Strona 1 z 1

Zakładki, grupy

PostNapisane: sobota, 24 cze 2017, 14:46
przez pszema
Cześć.
Mam pytanie, czy w ulubionych będą kiedyś zakładki lub grupy? Listę w ulubionych mam już strasznie długą i muszę sam kategoryzować wpisy żeby po kolei mi się wyświetlały np: P Firma A, P firma B, itp. Używam nawigacji tez w pracy więc miło by było mieć tamte punkty ulubione w innej zakładce niż pozostałe punkty.
I nie jestem pewien, ale wchodząc na mapę przez komputer nie ma ulubionych mimo zalogowania. Przez co za każdym razem muszę punktów szukać na mapie po czym to samo robić w telefonie, a z tego co widzę ulubione się synchronizują z serwerem.

Re: Zakładki, grupy

PostNapisane: niedziela, 25 cze 2017, 04:28
przez Michal1983
Przecież punkty ulubione można wyszukiwać w wyszukiwarce. Wystarczy wpisać parę liter i już się wyświetlają konkretne pozycje nie trzeba żadnych katalogów czy grup aby znaleźć co się potrzebuje.

Re: Zakładki, grupy

PostNapisane: niedziela, 25 cze 2017, 21:49
przez lchmiel
Popieram wniosek Pszemy. Prosiłem o taką funkcjonalność wieki temu. Hierarchia, grupy, tagi, cokolwiek żeby porządkować tę setkę miejsc. Popatrzcie na Here we go.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Re: Zakładki, grupy

PostNapisane: poniedziałek, 26 cze 2017, 19:39
przez algi
Oj tak zgłaszane było lata temu.
I co? I nic. ....

Re: Zakładki, grupy

PostNapisane: poniedziałek, 26 cze 2017, 22:35
przez lchmiel
Prawda, że od tamtego czasu NE zrobił kolosalny postęp w interfejsie i jest moim zdaniem zwycięzcą w kategorii najmniejszej liczby kliknięć do celu (jedno na start i jedno na stop, mniej się nie da).

Ale gdy przewijam listę ulubionych do W jak Wakacje nadal mijają wieki.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka