Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek - temat ogólny

Re: Rysiek - temat ogólny

Postprzez maruda » środa, 7 maja 2014, 18:01

Polecam Wam ostatnie opinie w Google Play o Ryśku. 3x1* polecam profile tych osób i aktywność w Google Play.
maruda
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez Qbek » środa, 7 maja 2014, 19:41

Mam nadzieję, że rozszerzone możliwości zgłoszeń lada chwila zaistnieją w NE.

BTW, Rysiek (ryś) jednoznacznie kojarzy mi się jako krewny kojota (Coyote)...
Qbek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez mentos11 » środa, 7 maja 2014, 20:08

Ryski to fajne zwierzaki parafrazujac słynne cytaty filmowe. Ale slogan jest zarabisty kto go wymyślił zdradzcie :)
Spojrzalem na ranking i już jest 484 osób, kilkanaście osób z forum zobaczyłem, fajnie będzie zobaczyć zgłoszenie od znajomego w aplikacji, mam nadzieję że nick zamiast id wkrótce zawitają w nawigacji, może w najbliższej wersji NE 9.0?
A co to za pole wiadomości na ekranie, jakieś komunikaty ostrzegawcze będą się wyświetlać ?
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Pixel 3a

Postprzez Edek » środa, 7 maja 2014, 21:14

Pewnie reklamy ;)
Edek

Telefon: Nexus 5 + SE Arc S

Postprzez bodogo2 » środa, 7 maja 2014, 21:34

Czy komuś udało się powiększyć mapę? U mnie jest widoczność ok. 300 metrów.
bodogo2

Telefon: Samsung i9001

Postprzez Michal1983 » czwartek, 8 maja 2014, 04:33

Ciekawe czy NE również zacznie pokazywać ile jest aktywnych użytkowników oraz informacje o zgloszeniu jak login / numer identyfikacyjny, od ostatniego potwierdzenia i ilość potwierdzeń?
Trochę szkoda, że aplikacja nie jest dostępna przez stronę getne.pl trzeba będzie gdzieś zainstalować a potem wyciągać plik .apk.
Ogólnie pomysł uważamt trochę za chybiony, bo wystarczyło unowocześnić do tego stopnia aktualną wersję NE. Po za tym lepiej jest jeździć, korzystając z dwóch niezależnych systemów niż stosować dwa takie same.
Dobrze byłoby też przy okazji ujednolicić typy zgłoszeń w NE.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Edek » czwartek, 8 maja 2014, 08:38

Sądzę że dodatkowy, dedykowany produkt bardziej trafi do klientów potrzebujących jedynie ostrzegacza, bez nawigacji. Oczywiście można było jeździć z NE bez wykupionego abonamentu i efekt był identyczny, ale ludzie kojarzyli NE konkretnie jako płatną nawigację i pewnie rzadko kto wpadał na to, że można jej używać za darmo jako jedynie ostrzegacza. A nawet jeśli wpadł, to stwierdzał że po co mu taki kombajn nawigacyjny, w którym funkcje ostrzegania są jedynie drobną częścią funkcjonalności, skoro można było użyć skuteczniejszego Y.
Rysiek dzięki sporej dawce użytkowników NE (+ tych od Ryśka) ma szansę powalczyć w tej kwestii z Y, choć na pewno łatwo nie będzie.
Edek

Postprzez KasiaD » czwartek, 8 maja 2014, 09:32

mentos11 napisał(a):A jak jest z tymi patrolami które się poruszają czy informacja jest w formie ikonki z miejscem zgłoszenia czy natychmiastowej wiadomości o patrolu dla osób w okolicy ? Bo właśnie zglosilem patrol motocyklowy.

Nie jest tylko w formie ikonki, jest wysyłana do wszystkich użytkowników w okolicy :)

Crazy2006 napisał(a):A czy jest szansa na obracanie ekranu przez Ryśka?

