Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

NE na 24 godziny.

NE na 24 godziny.

Postprzez lamolot » sobota, 27 kwi 2013, 20:19

Witam serdecznie.

Dane:
1. Telefon w Playu.
2. NE java 6.2.1.

Problem:
Raz na jakiś czas, w razie potrzeby, wykupuję sobie nawigację na 24 godziny (sms). Dzisiaj też chciałem ale... opcje 24h i 7 dni zniknęły. Pozostał tylko abonament 30-dniowy (i trzy pakiety głosów). Coś przegapiłem? Wycofano te pakiety? Dokładnie 4 dni temu jeszcze wszystko było w porządku.

Ktoś? Cokolwiek?

Dzięki!
lamolot
Użytkownik forum Użytkownik forum

Re: NE na 24 godziny.

Postprzez lchmiel » sobota, 27 kwi 2013, 23:28

Można kupić takie abonamenty w pakiecie, co najmniej po 10 sztuk, i wykorzystywać po kolei. Działa to co najmniej pod Androidem i Javą. Adres: dla wszystkich systemów tutaj.
LChmiel
lchmiel
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez lamolot » niedziela, 28 kwi 2013, 08:06

Tak, wiem o tych pakietach i jest to jakieś rozwiązanie. Niestety, średnio mi pasujące. Za kilka miesięcy zmieniam (prawdopodobnie) operatora i telefon, a w ciągu 1,5 roku NE zakupiłem może z 6 czy 7 razy. Wątpię abym w ciągu pół roku zużył całe 10 pakietów. Opcja 24-godzinna była najbardziej optymalna dla mnie. Jestem ciekaw dlaczego zniknęła tak nagle.

No chyba, że zadziała sms o treści PLAY24H wysłany na 903628?
lamolot

Postprzez lchmiel » niedziela, 28 kwi 2013, 12:55

lamolot napisał(a):No chyba, że zadziała sms o treści PLAY24H wysłany na 903628?

Jestem ciekaw dlaczego zniknęła tak nagle.

Nie wiem, jestem w Orange. Co do drugiego pytania, jest to przykład sprzedaży w pakiecie, żeby więcej sprzedać :(

lamolot napisał(a):Tak, wiem o tych pakietach i jest to jakieś rozwiązanie. Niestety, średnio mi pasujące. Za kilka miesięcy zmieniam (prawdopodobnie) operatora i telefon (...)

Jeśli masz wersję programu kupioną przez NE, to ten sam kod identyfikujący użytkownika, który masz w wersji Symbianowej, będzie działał również w Androidzie niezależnie od operatora i telefonu. Na pewno nie zadziała w Windows Phone, co do iOS nie wiem. Jeśli kupiłeś przez Play, to przypuszczalnie rzeczywiście kontynuacja wymagałaby nowego zakupu. Jeśli jest taka potrzeba, to niech się wypowie ktoś, kto ma kontakt z Play.
LChmiel
lchmiel
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Postprzez lamolot » niedziela, 28 kwi 2013, 13:30

lchmiel napisał(a):Jeśli masz wersję programu kupioną przez NE, to ten sam kod identyfikujący użytkownika, który masz w wersji Symbianowej, będzie działał również w Androidzie niezależnie od operatora i telefonu. Na pewno nie zadziała w Windows Phone, co do iOS nie wiem. Jeśli kupiłeś przez Play, to przypuszczalnie rzeczywiście kontynuacja wymagałaby nowego zakupu. Jeśli jest taka potrzeba, to niech się wypowie ktoś, kto ma kontakt z Play.

Aplikacja jest wbudowana w firmware telefonu, nic nie musiałem kupować, nigdzie się rejestrować. Nie posiadam również żadnego ID czy innych danych, które mógłbym "przenieść". Uruchamiałem program, klikałem "zamów przez sms", wybierałem opcję "24 godziny" i tyle. NE sam wysyłał sms i nawigacja działała od razu. Dokładnie jak to jest opisane tutaj:
http://www.naviexpert.pl/play/cennik.html
Z tą różnicą, że opcje 24h i 7 dni wczoraj zniknęły.

Pewnie jest tak jak mówisz; jak nie wiadomo o co chodzi, to... no, żeby więcej sprzedać. Szkoda. Ale poczekajmy jeszcze aż łikend się skończy, może trafi się ktoś to wie jak to w Playu jest i dlaczego to się zmieniło.

Dziękować.
lamolot

Postprzez lamolot » poniedziałek, 29 kwi 2013, 11:12

Sprawa chyba rozwiązana, skontaktowałem się z supportem bezpośrednio i dostałem w odpowiedzi:

Ze względu z chwilowymi problemami z przydzielaniem usług,możliwość zakup licencji NaviExpert 24 h oraz NaviExpert 7 dni, do odwołania została wstrzymana.

Aktywacja sms również nie zadziała.

:-(
lamolot

Postprzez KasiaD » poniedziałek, 29 kwi 2013, 14:46

Potwierdzam, że faktycznie mamy awarię połączenia pomiędzy NE, a Play.

Bardzo przepraszam Cię za utrudnienia, zakładamy, że jutro awaria zostanie usunięta.

Lamolot, szczegóły na PW.
...in space no one can hear your scream...
KasiaD
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung S9

Postprzez lamolot » poniedziałek, 29 kwi 2013, 15:21

Super! Znaczy mam na myśli to, że wróci możliwość zakupu krótszych pakietów! Ślicznie dziękuję za pomoc.

Problem rozwiązany (i to bardzo szybko i sprawnie), wątek można zamknąć :-)

Pozdrawiam i dziękuję!
lamolot

Postprzez Sonek » piątek, 10 maja 2013, 15:53

lamolot napisał(a):Sprawa chyba rozwiązana, skontaktowałem się z supportem bezpośrednio i dostałem w odpowiedzi:

Ze względu z chwilowymi problemami z przydzielaniem usług,możliwość zakup licencji NaviExpert 24 h oraz NaviExpert 7 dni, do odwołania została wstrzymana.

Aktywacja sms również nie zadziała.

Niestety do tej pory nie ma na stronie 24h dotyczy WP (na androidzie ok). Nadal są 3 abonamenty. Czy nie ma żadnej różnicy? Chyba, że się mylę!!
Sonek

Telefon: Nokia Lumia 610

Postprzez lamolot » piątek, 10 maja 2013, 19:24

Sonek napisał(a):Niestety do tej pory nie ma na stronie 24h dotyczy WP (na androidzie ok). Nadal są 3 abonamenty. Czy nie ma żadnej różnicy? Chyba, że się mylę!!

Nie mylisz się, krótsze abonamenty (24h i tydzień) nadal nie są dostępne.
lamolot

Następna strona

Powrót do Strefa początkujących