Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

[Beta Google Play] NaviExpert 12.3.3 - w kierunku 13.0

Re: [Beta Google Play] NaviExpert 12.3.3 - w kierunku 13.0

Postprzez sorier » czwartek, 19 sie 2021, 07:11

Michal1983 napisał(a):Nie wiem po co omijać drogi, które mają przyspieszać podróż i jechać znów przez te wszystkie wsie, miasteczka i miasta.

Nie będę się tu rozpisywał, bo to nie miejsce na to. Poczytaj o Slow Driving-u. NE promuje to pod nazwą Slow Road https://www.naviexpert.pl/blog/magiczne ... aviexpert/. W apce jest nawet stosowna ikonka w wyszukiwarce POI, więc tym bardziej dziwi brak opcji omijania dróg A i S.
Screenshot_20210819-075519.png
Screenshot_20210819-075519.png (64.44 KiB) Przeglądane 626 razy

pab567 napisał(a):Czy Waszym zdaniem pod pojęciem "autostrady" powinny też się kryć drogi ekspresowe ("eski") czy powinna to być osobna kategoria?

Jak dla mnie, to opcja omijania autostrad powinny dotyczyć dróg dwujezdniowych A i S.
sorier
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez pab567 » czwartek, 19 sie 2021, 10:14

Zgadzam się, tylko nazwałbym to żeby było jasne czego dotyczy, np. "unikaj autostrad i dróg ekspresowych".

A po co taka opcja? Np. jazda samochodem bez dachy z prędkościami autostradowymi to średnia przyjemność.
pab567

Postprzez Michal1983 » piątek, 20 sie 2021, 07:58

Bez dachu to najlepiej jeździ po mieście. W trasie lepiej mieć dach nad głową. Zwłaszcza, że nie można go założyć podczas jazdy.
Naviexpert - Navigation comes back to business | Piłeś alkohol? Nie prowadź! Poproś o pomoc trzeźwego kierowcę!
Nie jeżdżę wolno to wszyscy wokół mnie gdzieś się śpieszą. | Chce testować/używać NE 11.4.293 na mojej Nokii.
PS 22:17, PS2 0:38 z Nokią 5230
Michal1983
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Nokia 5230

Postprzez mentos11 » czwartek, 2 wrz 2021, 09:57

Aktualizacja apki się odbyła, już jest podobno gotowa do Android 12, co dalej ?
mentos11
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Pixel 3a

Postprzez domel » czwartek, 2 wrz 2021, 11:38

U mnie widzę 2 problemy, przy zmianie trybu z dziennego na nocny znacznik pozycji przesuwa się z 1/3 ekranu na 1/2 ekranu stając się nieczytelne. A drugie to pływająca ikona często mimo nawigacji pokazuje tylko prędkość bez wskazówek nawigacyjnych.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
domel

Telefon: Samsung S5 Neo/Dell Venue 7

Postprzez Aga NE » poniedziałek, 6 wrz 2021, 14:00

Cześć!

Domel, złapaliśmy ten błąd, poprawimy to.

Pewne poprawki w związku z Androidem 12 jeszcze nas czekają, więc potrzebujemy chwili i będziemy wracać do nowej nawigacji :)

Mam do Was pytanie, które padło już wcześniej, ale bez odzewu :) Czy w bardziej zakorkowanych miejscach zauważyliście dymki informujące o czasie korka na Waszej trasie? Jeżeli tak - jak oceniacie jakość informacji na dymku oraz samej strony wizualnej?
Aga NE
Pracownik NaviExpert Pracownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Postprzez lchmiel » poniedziałek, 6 wrz 2021, 15:12

Nie zauważyłem dymków (a mieszkam jak wiecie w miejscu zakorkowanym potwornie). Czy wymaga to włączenia jakiejś opcji?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
LChmiel
lchmiel

Telefon: Galaxy S10+ SM-G975F Orange

Postprzez domel » poniedziałek, 6 wrz 2021, 15:28

Czasu korka też nie kojarzę. A w wersji prezentacji korków tej bardziej kolorowej też to powinno być widoczne, czy tylko w uproszczonej ?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
domel

Telefon: Samsung S5 Neo/Dell Venue 7

Postprzez sorier » poniedziałek, 6 wrz 2021, 16:02

Tak, pojawił się kiedyś dymek. Trochę mnie to zaskoczyło bo nie wiedziałem o takiej funkcji,ale można się było zorientować że chodzi o korek. Jak dla mnie dymek bardziej przydatny niż kolorowe kreski. Wizualnie OK, tylko jak zwykle za mała czcionka.
sorier

Postprzez PiT3R » poniedziałek, 6 wrz 2021, 20:16

Aga NE napisał(a):Cześć!

Domel, złapaliśmy ten błąd, poprawimy to.

Pewne poprawki w związku z Androidem 12 jeszcze nas czekają, więc potrzebujemy chwili i będziemy wracać do nowej nawigacji :)

Mam do Was pytanie, które padło już wcześniej, ale bez odzewu :) Czy w bardziej zakorkowanych miejscach zauważyliście dymki informujące o czasie korka na Waszej trasie? Jeżeli tak - jak oceniacie jakość informacji na dymku oraz samej strony wizualnej?

Tak, zauważone. Bardzo miłe zaskoczenie, a do tego wartości bardzo dobrze odwzorowane - to na plus. Zastanowia mnie tylko kiedy dymek powinien się pojawić? Wcześniej tylko w większych zatorach pojawiała się informacja, a ostatnio nawet w tych zdecydowanie mniejszych, to również na plus.

Btw. Mam problem ponieważ w trybie nocnym podczas nawigacji nie pojawia się dymek przy trasach alternatywnych. Ktoś coś, czy tylko u mnie tak jest?
PiT3R

Telefon: LG G7 Thinq

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wersje NaviExpert