Jest w trakcie przygotowań :) już niedługo będzie taka możliwość. Uprzedzając pytanie, również możliwość ręcznego przełączenia trybu dzień/noc.

Qbek napisał(a):Mam nadzieję, że rozszerzone możliwości zgłoszeń lada chwila zaistnieją w NE.

Jak najbardziej :)

mentos11 napisał(a):Ale slogan jest zarabisty kto go wymyślił zdradzcie :)
Spojrzalem na ranking i już jest 484 osób, kilkanaście osób z forum zobaczyłem, fajnie będzie zobaczyć zgłoszenie od znajomego w aplikacji, mam nadzieję że nick zamiast id wkrótce zawitają w nawigacji, może w najbliższej wersji NE 9.0?
A co to za pole wiadomości na ekranie, jakieś komunikaty ostrzegawcze będą się wyświetlać ?

Za slogan ukłony dla KasiP :D

W NE również chcemy wprowadzić nick.

Na polu wiadomości będą się pojawiały.... wiadomości :P. M.in. z systemu o nowo dodanych ostrzeżeniach, czy też informacja o tym, że jakiś użytkownik podziękował Tobie za zgłoszone ostrzeżenie.

@bodogo2
Mapa na obecną chwilę jest nieprzesuwalna, ale też aplikacja nie ma służyć do jej przeglądania (choć nie wykluczamy takiej opcji, jeżeli wśród użytkowników pojawi się takie zapotrzebowanie). Widoczność jest około 1,5km. Jeżeli u Ciebie jest mniejsza, podeślij screen proszę.

@Michal1983 - Tak, w NE również będziemy chcieli pokazywać liczbę aktywnych użytkowników i podobne informacje o ostrzeżeniach. Aplikacja nie jest dostępna przez getne ponieważ Google coraz bardziej to utrudnia. W tej chwili są już dwa ostrzeżenia o instalowaniu aplikacji spoza GP, sugerujące że aplikacja jest wirusem. Nie zdziwimy się jak wkrótce Google w ogóle zabroni instalowania aplikacji spoza sklepu, podobnie jak to jest w Apple.
Na to czy pomysł jest chybiony, czy nie odpowiedział Tobie już Edek (Edek - dzięki :) zgadzam się z każdym Twoim słowem :) ).
...in space no one can hear your scream...
KasiaD

Telefon: Samsung S9

Postprzez Borg » czwartek, 8 maja 2014, 12:24

Witam
Czy planowana jest integracja danych identyfikacyjnych między NE i Ryśkiem. W tym momencie zgłaszanie przez Ryśka zdarzeń na drodze jest bardziej intuicyjne niż w NE. Jeżeli jeżdżę "lokalnie" bo znanych mi "dziurach" gdzie nie potrzebuję nawigacji chciałbym mieć możliwość używania "Ryśka" gdzie zgłoszenia byłyby zliczane na to samo konto co NE i odwrotnie - wyjeżdżam gdzieś dalej potrzebuje nawigacji odpalam NE ale zgłoszenia idą na wspólne konto. Chyba że w NE zamierzacie wprowadzić podobny tryb uproszczony bez nawigacji ? W tym momencie sytuacja jest bez sensu - powinno Wam zależeć na powtarzalnych danych od stałych użytkowników do czego NE w trybie mapy nie zachęca :(.
Od 2006 z NE na:
SE T68i/SE K750/SE P990/SE P1i/HTC HD/HTC Desire/HTC Sensation/Sony Xperia Z1/LG G3/Asus ZF2/Samsung Galaxy S7/S8/HTC U11/Huawei P30/P30 PRO/iPhone 12
Borg

Telefon: P30 Pro

Postprzez Edek » czwartek, 8 maja 2014, 14:04

Pewnie już to robicie, ale napiszę.
Przydałoby się zbierać Traffic od Ryśków.
Zawsze to te kilka źródeł informacji o ruchu/korkach w NE więcej.
Edek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne