Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

Rysiek - propozycje zmian

Re: Rysiek - propozycje zmian

Postprzez Keelo » wtorek, 26 maja 2015, 19:58

Jeżeli jest w NE to i w Ryśku musi być !!!
Keelo
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: LG Swift 3D

Postprzez Qbek » wtorek, 26 maja 2015, 20:02

Wcale nie. Było już wiele przykładów.

from TT
Qbek
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: LG Leon oraz Xperia Z3 dual

Postprzez Keelo » niedziela, 31 maja 2015, 12:37

Dalej testuje Ryśka i zauwazylem dwie bardzo denerwujace opcje w plywajacej ikonie ktore nalezy zmienic. 1:Po zgloszeniu okienko powinno sie chowac automatyczne. 2: jezeli ikona jest po prawej stronie rozwinięcie okna jest prawidlowe i przycisk jest po prawo wiec jest ok ale gdy ikona jest polewo przycisk lapki po otwarciu przeskakuje na prawo i zdaza mi sie odruchowo wcisnac wejscie do aplikacji zamiast zwinac okienko.
Mam jeszcze pomysl mozna by na lapce umieścić metry gdy zblizamy sie zdazenia lub zrobic aby okno sie szybciej pojawialo. I wydaje mi sie ze zbyt szybko sie zamyka kiedy miniemy miejsce zgloszenia.
Keelo

Postprzez Keelo » niedziela, 31 maja 2015, 12:40

I mam pytanie gdy przycisne plywajaca ikone i pojawi sie okienko czy aplikacja zapamietuje czas i miejsce w ktorym to zrobilem ? Abym mogl np zglosic za 100 metrow ? Bo czasem trzeba wykonac manewr :)
Keelo

Postprzez Sosnaone » niedziela, 31 maja 2015, 21:19

Tak aplikacja zapamiętuje miejsce.

pozdrawiam,
Sławek
---
pozdrawiam,
Sławek
Sosnaone

Telefon: Nexus 5

Postprzez Keelo » niedziela, 7 cze 2015, 16:35

W oknie pływającej ikony brakuje informacji czy ktoś potwierdził zdarzenie najlepiej było by umieścić czas kiedy było ostatnie potwierdzenie w minutach
Keelo

Postprzez pwrs » wtorek, 9 cze 2015, 04:02

A mnie ostatnie obserwacje skłaniają do prośby by zrobić coś z systemem punktów za zgłoszenia, kiedy trwa jakoś konkurs tak jak teraz to lawinowo jest wysyp fałszywych zgłoszeń. Ja bym albo zmienił zasady naliczenia punktów np wprowadził że punktu są przyznawane po potwierdzeniu zgłoszenia przez innego użytkownika, albo odszedł od punktów i rankingu...
pwrs

Telefon: Samsung A-520F

Postprzez Michal1983 » wtorek, 9 cze 2015, 05:08

No niestety nie ma dobrego sposobu na weryfikację zgłoszeń. Czasami ktoś po danej drodze przejeżdża po chwili czasem po godzinie, a wtedy zgłoszenie już jest nieaktualne choć było prawdzie. Trzeba byłoby śledzić każdego użytkownika z osobna. Czyli jedynym sposobem na uwiarygodnienie to zwiększenie liczby użytkowników. Możnaby podczas takich konkursów weryfikować pierwsza piątkę czy dziesiątkę użytkowników.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983

Telefon: Nokia 5230

Postprzez Keelo » środa, 10 cze 2015, 00:19

Na pływającej ikonie można by zamieścić znak z ograniczeniem prędkości na aktualnej drodze :) i gdy nie ma połączenia z GPS bądz serwerem jakieś info np szara ikona satelitki badz serwera :?
Keelo

Postprzez pwrs » środa, 10 cze 2015, 07:43

Michal1983 napisał(a):No niestety nie ma dobrego sposobu na weryfikację zgłoszeń. Czasami ktoś po danej drodze przejeżdża po chwili czasem po godzinie, a wtedy zgłoszenie już jest nieaktualne choć było prawdzie. Trzeba byłoby śledzić każdego użytkownika z osobna. Czyli jedynym sposobem na uwiarygodnienie to zwiększenie liczby użytkowników. Możnaby podczas takich konkursów weryfikować pierwsza piątkę czy dziesiątkę użytkowników.
skoro nikt tego nie potwierdza to jest duża szansa na to że dane zgłoszenia to fałszywka...
Mi sie wydaje ze dobre rozwiązanie znalazła konkurencja wprowadzając wiarygodność użytkowników... Gdyby tak coś podobnego wprowadzić i nagradzać drobnymi upominkami użytkownika który w danym miesiącu zdobył najwięcej punktów wiarygodność to wtedy miało by to ręce i nogi...
pwrs

Telefon: Samsung A-520F

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne