Strona 1 z 1

Skokowe działanie NE

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2015, 07:53
przez Klusek
Witam. W czasie weekendu pojawił się pewien problem. Problem spowodowany najpewniej moim działaniem, da się z nim żyć i tak naprawdę nie powinienem mieć do nikogo pretensji a powinienem tylko liczyć na akt łaski.
Problem jest taki, że najnowszy NE (9.3.11) przestał działać płynnie a zaczął działaś skokowo. Dzieje się tak zarówno w trybie nawigacji, śledzenia pozycji jak i zwykłego przeglądania mapy. Skokowo działa tylko i wyłączeni mapa, menu działa tak jak do tej pory działało.
Stało się to na 99,99% po deodexowaniu romu. Teoretyzuje, bo się na tym nie znam, ale najpewniej stało się tak dlatego, że aplikacja próbuje odwołać się do jakichś plików *.odex, których już na telefonie nie ma.
Z aplikacji da się normalnie korzystać, działa po prostu tak jak by włączony był alternatywny sposób rysowania mapy, dupka jednak szybko przyzwyczaiła się do dobrego i fajnie było by mieć na nowo płynne działanie :) A wszystko to działa na

Sony Xperia Z1
Rom 14.5.A.0.242 + deodex
Android 5.0.2

Re: Skokowe działanie NE

PostNapisane: poniedziałek, 20 kwi 2015, 12:14
przez Lukasz NE
Klusek, nie wspieramy nieoficjalnego oprogramowania systemowego, więc jedyne co mogę Tobie poradzić to powrót do oryginalnego softu w telefonie.

Re: Skokowe działanie NE

PostNapisane: wtorek, 21 kwi 2015, 01:22
przez Klusek
Tak też myślałem a nawet byłem o tym przekonany. Nadzieję na pomoc miałem jednak do samego końca :)
Rozwiązaniem okazał się powrót do oryginalnego softu tym bardziej, że jak się później okazało deodex powodował jeszcze kilka innych problemów.
Na dzień dzisiajszy znowu wszystko działa tak jak powinno :)

Czaśnięte z telefonu.