Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Zgłaszamy remonty i błędy na mapach

Re: Zgłaszamy remonty i błędy na mapach

Postprzez Michal1983 » wtorek, 27 mar 2018, 05:02

Jeżeli już tam stoi policja to tylko jak dojdzie do wypadku. Kontroli tam nie prowadzą, bo fotoradar jest znacznie bardziej wydajniejszy.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Zadzwoń po trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.1.137 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez jotde » sobota, 7 kwi 2018, 08:05

Komorniki pod Poznaniem, skrzyżowanie ulicy Nizinnej z Poznańska. Nie ma już możliwości ominięcia świateł przez skręt w prawo i wyjazd z drogi dojazdowej do posesji. Barierki zostały zamknięte.Obrazek

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
jotde
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Samsung GT-i8160

Postprzez lchmiel » poniedziałek, 6 sie 2018, 11:08

Błąd samej funkcji zgłaszania.

Zasygnalizowałem błąd w NE i dostałem mail z prośbą o podanie szczegółów. Klikam w link. Widzę najpierw stary Traffic, potem zastępuje go nowy. Przez chwilę widzę moje zgłoszone miejsce ze strzałką, ale ono znika i pojawia się inne, bliskie mojej aktualnej pozycji, ale niedokładnie. Żeby uzupełnić zgłoszenie muszę wyszukać jego położenie na mapie, ręcznie dosunąć dokładnie i ręcznie dostosować skalę.

Robię to na tablecie pod Win10, przy wyłączonej lokalizacji.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
LChmiel
lchmiel
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Galaxy S8 SM-G950F Orange

Poprzednia strona

Powrót do Zgłoszenia