Strona 1 z 3

Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: środa, 7 maja 2014, 09:46
przez Lukasz NE
Na premierę Ryśka przygotowaliśmy konkurs z bardzo prostymi zasadami oraz bardzo atrakcyjnymi nagrodami :) Do wygrania m.in. nowiutki HTC One (M8). Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na nagrody?

Po pierwsze należy pobrać Ryśka z Google Play lub AppStore i zalogować się za pośrednictwem Facebooka lub zarejestrować się w aplikacji podając swój nick, adres e-mail oraz zaznaczyć niezbędne zgody marketingowe w aplikacji. Użytkownicy anonimowi nie biorą udziału w konkursie.

Po drugie, należy prześcignąć w rankingu znajdującym się w aplikacji w menu Statystyki > Ranking > Całość twórców Ryśka, którzy kryją się pod nickami: prezes, stig, sharry, bernadeta1, dzwonek, kozi, Paula, Katerina.

A jak zdobywać punkty? Sprawdźcie na naszym blogu, gdzie znajdziecie także pełny regulamin konkursu :) http://www.blognavi.pl/po-godzinach/442 ... htc-one-m8

To co? W drogę! ;)

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: środa, 7 maja 2014, 11:20
przez MariuszHD
I znowu użytkownicy WP są pokrzywdzeni :(

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: czwartek, 8 maja 2014, 14:39
przez Michal1983
Cierpią też niedzielni kierowcy. Osoby pracujące w transporcie drogowym znów będą górą. Nie ma czego żałować.

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: piątek, 9 maja 2014, 05:55
przez hardtmuth
Najwięcej wnoszą do Ryśka, więc czemu nie mają być nagrodzone? Sam jestem niedzielnym, ale uważam, że jest to sprawiedliwe.

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: piątek, 9 maja 2014, 16:14
przez Qbek
Michal1983 napisał(a):Cierpią też niedzielni kierowcy. Osoby pracujące w transporcie drogowym znów będą górą. Nie ma czego żałować.

I niech cierpią, skoro niewiele wnoszą ;)

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: piątek, 9 maja 2014, 17:42
przez Michal1983
Może powtórzę po kimś to pytanie, ale co będzie gdy wygra stig i inni podstawieni przeciwnicy zajmą premiowane nagrodami miejsca?
Dzisiaj podczas nawigacji z NE miałem parę fikcyjnych kontroli i jeden wypadek. Czy na pewno taki konkurs dobrze będzie się odbijał na jakości informacji? Czy oby na pewno nie będzie generował niepotrzebnych ostrzeżeń?
Dla niedzielnego kierowcy to nie interes wyjeździć benzyny za 5 i więcej tysięcy, żeby mieć telefon za 2,5 - 3 tysiące. Lepiej iść do sklepu i po prostu go kupić, będzie taniej.

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: piątek, 9 maja 2014, 20:07
przez Qbek
To zabawa, a nie cel sam w sobie. Ja mógłbym wziąć udział, ale algorytm pewnie znów premiuje km przejechane na trasie, a nie w mieście i korkach. Do tego appka jak dla mnie jest słaba i nie chcę się z nią męczyć. NE jako navi i Y w tle :) Dziś podczas przejechanych blisko 700 km Y ostrzegł mnie przed suszeniem 3 razy, za to NE dostał ode mnie właśnie te 3 zgłoszenia jako nowe.

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: piątek, 9 maja 2014, 20:13
przez Michal1983
Qbek napisał(a):To zabawa, a nie cel sam w sobie. Ja mógłbym wziąć udział, ale algorytm pewnie znów premiuje km przejechane na trasie, a nie w mieście i korkach.

Na trasie przejeżdża się więcej kilometrów niż w mieście w tym samym czasie, a każde przejechane 10 km to jeden dodatkowy punkt. W ciągu godziny na trasie można zdobyć przynajmniej 4 pkt więcej niż w mieście.

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: piątek, 9 maja 2014, 20:24
przez MariuszHD
Jak stracę moda, to trudno, ale ten konkurs to jedna wielka kicha. Każdy będzie zgłaszał co chce i jak ktoś mu udowodni, że jest źle ? ;)

Re: Konkurs - Prześcignij Twórców Ryśka

PostNapisane: piątek, 9 maja 2014, 20:32
przez mentos11
Apka promuje nie tylko przejechane km a nawet bardziej zgłoszenia, w mieście jest co zgłaszać chociażby remonty.
Po to jest Rysiek aby zwiększyć ilość zgłoszeń i mieć więcej danych trafikowych.
No i jest zabawa tylko jakoś jeszcze nie otrzymałem podziękowania za zgłoszenie.
Ciekawe czy prezes to prezes NE bo niektóre nicki są znajome i można się domyślić kto jeździ z ekipy NE ale Stiga to nie znam, może to etatowy tester NE. Ciekawe czy ktoś go dogoni?
Mariusz są filtry blokujące trolli więc ja bym się nie martwił, zresztą ekipa NE też obserwuje i może zareagować ;)