Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

A może pochwalimy NE za coś?

Re: A może pochwalimy NE za coś?

Postprzez olos » wtorek, 10 sie 2010, 00:23

Jestem świeżym użytkownikiem NE i chciałbym pochwalić firmę za szybkość reakcji na zgłoszenia remontów.
Np. w Rybniku remont wiaduktu na Raciborskiej - nie był zaznaczony, ale po moim zgłoszeniu został naniesiony na mapy po jednym dniu!
Kolejne remonty w Rybniku zespół NE już wprowadza na bieżąco - dziękuję.
I co najważniejsze NE omija remontowane (zamknięte) odcinki przy wyznaczaniu trasy.

Dla porównania Drogowskaźnik ma zaznaczony remont, traffic pokazuje zamnkięty odcinek, co i tak nie przeszkadza w wyznaczeniu trasy przez rozebrany wiadukt :) Tak więc moje zaufanie do targeo traffic jest mizerne.
Zgłoszenie do nich o anomalii w wytyczaniu trasy po tygodniu bez najmniejszego odzewu.
olos
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung S4 mini

Postprzez algi » piątek, 27 sie 2010, 09:53

A teraz chwalę :-)
Czesto z Warszawy z Bemowa jeżdżę do DK17 i dzisiaj NE poprowadził mnie inaczej niż zawsze. Miałem wyjechać przed korkami ale nie wyszło. Tak wiec zamiast z Bemowa prowadzić jak zwykle prosto do trasy Łazienkowskiej, poprowadził przez centrum (pl.Bankowy) i bardzo dobrze gdyż ominął standardowy korek przy pomniku Lotnika, co sprawdziłem tuż przed wyjazdem na targeo. Teraz siedzę w Lublinie i klepię z komorki :-) z nudów siedzac w samochodzie i czekając na kogoś :-)

NE v3.x - NOKIA 6300+LD-3W
NE v4.x/5.x - LG GT 505
NE v6.x/7.x - SAMSUNG GALAXY S / S+
NE v8.x - SAMSUNG GALAXY S+ / NOTE 2
NE v9.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 2 / NOTE 4
NE v10.x - SAMSUNG GALAXY NOTE 4
NE v11.x/12.x - SAMSUNG GALAXY NOTE FE
/ 10+
algi

Telefon: Galaxy Note 10+

Postprzez JanekL_08 » piątek, 27 sie 2010, 12:41

Od miesiąca, i to z przypadku, jestem użytkownikiem NE. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem jaki mi zaoferowano. Mam nadzieję, że taki poziom będę obserwował w dalszym ciągu. :D
JanekL_08

Telefon: F480+GPS NokiaLD-4W

Postprzez Janeo » piątek, 27 sie 2010, 12:57

A można wiedzieć, z jakim innym "poziomem" porównywałeś ten zaoferowany Ci poziom?
Janeo

Telefon: SE C702

Postprzez vtec_z » piątek, 27 sie 2010, 13:00

Janeo napisał(a):A można wiedzieć, z jakim innym "poziomem" porównywałeś ten zaoferowany Ci poziom?

Wystarczy, że z poziomem własnych oczekiwań - to ocena subiektywna.
Zadowolony klient nie musi porównywać cech zakupionego produktu z cechami produktu konkurencyjnego.
First man, then machine (Soichiro Honda)
vtec_z
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: Lumia 640XL LTE

Postprzez Janeo » piątek, 27 sie 2010, 13:28

A do czego? Co to znaczy "POZIOM WŁASNYCH OCZEKIWAŃ"?
Jeśli ktoś jest zadowolony nie po prostu "z czegoś", a porównuje coś z "poziomem własnych oczekiwań", to MUSI wiedzieć o czym mówi.
Nie można np. mówić o wysokim poziomie usług szewskich X, ponieważ się lubi trufle.
Co innego tylko słowo "lubi", aaa to co innego. Np. jestem zadowolona z NaviExperta, bo mają go Gośka i Maryśka. :lol:. I tak tu powinna brzmieć ta wyrafinowana opinia :lol:
Janeo

