NE do grudnia 2013 to już zamierzchła przeszłość i dyskretnie zaproponował zakup na kolejny okres :) Z poczatku myślałem, że sytuacja sama wróci do normy, więc co godzinę sprawdzałem, czy ożył, ale tak się nie stało. Pomyślałem sobie wtedy, że awaria to raczej z tych poważniejszych pewnie, bo rzadko się zdarza przecież, by akurat na mnie trafiło i bym wypadł sam jeden z grona uzytkowników NE nieco ;))) przed czasem :) I chyba właśnie taka poważniejsza awaria miała miejsce.

Napisałem już do supportu prośbę o odtworzenie abonamentu na moim koncie, może się załapię na ten miesiąc rekompensaty...
spinnek
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Sams. Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Postprzez mentos11 » piątek, 15 lut 2013, 22:07

Edek to co napisałeś o braku trasy to jest babol zwiazany z ta i wczesniejsza wersja NE na 8.0 tego nie było. Trasa jest wyznaczania tylko od miejsca zgrubszej lokalizacji, problem jest w tym ze po zlapaniu fixa powinno przeliczyć trasę a nie przelicza!
Jak znowu będziesz miał taki przypadek to naciśnij ikonke z widokiem całej trasy zobaczysz trase wyznaczona gdzies z pół kilometra of ciebie :)
mentos11

Telefon: moto g

Postprzez intimo » piątek, 15 lut 2013, 23:09

Niestety trafiłem na awarię. Akurat jechałem i byłem na około 250km z trasy 350km. Na szczęście droga znana, ale wiecie jak to jest jak coś było i nagle nie ma. Mnie wyświetlił się komunikat że muszę się ponownie zalogować czy coś takiego tylko z przyciskiem ok. No to chciałem się zalogować ale zapomniałem danych, Klikam na przypominajkę, smaruje maila i po około 10 sekundach jest. Przez to że kliknąłem 3 razy na wysyłanie przypomnienia dostałem trzy maile. Co ciekawe każdy z innym ID i hasłem. Jeden ID był mój ponieważ kojarzę cyferki. A pozostałe, nie czasem kogoś? A co jak ktoś dostał moje dane i sobie wpisał i ma moje ulubione?
intimo

Telefon: Samsung Galaxy A5 (2016)

Postprzez ALEX » piątek, 15 lut 2013, 23:42

mentos11 napisał(a):Trasa jest wyznaczania tylko od miejsca zgrubszej lokalizacji

Już jakiś czas temu pytałem jaki to ma sens? Szkoda transferu danych... a na jego ograniczeniu chyba NE zależy...
Byłbym w stanie to zrozumieć jeżeli pozycja była by określona na podstawie wifi, bo na podstawie BTS-ów to nie ma żadnego sensu. A na pewno nie dla nawigacji.
The mind is like a parachute - it works better when it's open.
ALEX

Postprzez sztaba » sobota, 16 lut 2013, 09:48

i właśnie dla takich chwil warto mieć w telefonie dodatkową nawigację offline...
sztaba

Telefon: Samsung Galaxy Young (GT-S6310

Postprzez Laputa » poniedziałek, 18 lut 2013, 11:05

intimo napisał(a):Niestety trafiłem na awarię. Akurat jechałem i byłem na około 250km z trasy 350km. Na szczęście droga znana, ale wiecie jak to jest jak coś było i nagle nie ma. Mnie wyświetlił się komunikat że muszę się ponownie zalogować czy coś takiego tylko z przyciskiem ok. No to chciałem się zalogować ale zapomniałem danych, Klikam na przypominajkę, smaruje maila i po około 10 sekundach jest. Przez to że kliknąłem 3 razy na wysyłanie przypomnienia dostałem trzy maile. Co ciekawe każdy z innym ID i hasłem. Jeden ID był mój ponieważ kojarzę cyferki. A pozostałe, nie czasem kogoś? A co jak ktoś dostał moje dane i sobie wpisał i ma moje ulubione?

Zgadza się, dostałeś trzy maile, ponieważ Twój adres mailowy jest przypisany do trzech kont. Nie musisz się jednak martwić o to, że ktoś dostał Twoje informacje, ponieważ mamy bardzo restrykcyjne zasady polityki prywatności i coś takiego nie mogłoby się zdarzyć. Za chwilkę wyślę Ci na PW szczegóły dotyczące Twoich kont.
Laputa

Powrót do Archiwum 2013