Strona 1 z 2

NaviExpert Monitoring

PostNapisane: środa, 1 lip 2015, 14:33
przez Lukasz NE
Cześć!

Wczoraj w Google Play wystartowaliśmy z naszą nową aplikacją/usługą skierowaną dla firm. NaviExpert Monitoring pozwala na monitoring pracowników terenowych, optymalizację ich czasu pracy, a w efekcie także kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Jako jedni z pierwszych dowiadujecie się o tej usłudze dlatego też zachęcam Was do testowania, mając jednocześnie prośbę, byście jeszcze wstrzymali się z dzieleniem tą informacją poza forum - dopiero gdy wystartujemy z oficjalną komunikacją :)

Jako wprowadzenie zachęcam do obejrzenia naszej animacji promującej usługę na YouTubie.

Nasza nowa usługa wykorzystuje bezpłatną aplikację NaviExpert Monitoring, dostępną na Androida, którą można już pobrać z Google Play, a także panel administratora NaviExpert Biznes, dostępny pod adresem: http://biznes.naviexpert.pl, który pozwala na bieżące, jak i wsteczne przeglądanie tras przejechanych przez pracowników danego przedsiębiorstwa oraz ich analizę.
Jakie możliwości daje NaviExpert Monitoring? Pozwala na analizę tras, po których poruszają się pracownicy, generowanie raportów dotyczących ich aktywności, przebytych w danym okresie kilometrów czy średniej prędkości, z jaką się poruszają. W szerszej perspektywie to rozwiązanie pozwalające na redukcję zbędnych kosztów, związanych chociażby ze zużyciem paliwa, czy nieefektywnym wykorzystaniem czasu pracy przez pracowników, m.in. poprzez analizę czasu spędzonego za kółkiem, czasu wizyt u klienta czy odwiedzania wyznaczonych miejsc oraz postojów podczas pracy.

NaviExpert Monitoring to jednak nie tylko usługa służąca do monitoringu pracowników, ale również dająca wymierne korzyści samym monitorowanym. Aplikacja bowiem wykorzystuje funkcje znane z NaviExpert oraz Ryśka, takie jak możliwość odbierania i zgłaszania ostrzeżeń o fotoradarach czy kontrolach drogowych, a także wideorejestrator.

Zachęcam do testowania i dzielenia się wrażeniami :)

Re: NaviExpert Monitoring

PostNapisane: środa, 1 lip 2015, 15:00
przez mentos11
Czyli taki Rysiu z funkcja szpiegowania przez szefa, czyli Rysiu nadzorca :)

Re: NaviExpert Monitoring

PostNapisane: środa, 1 lip 2015, 18:44
przez intimo
Łukasz trzeba było jasno napisać że to jest przerobiony Rysiek i kilka screenów wrzucić.

Re: NaviExpert Monitoring

PostNapisane: czwartek, 2 lip 2015, 04:51
przez Michal1983
Wątpię czy wśród użytkowników NE są jacyś dyrektorzy. Jeśli cena usługi będzie konkurencyjna to może będą jacyś chętni. Zamiast się rozwijać i być innowacyjnym NE kopiuje innych.

Re: NaviExpert Monitoring

PostNapisane: czwartek, 2 lip 2015, 10:36
przez Keelo
A wprowadzenie Ryśka i w nim wideorejestrator to nie była innowacja ?? ;) Yanek był drugi w tej kwestii :twisted:

Re: NaviExpert Monitoring

PostNapisane: czwartek, 2 lip 2015, 13:40
przez KasiaP
Panowie, ja dziś w zastępstwie Łukasza :D
@mentos
Patrząc na aplikację mobilną tak, ale siłą tego rozwiązania jest backend - czyli panel monitoringu http://biznes.naviexpert.pl
@intimo
Zachęcam do obejrzenia filmu na stronie http://biznes.naviexpert.pl
@Michal1983
To nie jest produkt adresowany do dyrektorów, bo nie tylko dyrektorzy mają potrzebę monitorowania pracowników. Nasza oferta jest skierowana do firm, które chciałyby sprawdzać lokalizację kilku do max. 20 kierowców. Zachęcamy do sprawdzenia, przed oceną :) Wg. nas potrafimy świadczyć usługę monitoringu lepszej jakości niż nasi konkurenci i jednocześnie zaproponować korzystne warunki finansowe.
Gdybyśmy nie mieli takiego przekonania, w ogóle nie zabieralibyśmy się za ten biznes.
@Keelo
W tym produkcie też doczekacie się innowacji :)

Re: NaviExpert Monitoring

PostNapisane: czwartek, 2 lip 2015, 14:43
przez sorier

Re: NaviExpert Monitoring

PostNapisane: czwartek, 2 lip 2015, 14:48
przez intimo
Co powiesz na temat usługi webfleet tomtoma? Ja muszę to używać. Wiem że cena tej usługi dla tych 20 monitorowanych była by dla niejednej firmy zaporowa. Tak więc tu macie target. Tyle że w TomTom mam jeszcze nawigację. Nie myśleliście nad przystosowaniem do tego NE? Wtedy taki pracownik ma nawigację jak będzie chciał. Wideorejestrator ma chyba większość kierowców dla których jednym z elementów pracy jest jazda samochodem. Takie luźne uwagi. Szkoda że nie zrobiliście wywiadu w śród naszego forum jak takie coś powinno wyglądać.

Re: NaviExpert Monitoring

PostNapisane: czwartek, 2 lip 2015, 15:21
przez KasiaP
Jedno wiedzieliśmy na pewno, że chcemy aby powstała usługa monitoringu. To pewien punkt wyjścia. Co dalej dla biznesu? Jeśli tylko macie sugestie, piszcie.

Re: NaviExpert Monitoring

PostNapisane: czwartek, 2 lip 2015, 20:10
przez Tom
Ja akurat z tego nie skorzystam, ale jeśli bym śmigał autem służbowym to chyba bardziej by mi zależało na nawigacji aby dojechać na czas do klienta czy gdzieś niż tylko informacje o kontrolach tak jak w Ryśku. Dlatego myślę że można kiedyś właśnie rozbudować tą ofertę o nawigacje, jakiś pakiet zbiorowy abonamentu wraz z monitoringiem itd.