Postprzez vtec_z » piątek, 27 sie 2010, 13:45

Janeo napisał(a):A do czego? Co to znaczy "POZIOM WŁASNYCH OCZEKIWAŃ"?
Jeśli ktoś jest zadowolony nie po prostu "z czegoś", a porównuje coś z "poziomem własnych oczekiwań", to MUSI wiedzieć o czym mówi.
Nie można np. mówić o wysokim poziomie usług szewskich X, ponieważ się lubi trufle.
Co innego tylko słowo "lubi", aaa to co innego. Np. jestem zadowolona z NaviExperta, bo mają go Gośka i Maryśka. :lol:. I tak tu powinna brzmieć ta wyrafinowana opinia :lol:

Jestem zadowolony z poziomu usług szewca bo naprawił mi buty i nie latam po wszystkich zakładach szewskich w okolicy, by sprawdzić czy mogłoby być taniej, szybciej czy lepiej. Nie chce mi się.
Gdy ktoś mnie zapyta o moją opinię, to powiem, że ten szewc dobrze wykonał swoją pracę - według mnie oczywiście. I nie porównuję wykonanej usługi z moim ulubionym rodzajem pizzy.

Jeżeli zacząłem używać NE i spodziewałem się interaktywnej mapy z lektorem to jestem zadowolony, bo łatwo uruchomilem te funkcje, na których mi zależało i odkryłem jeszcze inne, których się nie spodziewałem a są/mogą być przydatne.

Ktoś kto kupuje jakiś produkt, a potem wyłącznie marudzi, że inny jest lepszy to - według mnie - po prostu lubi się umartwiać albo jest malkontentem. Tak też można.

Co innego jeżeli chcę by moja opinia była w miarę obiektywna. Wtedy postaram się porównywać, znając kilka produktów i wprowadzając jakiś system ocen.
vtec_z

Postprzez Janeo » piątek, 27 sie 2010, 13:55

Przecież właśnie o tym pisałem. Jestem zadowolony/-a, lubię, etc... - i tak winien pisać.
Jeśli pisze o "poziomie", znaczy zna różne poziomy. Znaczy znawca.
Janeo

Postprzez vtec_z » piątek, 27 sie 2010, 14:09

Janeo napisał(a):Przecież właśnie o tym pisałem. Jestem zadowolony/-a, lubię, etc... - i tak winien pisać.
Jeśli pisze o "poziomie", znaczy zna różne poziomy. Znaczy znawca.

To tylko zależy od tego co przyjmiesz jako poziom odniesienia. Własne oczekiwania (nawet mizerne), własne doświadczenia (nawet niewielkie) czy szeroką wiedzę o temacie.
A tak w ogóle to masz rację - wypowiedź, która sprowokowala naszą dyskusję była bardzo, bardzo płyciutka :)

Pozdrawiam
Vtec
vtec_z

Postprzez toszym » sobota, 28 sie 2010, 14:43

Wróciłem waśnie z wakacji,gdzie miałem możliwość przetestowania NE za granicą. No i jestem bardzo zadowolony. Wyprawa do Chorwacji przebiegła za sprawą NE bez problemu. Konkurencją była Mio Mov używana w drugim samochodzie przez mojego kolegę w drugim samochodzie. Generalnie nawigacje pokrywały się, ale NE korzystał z nowszych map. Nie było problemu z przeliczeniem tras, ani z zasięgiem. Właściwie 3500 km przejechałem, nie wychwytując większych błędów w nawigacji. MIO chyba ze dwa razy nie miał drug po których jechaliśmy. Jedyny problem to koszt. Przy non stop włączonej nawigacji koszt przesyłu wyszedł ok 60 zł. No ale Chorwacja nie jest w unii i przez to też większe koszta.
Ogólnie w porównaniu do zeszłego roku, znaczny plus. Uważam, że NE zdało egzamin tak że za granicą.
toszym

Telefon: LG GT505

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne