Strona 1 z 2

Nawigacja mobilna?

PostNapisane: czwartek, 12 maja 2016, 18:27
przez pszema
NaviExpert to nawigacja mobilna. Zawsze ma się ją przy sobie w urządzeniu mobilnym, ale czy na pewno? Jak wiadomo kiedy planujemy dłuższą trasę to jest pewien problem ponieważ zajmujemy telefon nawigacją i problem jest jak ktoś zadzwoni. Dlatego rozwiązuje ten problem biorąc tablet, którego używam jako nawigacji, a telefon jest wolny. Niestety czasem nie wezmę tabletu i muszę użyć telefonu do nawigowania i tu jest drobny problem. Podczas uruchamiania nawigacji na drugim, lub pierwszym urządzeniu (nigdy na obu naraz) zawsze jest to samo "Aby korzystać z nawigacji NaviExpert w tym urządzeniu, musisz dokonać nowej lub ponownej rejestracji". Następnie pojawia się okno mojego konta z mailem i klikam "Uruchom NaviExpert". I pytanie "Czy akceptujesz regulamin usług NaviExpert?" oczywiście zgadzam się i kolejny komunikat " W każdej chwili możesz sprawdzić teść regulaminu. Został on zapisany na Twoim urządzeniu w katalogu/storage/.../". Daję ok i przez chwilę jest "Przygotowywanie aplikacji". Po czym znowu widzę swojego maila i login. Klikam dalej i tak oto jestem w nawigacji.

Wszystko fajnie tylko po co to tyle trwa? jest jedno konto jeden mail powiązany z dwoma urządzeniami (w google play też wyświetlają się oba urządzenia na jednym koncie). I skoro mam już konto i cały czas korzystam z jednego konta to po co za każdym razem pobiera mi się regulamin? na obu urządzeniach mam po paręnaście tych samych regulaminów.

Nie można jakoś tego zmienić. Np do danego konta przypisać 2-3 urządzeń i obojętnie w którym włączy się aplikację to uruchomi się odrazu. Oczywiście z zabezpieczeniem żeby nie korzystać na 2 urządzeniach jednocześnie.
Puki co muszę pamiętać że jak nie miałem tabletu i używałem telefonu to najlepiej wcześniej włączyć NE na tablecie żeby już sobie ustawić nawigację.

To tylko moja drobna sugestia, bo używając NE w taki sposób troszkę denerwuje.

Re: Nawigacja mobilna?

PostNapisane: poniedziałek, 16 maja 2016, 11:12
przez Lukasz NE
Dzięki za tę sugestię, będziemy nad tym pracować.

Re: Nawigacja mobilna?

PostNapisane: piątek, 12 maja 2017, 20:13
przez pszema
Można wiedzieć na jakim etapie jest rozwiązanie tego problemu? Równo 12 miesięcy minęło i dalej to samo.

Re: Nawigacja mobilna?

PostNapisane: czwartek, 18 maja 2017, 11:02
przez Lukasz NE
Mamy ten projekt na tapecie, jednak wbrew pozorom jest on bardzo złożony i wymaga dużych zmian, dlatego to też tyle trwa.

Re: Nawigacja mobilna?

PostNapisane: piątek, 19 maja 2017, 14:38
przez tetrus
A jakaś może orientacyjna data?

Re: Nawigacja mobilna?

PostNapisane: wtorek, 23 maja 2017, 13:59
przez Lukasz NE
@tetrus, niestety, na tę chwilę nie mogę zadeklarować żadnej daty tego wdrożenia :(

Re: Nawigacja mobilna?

PostNapisane: czwartek, 20 gru 2018, 06:51
przez Michal1983
Dalej jest tak samo.

Re: Nawigacja mobilna?

PostNapisane: piątek, 21 gru 2018, 00:26
przez nocnyMarek
Michał nie bądź aż tak naiwny, jego guzik obchodzi temat wątku.
To tylko pretekst żeby ci sprzedać pożyczkę 'bez biku'.
Gdyby tu nie dało się wcisnąć linku w podpis czy w profil, to nigdy by się tu nie zarejestrował,
zresztą jak 99% nowych 'userów' w ostatnich latach ...

Re: Nawigacja mobilna?

PostNapisane: niedziela, 21 kwi 2019, 19:47
przez pszema
Hmm temat powraca. Tym razem nie chodzi o tablet, a o nawigację w samochodzie w radiu android. Prawie 3 lata temu założyłem ten temat. Od tego czasu minimalnie przyspieszyło przelogowywanie się i nie pobiera regulaminu. Ale to tyle na po 3 latach ciężkiej pracy. Może pora poprosić autorów aplikacji telewizyjnych typu player.pl lub podobnych. tam mogę obsługiwać do 5 urządzeń (oczywiście nie jednocześnie), ale bez przelogowywania się za każdym razem. A może łatwiej przypisać aplikację do użytkownika google play i beż tego ciągłego komunikatu móc obsługiwać wszystkie, urządzenia które są przypisane do sklepu?

Re: Nawigacja mobilna?

PostNapisane: środa, 28 paź 2020, 10:37
przez umom
mogę dostać informacje że taka sugestia została już wprowadzona?