Strona 1 z 1

[iOS] NaviExpert 3.7 - sterowanie głośnością

PostNapisane: środa, 21 cze 2017, 12:21
przez KasiaD
Wczoraj w AppStore ukazała się wersja 3.7 aplikacji NE.

Trochę to trwało, ale udało nam się poukładać ustawienia dźwięku. Przede wszystkim sami zdecydujecie, czy przy jednoczesnym słuchaniu muzyki ma być ona przyciszana w momencie odtwarzania komunikatu nawigacyjnego, czy nie. W tym drugim przypadku można dodatkowo ściszyć dźwięk nawigacji względem głośności pozostałych multimediów. Ponadto, jeżeli korzystacie z zestawu Bluetooth np. w samochodzie możecie zdecydować, czy dźwięk ma być odtwarzany przez głośniki BT, czy przez telefon. Rozwiązanie to powoduje zlikwidowanie problemu odcinania dźwięku multimediów na niektórych urządzeniach BT podczas słuchania radia. WAŻNE: apple nie rozwiązało na razie jednego problemu: przy wymuszeniu odtwarzania przez urządzenie, zamiast zestawu BT, jeżeli słuchacie muzyki z iphona na radiu BT, wówczas niezależnie od stawienia muzyka będzie przyciszana podczas odtwarzania komunikatu. Na obecną chwilę nie mamy innej możliwości :/. Mamy nadzieję, że Apple się z tym upora.

Dodatkowe zmiany:
- synchronizacja ostatnio używanych punktów, przechowywanie pełnej historii przy wylogowaniu i ponownym zalogowaniu konta,
- poprawa dostępu do ustawień na ekranie planowania trasy w widoku poziomym,
- poprawki błędów i drobne zmiany w interfejsie.

Re: [iOS] NaviExpert 3.7 - sterowanie głośnością

PostNapisane: piątek, 23 cze 2017, 14:54
przez Lukasz2891
Ja teraz często mam tak, że jak biorę głośniej nawigację, to zwiększa się głośność budzika, wrrr. Jeszcze to sprawdzę.

A teraz w ogóle chyba systemy padły, bo trasę liczy 5 minut i więcej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Re: [iOS] NaviExpert 3.7 - sterowanie głośnością

PostNapisane: wtorek, 8 sie 2017, 19:10
przez krecikmp
Dzień dobry,

czy planowane jest wdrożenie sposobu sterowania głosem analogicznie jak w Google Maps? Chodzi mi o możliwość połączenie z zestawem audio poprzez Bluetooth w taki sposób, aby ewentualny komunikat symulował połączenie telefonicznie i wyciszał na czas komunikatu radio? Chodzi mi o wyciszenie radia a nie multimediów przesyłanych przez Bluetooth do zestawu audio w samochodzie.