Forum Użytkowników nawigacji NaviExpert

Dyskusje na temat nawigacji NaviExpert w telefonach komórkowych i nie tylko. Zapraszamy do aktywnego udziału. Wyraź Swoją opinię lub podziel się własnymi doświadczeniami Użytkownika mobilnej nawigacji NaviExpert.

Przejdź do zawartości

FAQ |Zarejestruj | Zaloguj

internet mobilny w play

Re: internet mobilny w play

Postprzez maol » piątek, 12 sie 2011, 13:26

Wyprowadźcie mnie z błędu, ale pomimo ciekawych rozwiązań technicznych oferta Playa nie jest chyba jednak taka fajna ze względu na "mobilne" rozwiązania finansowe. Ostatnio sprawdzałem to dla kilku moich mobilnych userów, i z wszystkich rozmów wynikało, że całkiem tanie pakiety danych oferowane przez Play działały tylko w obrębie tej sieci. Roaming danych poprzez Plusa oczywiście tak, ale... tu już żaden pakiet nie działa - rozpoczyna się normalna taryfikacja w stylu 1 zł za każde rozpoczęte 100kB transferu. A to już nie jest takie fajne.
maol
Użytkownik forum Użytkownik forum
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert

Telefon: Samsung Galaxy S II

Postprzez roman_tp » piątek, 12 sie 2011, 19:42

ja kilka miesięcy temu do netbooka dostałem kartę na mobilny internet - jak jest ktoś chętny, to mu go prześlę, bo oferta Play jest kpiną.
za 50 PLN otrzymuję mały transfer [teraz nie napiszę jaki, bo jestem kilkaset km od domu] i dostęp do sieci przez 2 miesiące i najważniejsze.... transfer do 1 Mb/s
za te same pieniądze w Orange mam ponad 7 GB, dostęp do sieci przez 3 miesiące i prędkość taką, jaką w danym momencie oferuje sieć.
obecnie jestem w Rewalu i poniżej bieżący transfer
Obrazek
taki wynik otrzymałbym w Play za dodatkowe 10 PLN.
roman_tp
Użytkownik NaviExpert Użytkownik NaviExpert
Użytkownik forum Użytkownik forum

Telefon: CAT B15

Postprzez marryy » piątek, 19 sie 2011, 10:32

[quote="potworny"]Od swoich znajomych słyszę TYLKO narzekania na Play." PLay może i porywa ceną, ale na pewno zasięgiem. pod względem technicznym jest do bani ale z czystym sumieniem mogę polecić Plusa- jestem zadowolona, musisz po prostu przejrzeć oferty i dobrać najlepszą
marryy

Postprzez potworny » piątek, 19 sie 2011, 10:44

Play oszukuje... Nie ma sieci 4G w Polsce, a na wszystkich reklamach Playa jest napis "4G". No i ten ciągły problem z roamingiem i wynikłymi opłatami... Play? W życiu...
potworny

Postprzez Hakari » piątek, 19 sie 2011, 11:45

Dużo zależy jak będziemy korzystać z internetu, jeżeli liczymy na dobry zasięg w trasie, w pociągu to faktycznie Play nie będzie tutaj najlepszym wyborem...
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari

Telefon: i9001

Postprzez potworny » piątek, 19 sie 2011, 12:46

Według mnie T-Mobile wymiata. Pakiety roamingowe są niesamowicie korzystne. Hakari, wiem, że lubisz jeździć do Hiszpanii. :)
potworny

Postprzez Hakari » piątek, 19 sie 2011, 13:05

Zależy czy ktoś akurat potrzebuje pakietów transmisji danych w roamingu, ale fakt zasięg mają niezły i od przyszłego roku będzie jeszcze lepszy (współpraca z Orange w kwestiach infrastruktury). Z pakietów w roamingu to chyba najlepiej wypada 500MB na tydzień za około 99zł jeśli dobrze pamiętam :)
Hakari vel Moradin współredaktor http://blognavi.pl/
Hakari

Telefon: i9001

Postprzez potworny » piątek, 19 sie 2011, 13:37

Dokładnie jakiś taki pakiet sobie wykupiłem w Szkocji. Za psie pieniądze miałem połączenia z Polską i pakiet danych. Tyle, że hak polegał na obowiązkowym kompresorze danych. Obrazki z Internetu wyglądały fatalnie.
potworny

Postprzez kodens79 » sobota, 20 sie 2011, 09:46

Ja używam Playa na terenie GOP-u i nie mogę narzekać , jeśli chodzi o prędkości że są słabe zawsze można założyć sobie stacjonarny i będzie po kłopocie.
Ja dla stałych abonentów za 59 pln mam 14GB.
Niestety T-mobile w mojej dzielnicy nie chwyta 3G a na UMTS-ie to nie praca.
Używam też neta play przez telefon na tych chodzi mi Naviexpert i jest spoko.

Każda sieć ma swoje trika a ludzie dalej nabierają się , trzeba dokładnie wszystko czytać to nie będzie później niespodzianek.
Ford Focus Kombi 1,8 TDCI
kodens79

Telefon: Sony Xperia Z3

Postprzez potworny » wtorek, 23 sie 2011, 12:44

http://pokazywarka.pl/50vhfb/

Kolejne sztuczki tej fontanny uczciwości
potworny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wolna strefa