Strona 1 z 1

Rysiek 2.7

PostNapisane: wtorek, 21 lip 2015, 14:38
przez Lukasz NE
Cześć!

Dziś wydaliśmy w Google Play najnowszą wersję Ryśka oznaczoną numerem 2.7. Co nowego?

1. Aktualne ograniczenie prędkości jest teraz wyświetlane także na pływającej ikonie
2. Do ostrzeżeń o radarach i kontrolach dodaliśmy komunikaty głosowe z obowiązującymi ograniczeniami prędkości
3. Teraz w rankingu zobaczysz Twoich znajomych z Facebooka i podzielisz się wynikiem na tablicy
4. Poprawiliśmy działanie GPS podczas czuwania Ryśka w tle
5. Nanieśliśmy poprawki w wideorejestratorze dla Androida 5.0
6. Dodaliśmy opcję automatycznego wyłączania Ryśka po rozłączeniu z zestawem Bluetooth

Jak zwykle zachęcam do aktualizacji :) https://play.google.com/store/apps/deta ... ert.rysiek

Re: Rysiek 2.7

PostNapisane: wtorek, 21 lip 2015, 17:58
przez Keelo
Jest w końcu wyczekiwana poprawka ale jest nadal problem z okienkiem potwierdzenia. Dzieje się to najczęściej w okolicach ronda np zgłoszenie jest na styku ronda z drogą dwupasmową przykład (rondo uniwersyteckie ulica południowa Szczecin ) jadę ulicą Cukrową dojeżdżam do ronda dostaje komunikat o wypadku wjeżdżam na rondo jestem przed zdarzeniem jakieś 5m okienko znika i nie ma ani potwierdz anuluj ;/ ani nic :evil:

Re: Rysiek 2.7

PostNapisane: niedziela, 9 sie 2015, 19:04
przez Keelo
Informowanie głosowe o prędkości kontroli jest zbędne jak dla mnie często ustawiają się na drodze np Taczaka (szczecin) tam jest 70->50->70 stoją już za znakiem czyli na 70 Rysiek o tym informuje a strzelaja do ciebie jak jesteś na 50 wiec jest to błąd. Szkoda ze nie mogę tego wyłączyć :twisted: na innych drogach może i przydatne jak wlatujesz do miejscowości czy coś. Druga sprawa dziś kolejny raz nie otwozyła sie pływająca ikona o kontroli prędkości i tak jest dość często lub pojawia się i dość szybko znika, kontrola była na Wojska Polskiego dostałem tylko informacje głosowe a potwierdzić musiałem wejść w aplikacje to i tak dobrze ze były przyciski do potwierdzania bo czasem jak dostalem komunikat i wszedlem w aplikacje to ich nie było :?

Re: Rysiek 2.7

PostNapisane: poniedziałek, 10 sie 2015, 13:08
przez Kamil NE
Keelo napisał(a):Informowanie głosowe o prędkości kontroli jest zbędne jak dla mnie często ustawiają się na drodze np Taczaka (szczecin) tam jest 70->50->70 stoją już za znakiem czyli na 70 Rysiek o tym informuje a strzelaja do ciebie jak jesteś na 50 wiec jest to błąd. Szkoda ze nie mogę tego wyłączyć :twisted: na innych drogach może i przydatne jak wlatujesz do miejscowości czy coś.

To jest bardziej kwestia precyzyjnego umiejscowienia zgłoszenia. Gdyby znajdowało się dokładnie tam, gdzie była kontrola to komunikat z ograniczeniem byłby prawidłowy. W zdecydowanej większości komunikat głosowy będzie prawidłowy, a dzięki niemu kierowca nie musi odrywać oczu od drogi i może skupić się na dostosowaniu prędkości:)
Druga sprawa dziś kolejny raz nie otwozyła sie pływająca ikona o kontroli prędkości i tak jest dość często lub pojawia się i dość szybko znika, kontrola była na Wojska Polskiego dostałem tylko informacje głosowe a potwierdzić musiałem wejść w aplikacje to i tak dobrze ze były przyciski do potwierdzania bo czasem jak dostalem komunikat i wszedlem w aplikacje to ich nie było :?

W trakcie testów nie zauważyliśmy tego typu zachowań w aplikacji. Zwrócimy na to szczególną uwagę przy następnych testach. Jeżeli coś wykryjemy to na pewno poprawimy.
to i tak dobrze ze były przyciski do potwierdzania bo czasem jak dostalem komunikat i wszedlem w aplikacje to ich nie było :?

Ten scenariusz udało się nam powtórzyć, wkrótce się tym zajmiemy.

Re: Rysiek 2.7

PostNapisane: poniedziałek, 10 sie 2015, 18:13
przez Keelo
Dzięki ;)

Re: Rysiek 2.7

PostNapisane: czwartek, 10 wrz 2015, 09:38
przez hopfm
Witam

Zauważyłem, że po po rozłączeniu z zestawem Bluetooth aplikacja ładnie się zamyka automatycznie ale nie rozłącza GPS-a. Połączenie z satelitami jest cały czas. Dzieje się tak w przypadku Asusa Zenfon 5 oraz HTC Desire X.

Re: Rysiek 2.7

PostNapisane: czwartek, 10 wrz 2015, 12:47
przez Kamil NE
Wkrótce pojawi się nowa wersja, proszę dokonać aktualizacji. Ten problem nie powinien już występować.

Re: Rysiek 2.7

PostNapisane: czwartek, 10 wrz 2015, 13:06
przez hopfm
Super! Dziękuję i pozdrawiam.