Strona 1 z 22

Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: niedziela, 6 cze 2010, 12:55
przez algi
Witam,

W kilku wątkach zgłaszane są zmiany z organizacji ruchu. Proponuję uporządkować to i pewne tymczasowe zmiany związane z np. remontami zgłaszać z tym wątku aby było jaśnie i przejście. Oczywiście NAJLEPIEJ zgłaszać zmiany przez formularz na stronie http://www.... - tutaj ewentualnie dodatkowo jeszcze jakieś mapki i opis, do którego w formularzu można podać link.

Re: Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: niedziela, 6 cze 2010, 13:01
przez algi
Warszawa -> Piaseczno

W poniedziałek 7 czerwca rozpocznie się drugi etap przebudowy placu Piłsudskiego w Piasecznie. Od tego dnia aż do 31 sierpnia zamknięta będzie dla ruchu ul. Kościuszki na odcinku od Jana Pawła II do ul. Kościelnej.Więcej szczegółów o możliwych objazdach i dojazdach do instytucji na stronie:
http://piaseczno.eu/index.php?mnu=91&id=1205

Re: Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: niedziela, 6 cze 2010, 21:23
przez Radut
Co by nie tworzyć nowego wątku dopiszę tutaj - może warto nanieść na mapę zamknięcia ulic w Warszawie, związane z beatyfikacją ks. Popiełuszki. Ma przyjechać ponad 200 tys. osób i zamieszanie może być niezłe. Pdf z listą ograniczeń do pobrania na stronce:
http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/new ... 2447&kat=3

Re: Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: niedziela, 6 cze 2010, 21:32
przez Kamil NE
Bardzo ciekawy wątek. Wszelkie zmiany w miarę technicznych możliwości zostaną naniesione.

@Radut korzystając z okazji stworzenia nowego tematu, zbieżnego z tematyką Twojej wiadomością zamieszczonej w wątku o powodzi, pozwoliłem sobie na jej przeniesienie. Niedzielne zamknięcia zostały naniesione na mapę.

Re: Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: poniedziałek, 7 cze 2010, 17:14
przez Radut
OK dzięki :)

Re: Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: poniedziałek, 7 cze 2010, 18:46
przez algi
A tutaj mamy ciekawostkę dlatego postanowiłem zapytać .... -> "czasowe zmiany organizacji ruchu" - pytanie do autorów oprogramowania na serwerze - Czy system obsługujący takie zmiany w NE jest przygotowany na wprowadzanie zmian organizacji ruchu w zadanych godzinach danego dnia?
Zakładam że uwzględnianie tylko jednej jezdni danej ulicy lub tylko np. skrętu w daną stronę to oczywiście jest.

Nocne utrudnienia na skrzyżowaniu ul. Górczewskiej i ul. Powstańców Śląskich

Od 7 do 19 czerwca, w godzinach nocnych, utrudniony będzie przejazd przez skrzyżowanie ul. Górczewskiej i ul. Powstańców Śląskich. Tymczasowa organizacja ruchu wprowadzana będzie w godz. 24:00 – 4:00.
W nocy, w dniach 7 – 9, 15 – 17, 18 – 19 czerwca zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia ul. Górczewskiej na skrzyżowaniu z ul. Powstańców Śląskich. Niemożliwy będzie przejazd prosto ul. Górczewską przez skrzyżowanie w kierunku Woli. Objazd zostanie poprowadzony ul. Górczewską w prawo w ul. Powstańców Śląskich, do zawrotki na skrzyżowaniu z ul. Konarskiego i z powrotem wschodnią jezdnią ul. Powstańców Śląskich do ul. Górczewskiej. W tym etapie zostanie także wprowadzony zakaz skrętu w lewo z ul. Górczewskiej w ul. Powstańców Śląskich (w kierunku ul. Połczyńskiej).
W nocy, w dniach 9 – 12, 14 – 15, 17 – 18 czerwca zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Powstańców Śląskich na skrzyżowaniu z ul. Górczewską. Niemożliwy będzie przejazd prosto ul. Powstańców Śląskich przez skrzyżowanie w kierunku ul. Połczyńskiej. Objazd zostanie poprowadzony ul. Powstańców Śląskich w prawo w ul. Górczewską do zawrotki przy wjeździe do centrum handlowego i z powrotem południową jezdnią ul. Górczewskiej do ul. Powstańców Śląskich. W tym etapie zostanie także wprowadzony zakaz skrętu w lewo z ul. Górczewskiej w ul. Powstańców Śląskich (w kierunku ul. Radiowej).
Utrudnienia związane są wymianą torów tramwajowych na łukach przebiegających przez skrzyżowanie ul. Górczewskiej i ul. Powstańców Śląskich.

http://inwestmapa.um.warszawa.pl/index.php?action=investment&id=7389

Re: Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: poniedziałek, 7 cze 2010, 19:08
przez DantE
System nie obsługuje tak krótkich zmian w organizacji ruchu. Dzisiaj zgłosiłem te roboty i dostałem poniższą odpowiedź na zgłoszenie:

Dziękujemy za zgłoszenie.

Na dzień dzisiejszy nie mamy technicznej możliwości zamknięcia ulicy na tak krótki czas.

We wskazanym miejscu zamieścimy informację o prowadzonych robotach drogowych.

Re: Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: poniedziałek, 7 cze 2010, 21:23
przez algi
Acha - to chciałem wiedzieć.

Czyli zmiana organizacji ruchu musi trwać co najmniej 1 dzień.

Trochę to "niedopracowane" gdyż często zmiana organizacji ruchy wynika z jakiś np. uroczystości i np. zmiana organizacji jest np. od 10 do 15 .......
W końcu skoro to nawigacja "on-line" to czy ktoś wyznacza trasę "na sucho" podając czas rozpoczęcia jazdy, czy wyznacza np. o 11:00 to......... powinno ominąć.....

Re: Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: niedziela, 13 cze 2010, 20:55
przez tdk
Weekend w Zakopanem... Nie było trasy, która nie prowadziłaby przez zamknięte dla ruchu ulice. Ile ja się nazawracałem!

Proponuję poczytać: http://www.zakopane.eu/index.php?option=16&action=news_show&news_id=3418

Re: Zmiany organizacji ruchu

PostNapisane: poniedziałek, 14 cze 2010, 09:56
przez Kamil NE
Dziękujemy za zgłoszenie.

Remonty zostały naniesione.